Vācija uzvar Latviju un Pasaules kausa izcīņas pusfinālā tiekas ar ASV. Kanāda uzvar Slovēniju un izraida Dončiču

Vācija – kura Noregulēšanas spēles otrajā pusē viņš pārspēja ASV komandu ar 16 punktiem Tikai Entonijs Edvardss izraisīs amerikāņu atgriešanos – vai viņi saņems iespēju atriebties. Un uz daudz lielākas skatuves.

Francs Vāgners atgriezās no potītes savainojuma un guva 16 punktus, izvirzot vadībā Vāciju, kas noturēja uzvaru pār Latviju ar 81:79, kad Thunder komandas spēlētājs Dāvis Bertāns mēģināja gūt uzvaru ar sitienu pa apmales aizmuguri, un tā atleca plati.

Vācija uzvarēja, neskatoties uz aptuveno 4 no 26 šaušanas vakaru no “Raptors” Denisa Šrēdera. Vācijai 13 vārtus guva Andreass Obsts, kas ar 6:0 bija vienīgā komanda, kas Pasaules kausā nav zaudējusi. Šī ir komanda ar talantu un spēles stilu, kas piektdienas pusfinālā spēj izskaust ASV.

Kanāda iekļuva otrajā pusfinālā, uzvarot Slovēniju ar 100:89. Spēlē, kurā Luka Dončičs tika noraidīts tikai nedaudz vairāk par sešām minūtēm, jo ​​viņš strīdējās pret tiesneša izsaukšanu un otro spēles tehnisko spēli. Spēle. Iespējams, tam nebija nozīmes, jo Kanāda ieguva 15 punktu pārsvaru, kad Dončičs tika izslēgts, daļēji tāpēc, ka Šajs Džildžeuss-Aleksandrs guva 31 punktu un turpināja censties iegūt turnīra MVP (viņam ir labāka forma nekā jebkuram).

Kanāda panāca 19:5, atklājot trešo ceturtdaļu, un nekad neatskatījās. Knicks spēlētājs RJ Barets pievienoja 24 punktus Kanādai, kas svētdien tiksies ar Serbiju otrā Pasaules kausa pusfinālā.

Dončiks nebija viens. No ceturtdaļfināla spēles tika izraidīts arī kanādietis Dilons Brūkss, kurš pēc mača gaitenī sveicināja komandas biedrus, uzvilcis boksa cimdus.

Līdz ar šo spēļu rezultātiem Serbija un Vācija automātiski kvalificējās 2024. gada Parīzes olimpiskajām spēlēm, pārstāvot Eiropu. Latvija un Slovēnija nākamvasar vēl var sasniegt Parīzi caur kvalifikāciju. (ASV un Kanāda jau bija kvalificējušās Parīzei, pārstāvot Ameriku.)