Pasaules čempionātā hokejā ASV ar 4:2 pieveic Latviju

Rīga – Trevors Mūrs un 18 gadus vecais Metijs Benjērs otrā perioda vidū guva vārtus 1:47, palīdzot ASV ceturtdien Pasaules hokeja līgā ar 4:2 pārspēt Latviju.

Braiens Boils un Mets Tenisons guva vārtus pirmajā puslaikā, un Kals Pītersens atvairīja 17 metienus, izcīnot amerikāņu trešo uzvaru pēc kārtas pēc atklāšanas zaudējuma Somijai. Tā ieņem otro vietu B grupā, par punktu atpaliekot no Somijas.

“Ziņojumu, ko saņēmām, mēs to īstenojām,” sacīja Boils (36), vecākais spēlētājs ASV izlasē. “Katru spēli esam centušies kļūt labāki. Ar 13 uzbrucējiem un 7 aizsargiem jums ir dažādi spēlētāji, kuri spēlē ar dažādiem cilvēkiem, taču mēs esam čakla komanda un spēlējam virs ripām. Esam centušies nopelnīt savu pārkāpums, un tas mums ir atmaksājies.”

Latvijas labā vārtus pirmajā puslaikā guva Miks Indrašis un Reinards Krastenbergs.

Sestdien ASV tiksies ar Norvēģiju, pirmdien Vācija, bet grupas spēles pabeigs otrdien pret Itāliju.

Otrā otrās grupas mačā ceturtdien Somija ar 3:0 pārspēja Itāliju. Divus vārtus guva Tonijs Sunds, vienus pievienoja Arto Rutsalainens, bet 11 atvairīja Harijs Sateri.

Pirmajā grupā Šveice ar 8:1 pārspēja Slovākiju, bet Čehija ar 4:2 pārspēja Zviedriju.

Gregorijs Hofmans guva vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli, palīdzot Šveicei pievienoties Slovākijai un Krievijai grupas kopvērtējuma augšgalā. Slovākija regulārā izcīnījusi trīs uzvaras pēc kārtas.

Čehija atspēlēja 2:0 deficītu, trešajā periodā vārtus gūstot Jakubam Vranam, Janam Kovaram, Lukam Klokam un Jakubam Flikam.

Autortiesības 2021 The Associated Press. Visas tiesības aizsargātas. Šo materiālu nedrīkst publicēt, pārraidīt, pārrakstīt vai izplatīt bez atļaujas.