Pasaules kausa izcīņas atklāšanas spēlēs uzvar Melnkalne, Austrālija, Itālija un Latvija | sports

Nikola Vučevičs lieliski iesācis Melnkalnes braucienu Pasaules kausa izcīņā.

Vučevičs beidza savu karjeru, tikai 31 minūtē gūstot 27 punktus un izcīnot 10 atlēkušās bumbas, jo Melnkalne FIBA ​​Pasaules kausa izcīņas atklāšanas dienā ar 91:71 uzvarēja Meksiku D grupā, kas piektdien sākās ar mačiem Filipīnās, Indonēzijā un Japāna.

Vučevičs no laukuma atvairīja 11 pret 15, tostarp 3 pret 3 realizēja trīspunktniekus. Melnkalnes labā 16 punktus guva Kendriks Berijs, bet 14 pievienoja Nikola Ivanoviča.

Meksikas labā 16 vārtus guva Pako Kruzs, bet Džošua Ibarra guva 13, Fabians Džeimss 12, bet Pols Stols guva 10 punktus un atdeva septiņas rezultatīvas piespēles.

Melnkalne svētdien spēlē ar Ēģipti, bet Meksika spēlē ar Lietuvu.

A grupa

Itālija 81, Angola 67

Manilā Simone Fontekio guva 19 punktus, un Itālija izstājās pēdējās 12 minūtēs, lai apsteigtu Angolu.

Itālijas labā 18 punktus guva Stefano Tono, 12 guva Džampaolo Riči, bet septiņas rezultatīvas piespēles pievienoja Marko Spiso.

Bērns Dondao ieguva 19 punktus Angolai, kas priekšlaicīgi pakāpās par septiņiem punktiem un palika neizšķirti ar Itāliju ar 52 punktiem trešajā vietā.

Angolas labā 13 vārtus guva Bruno Fernando.

Abas komandas cīnījās 3 punktu robežās. Angola bija 4 pret 30 no ārpuses – Dundao bija 4 pret 8, savācot savus komandas biedrus, lai šautu 0 pret 22, kamēr Itālija bija 5:31 3 sekundēs.

Itālija svētdien spēlēs ar Dominikānas Republiku, bet Angola ar Filipīnām.

grupa e

Austrālija 98, Somija 72

Okinavā Petijs Milss guva 25 punktus, un olimpiskās bronzas medaļas ieguvēja Austrālija piektdien abu komandu atklāšanas mačā pēdējās 23 minūtēs pārspēja Somiju.

Uzvarētājiem Džošs Gede guva triple-double, atzīmējoties ar 14 punktiem, deviņām atlēkušajām bumbām un astoņām rezultatīvām piespēlēm, kuras kontā 13 bija Džo Engelss un 10 Dante Eksums.

READ  Atklātie rezultāti Mutua Madrid | Sports

Somija vadībā ar 38:30, līdz 1. puslaika beigām bija 3:33. Austrālija atlikušajā laikā pārspēja Somiju ar 68:34.

Somijas izlases rindās ar 19 punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām izcēlās NBA gada spēlētājs Lauri Markkanens. Markkanens veica obligāto militāro dienestu tieši pirms turnīra atklāšanas.

Austrālija svētdien spēlēs ar Vāciju, bet Somija pret Japānu.

grupa h

Latvijai 109, Libānai 70

Džakartā Dairis Bertāns guva 20 punktus, realizējot trīspunktniekus 6 pret 7, Latvijai savu pirmo Pasaules kausa maču pārvēršot vieglā uzvarā pār Libānu.

Latvijas labā 17 punktus guva Rolands Šmits, kurš pirmās ceturtdaļas vidū panāca 10 punktu pārsvaru un turpināja atrauties.

Oklahomsitijas Thunder spēlētājs Deiviss Bertāns, kurš ir vienīgais pašreizējais NBA spēlētājs abās komandās, guva 10 punktus no rezervistu soliņa. Libānas labā 19 punktus guva Serhio Darvišs, bet 18 punktus guva bijušais NBA spēlētājs Omari Spellmans.

Latvija no 3 punktu distances bija 18. no 35, kamēr Libāna no distances bija tikai 7. no 24.

Latvija svētdien spēlēs ar Franciju, bet Libāna pret Kanādu.

Autortiesības 2023 The Associated Press. Visas tiesības aizsargātas. Šo materiālu nedrīkst publicēt, pārraidīt, pārrakstīt vai izplatīt bez atļaujas.