Bens Malgiri, Makss Vieira ved NU līdz CAA titulam, NCAA piestātnei

Students otrajā studiju gadā Bens Malgiri Un pieprasīja Maks Vieira Viņš piegādāja vienus sajūga kāpurķēžu pārus, lai palīdzētu Ziemeļaustrumu beisbola komandai svētdien papildcīņās pret Ziemeļkarolīnu-Vilmingtonu uzvarēt CAA čempionāta spēlē un NCAA Auto čempionāta segumā 11: 10 čempionātā. Labākā vieta Husky ierindojās devītajā vietā – 10.-9., Kad Malgērijs no Strathamas, Ņūhempšīrā, kurš tika nosaukts par CAA vērtīgāko spēlētāju, dziļi pa kreisi noveda spēlētāju, lai saglabātu savu komandu dzīvu un nosūtītu viņu papildu lomās. Pēc tam Vieira jeb Grīnvudas ezers, Ņujorka, devās apakšējā desmitajā vietā, lai NCAA izstādē aizvadītu uzvarētāju kopvērtējuma sacensības. Huskiju suņi (36-1) pirmdienas pēcpusdienā NCAA atlases izstādē atklās savu reģionālo galamērķi un pretinieku. Malgeri un Viera turnīra komandā pievienojas viņa NU komandas biedri Džareds DaubersOtrā gada spēlētājs sarkanā kreklā no Amsbury un junioru spēlētājs sarkanā kreklā Īans Fīrs Labās rokas pirmkursnieka sarkankrekla krūze Nams ŠitlersUn Gan Walpole.

Viljamsa otrais students iegūst PDF failu. 3 sieviešu tenisa tituls

Viljamss ir otrā kursa students Ērika Ekstranda Sakauts Kristīna Vatsone Sākot no Emorija taisnās sērijās 6-2, 6-3, lai kļūtu par pirmo Eph sieviešu tenisisti, kas uzvarējusi NCAA div. 3 vienspēļu nosaukumi Čatanūgā, Fig. Izcīnot vienspēļu titulu, Ekstrands no Santamonikas, Kalifornijā, ne tikai pārspēja Vatsonu, kurš ir Emorijas 2. vienspēlētājs, bet arī Emorija 1. vietu, Ysabel Gonzalez-Rico, Tiešos setos pusfinālā. Emorijs ieguva 2021. gada komandas titulu.

futbols

Amerikāņu vīrieši atrodas Šveicē

ASV vīriešu futbola izlase devās 5200 jūdžu braucienā uz CONCACAF Nāciju līgas pusfinālu pēc tam, kad zaudēja savu pirmo kopš 2019. gada novembra. Stīvens Zubers Reģistrējieties pēc neizdevušām licencēm Sergino Dist Un Tims Reims 63. minūtē Šveice izstādē Sanktgallenē ar 2: 1 pārspēja Amerikas Savienotās Valstis, lai pārtrauktu deviņu maču sēriju, kurā amerikāņi bija nepārspēti. “Mums vajag vairāk laika kopā,” pussargs Vestons Makkinijs Viņš teica. “Tas ir tāpat kā jūsu ķīmija ar dažiem spēlētājiem.” Sebastians Lightgate Viņš piektajā minūtē tomēr izvirzīja ASV 20 izlases komandu Rikardo Rodrigess Viņa rēķins ar šveicieti desmitajā minūtē izsēja 13. ASV tagad pirmdien dosies uz Denveru, kur notiks pirmās sacensības 19 mēnešu laikā. Pēc ceturtdienas pusfināla spēles pret Hondurasu ASV svētdien Denverā spēlēs ar Meksiku vai Kostariku turnīra vai trešās vietas spēlē. Draudzības spēle pret Kostariku notika Sandijā, Jūtas štatā, 9. jūnijā Zaks Stefans Viņš izlaida maču pēc sestdienas pavadīšanas Portugālē ar Mančestras “City” Čempionu līgas finālā. “Chelsea” ar 1: 0 pārspēja Mančestras “City” Kristians Puličs. Stīvens un Pulisičs ziņos ASV komandai Denverā.

READ  Ieskats sieviešu basketbolā Saint Bonaventure

Dažādi

Kanāda vada Itāliju pasaules hokejā

Endrjū Mangiapans Viņš guva divus vārtus un guva divus vārtus, un Kanāda pasaules hokeja čempionātā Latvijā pārspēja Itāliju, kas nebija guvusi uzvaru ar 7: 1, lai pārietu uz ceturtās vietas spēli otrajā grupā. Pēc zaudējuma pirmajos trijos kanādieši izcīnīja trīs vārtus pēc kārtas. Priekšsacīkstes viņi noslēgs otrdien pret Somiju, katras grupas četriem labākajiem iekļūstot ceturtdaļfinālā. Andrē Henrike Viņš pievienoja vārtus un divas piespēles, Maksims KomtuāUn Trojs StitcherUn Brendons Perijs Un Ideāls Kols Un arī guva un Konors Brauns Četras rezultatīvas piespēles. Eden Hill Izgatavoti 13 atvairījumi, tikai ļaujot Angelo Miceli Mērķis. . Somija guva uzvaru pār Latviju ar rezultātu 3: 2, izvirzoties otrajā grupā ar 15 punktiem, par trim punktiem atpaliekot no ASV, kas pirmdien atgriežas spēlē pret Vāciju. Trešajā vietā ierindojas Kazahstāna ar 10, bet pa deviņām ir Kanādai, Vācijai un Latvijai. . . Dereka Hampi Viņš vadīja piecus Lasvegasas spēlētājus, kuri guva dubultus vārtus ar 22 punktiem, Lise kempings Viņš pievienoja 13 punktus, 13 atlēkušās bumbas un piecus bloķētus metienus, un Aces Lasvegasā pārspēja Indiānas drudzi ar 101:78. Riquona Williams Viņš finišēja ar 16 punktiem, izdarot 4 no 5 no 3 metieniem. Aga Vilsons Pierakstiet 15. un Džekija Janga Lasvegasā viņš pievienoja 12 punktus un trīs pārtvertas bumbas (5-2). . Sietlas “Storm” treneris Dens Hjūzs Viņš pēkšņi paziņoja par aiziešanu pensijā, sakot, ka stingrība, strādājot par galveno treneri WNBA, ir atnesusi nodevu. 66 gadus vecais Hjūzs sacīja, ka Tokijas olimpiskajās spēlēs turpinās kalpot par ASV trenera asistentu, taču vētra vadības pienākumus nodod asistentam. Noelle Quinn.