Latvijas Elites 16 turnīru ar uzvaru atklāj kanādieši Pavans un Humana-Paredess

Tokijas olimpisko spēļu kanādiete Sāra Pavana no labās un Melisa Humana-Paredesa no kreisās puses ceturtdien uzvarēja Latvijas Elites 16 turnīra atklāšanas mačā pēc kārtas. (Jukihito Taguči/ASV TODAY Sports — attēla kredīts)

Nedēļu pēc priekšlaicīgas izslēgšanas Kanādas pludmales volejbola duets Sāra Pavana un Melisa Humana-Paredesa spēruši stingru pirmo soli, lai tas vairs neatkārtotos.

Pasaules čempione Latvijas Elites 16 turnīru ceturtdien atklāja ar 21-18, 21-16 pārspējot brazīlietes Mariju Antonelli un Fernandu Alvesu, kurām ir tikai trešais turnīrs kopā.

Pavanam un Humanai Paredesam pagājušajā nedēļā Ostravā neizdevās sasniegt izslēgšanas spēļu posmu Elites 16 turnīrā, pabeidzot grupas spēli ar vienu uzvaru un diviem zaudējumiem.

Kanādieši Tokijas olimpiskajās spēlēs ieņēma piekto vietu, bet ir baudījuši veiksmīgu sadarbību kopš spēku apvienošanas pēc 2016. gada Riodežaneiro spēlēm.

skatījos Kanādas duets izraida brazīliešus:

Šo panākumu pilnā apjomā varēja redzēt arī Latvijā, kur uzbrukumos, blokos un servēs brazīliešu pretiniekus pārspēja Ontārio štata Pavans no Kičeneras un Toronto Humana-Paredess.

Kanādieši laukumā atgriezās vēlāk ceturtdien, lai tiktos ar ranga augstāko Nīderlandes duetu Raisu Šonu un Katju Stamu, kuras arī uzvarēja savā atklāšanas mačā.

Pavans un Humana Paredess tika servēti secīgos setos, savā dienas pēdējā mačā zaudējot ar 21:19, 21:17.

Duets atsāk darbību piektdien, kad pulksten 10:00 pēc ET sacentīsies ar brazīliešiem Andresu Kavalkanti Romalo un Vitoria de Souza Rodrigesu.

FIVB Beach Pro Tour Elite 16 pasākums Latvijā turpinās līdz svētdienai, nedēļas nogalē norisināsies ceturtdaļfināli, pusfināli un cīņas par medaļām. Pasākumu varat straumēt vietnē CBCSports.ca, lietotnē CBC Sports un CBC Gem.