Sports Digest: Lionelam Mesi ir pozitīvs COVID-19 tests

Lionels Mesi bija viens no četriem spēlētājiem no Paris Saint-Germain, kuram, atgriežoties no īsa ziemas pārtraukuma, bija pozitīvs COVID-19 tests. Jeremias Gonzalez / The Associated Press

futbols

Lionels Mesi ir izolēts savās mājās Argentīnā pēc tam, kad viņš bija starp četriem Parīzes Saint-Germain spēlētājiem, par kuriem tika paziņots, ka viņi ir saslimuši ar koronavīrusu, pirms komanda atgriezās spēlē pēc īsa ziemas pārtraukuma.

Parīzes “Saint-Germain” treneris Maurisio Početino nav pārliecināts, kad septiņkārtējais “Zelta bumbas” ieguvējs varēs atgriezties Francijā un vai viņš varēs laicīgi atgūties, lai nākamajā svētdienā spēlētu Lionas līgā.

Anglija: Kristians Pulišičs pabeidza Chelsea maču pret Liverpool, panākot neizšķirtu 2:2 Premjerlīgā.

Amerikānis vārtus guva 45. minūtē, gūstot tikai trešos vārtus 11 līgas mačos šosezon, trīs minūtes pēc tam, kad pirmo reizi sāka atspēlēties no Mateo Kovačiča metiena no soda laukuma robežas.

• Mads Roerslev bija negaidīts uzvarētājs Brentford mačā, gūstot savus pirmos vārtus profesionālajā futbolā pret Aston Villa.

83. minūtē aizsargs panāca uzvaru ar 2:1.Vārtsargs Emiljano Martiness realizēja savu pirmo metienu, bet 22 gadus vecais dānis trāpīja pa atlēkušo bumbu.

• Aleksis Makalisters guva divus vārtus, panākot Brighton uzvaru ar 3:2 pār Everton, kas palielināja spiedienu uz treneri Rafaelu Benitezu.

Spānija: “Getafe” pārtrauca Madrides “Real” gūto nezaudējumu sēriju 15 mačos, galvaspilsētas derbijā ar 1:0 sagraujot Spānijas līgas līderus.

Teniss

ATP kauss: ASV uzvarēja Kanādu, čempiones aizstāvošā Krievija Sidnejā pārspēja Franciju, bet amerikāņi izvēlējās daudz vieglāku ceļu. Džons Isners un Teilors Frics pārspēja savus vienspēļu pretiniekus un pēc tam izšķīra maču dubultspēlēs, uzvarot ar 3:0.

Tikmēr Krievijai bija nepieciešama izšķirošā dubultspēle, lai uzvarētu Franciju.

READ  Kur skatāties Premjerlīgas sezonu 2022-23?

LUGE

pasaules kauss: Latvija izcīnīja zeltu stafetes sacensībās, Austrija ierindojās otrajā vietā, bet ASV – trešā Vinterbergā, Vācijā.

Latvijas komanda Elīzas Tīrumas, Kristera Aparjoda, Marlina Bota un Roberta Plūmes kamanām finišēja pēc 2 minūtēm 24,294 sekundēm. Otrajā vietā ar kamanām 2:24,652 ierindojās Austrijas komanda, kuru veidoja Madlēna Ērgla, Niko Gleihers, Tomass Stjū un Lorencs Kollers.

Bronzu ar laiku 2:24,802 izcīnīja amerikāņi – Samers Breačers un Takers Vests, kā arī dubultspēļu komanda Krisa Mazdžera un Džeisona Terdimana sastāvā. Vācija uz pašmāju ledus ieņēma tikai ceturto vietu ar laiku 2:24.955.

kamanas

pasaules kauss: Amerikāniete Ilana Maijersa-Teilore Siguldā Latvijā guva savu pirmo uzvaru gandrīz trīs gadu laikā – 19. uzvaru trasē karjerā.

Viņa apvienojās ar Kwaza Lake, lai divus apļus pabeigtu 1 minūtē 41,88 sekundēs. Otrajā vietā ar laiku 1:42,10 ierindojās Lielbritānijas bobslejs Mihas Maknīlas vadībā un Adeles Nikolas grūšanā, bet trešās ar 1:42,12 bija Kanādas komanda Kristīne De Bruina un Kristīne Bojnovska no Kanādas.

Izmantojiet tālāk esošo veidlapu, lai atiestatītu savu paroli. Nosūtot e-pastu uz savu kontu, mēs nosūtīsim e-pastu ar atiestatīšanas kodu.