Šis ir jūsu parocīgais sporta ceļvedis šonedēļ televīzijā

pirmdiena (8. novembris)

NFL Sky Sports NFL no plkst. 1.10.
1.20 Tenesī Titans @ Losandželosas Rams

Sky sporta krikets no 13.30
ICC Pasaules kauss T20 vīriešiem
14:00 Indija Namībijā

FUTBOLS ITV4 no plkst.19
19.45 FA kauss: Dagenham un Redbridge – Salford City

RUGBY RTÉ 2, 20:00–21:00
Analytics pret galvu

GAA TG4, 20:00–21:00
Izceļ 2021. gada čempionāts

SOCCER BBC 2, 23.15–23.45
Izceļ Īrijas premjerministrs

otrdiena (9. novembris)

NFL Sky Sports NFL no plkst. 1:00
1.15 Čikāgas Bears @ Pitsburgh Steelers

NFL BBC 2, 23.55–0.45
Izceļ NFL šonedēļ

trešdiena (10. novembris)

Sky Sports Golf, pulksten 6:00–10:00
Apvienotie Arābu Emirāti Āzijas amatieru čempionāts sievietēm

Sky Sports Golf, 11:00–15:00.
Saūda Arābijas karaliste Aramco komandu sērija

Sky sporta krikets no 13.30
ICC Pasaules kauss T20 vīriešiem
14:00 Pirmais pusfināls

Sky Futbols Sky Sarkanā poga
starptautiskā
17:00 Kosova uz Jordāniju

ceturtdiena (11. novembris)

Sky Sports Golf, pulksten 6:00–8:00
Abu dabī Āzijas amatieru čempionāts sievietēm

Sky Sports Golf, 8:00–13:00
Džumeira Dubaijas čempionāts

Sky Sports Mix Golf, 11:00–15:00
vecmāmiņa Aramco komandu sērija

Sky sporta krikets no 13.30
ICC Pasaules kauss T20 vīriešiem
14:00 Otrais pusfināls

Sky Sports Golf, no 15:00 līdz 20:00
Florida LPGA tūre: Pelican sieviešu čempionāts

sarkanās debesis sporta futbola poga
Pasaules kausa kvalifikācijas spēles
17:00 Armēnija pret Ziemeļmaķedoniju
17:00 Azerbaidžāna pret Luksemburgu
17:00 Krievija pret Kipra
19.45 Vācija pret Lihtenšteinu
19.45 Malta Horvātijā
19.45 Rumānija pret Islandi
19.45 Slovākija Slovēnijā

Virgin Media Sport no SOCCER no plkst.16.50
Sky Sports futbols no 16.55
Pasaules kausa kvalifikācijas spēles
17:00 Gruzija pret Zviedriju

Sky Futbols Sky Sarkanā poga
Starptautisks
17.30 Čehija pret Kuveitu
17.30 Ukraina pret Bulgāriju

Sky Sports Golf, 18:00–21:00
Teksasa Hjūstonas atklāšana

SOCCER Sky Sports premjerlīga no 18:30
UEFA Eiropas U-21 čempionāta kvalifikācijas spēles
19:00 Anglija vs Čehija

FUTBORA RTÉ 2 no plkst.19
Sky Sports futbols no 19:30
Pasaules kausa kvalifikācijas spēles
19.45 Īrijas Republika pret Portugāli

SOCCER Virgin Media Two no plkst.19
Sky Sports Mix no 19.40
Pasaules kausa kvalifikācijas spēles
19.45 Grieķija pret Spāniju

READ  Baltkrievijas robežkrīzē iestrēgušie Irākas migranti atgriežas mājās | Ziņas, sports, darbi

FUTBOLA Premier Sports 1
Pasaules kausa kvalifikācijas spēles
21:00 Ekvadora pret Venecuēlu

Futbols FreeSports
Pasaules kausa kvalifikācijas spēles
23:00 Paragvaja pret Čīli

piektdiena (12. novembris)

NBA Sky Sports Arena no pusnakts
Filadelfija Raptors @76ers
The Uzsitiet @ kliperus

FUTBOLA Premier Sports 1
Pasaules kausa kvalifikācijas spēles
0.30 Brazīlija pret Kolumbiju

NFL Sky Sports NFL no 0.30.
1.20 Baltimoras Ravens @ Maiami Dolphins

Futbols FreeSports
Pasaules kausa kvalifikācijas spēles
2.00 Peru pret Bolīviju

Sky Sports Mix Golf, pulksten 6:00–10:00
Apvienotie Arābu Emirāti Āzijas amatieru čempionāts sievietēm

Sky Sports Golf, 8:00–13:00
Džumeira Dubaijas čempionāts

Sky Sports Mix Golf, 11:00–15:00
Saūda Arābijas karaliste Aramco komandu sērija

ZIRGU SACIENES Virgin Media One, 13.30–16.00
ITV4, 13.30–16.00
Čeltnema Ieskaitot apvidus iedzīšanu

Sky Sports Golf, no 15:00 līdz 18:00
Bellers LPGA tūre: Pelican sieviešu čempionāts

F1 Sky Sports F1 no 15:00
Prakse un kvalifikācija Sanpaulu Grand Prix

FUTBORA RTÉ 2 no plkst.17
UEFA Eiropas U-21 čempionāta kvalifikācijas spēles
17.30 Īrijas Republika pret Itāliju

SOCCER Sky Sports Futbols no 16.30
Pasaules kausa kvalifikācijas spēles
17:00 Moldova Skotijā
19.45 Ziemeļīrija pret Lietuvu

Sky Sports Golf, 18:00–21:00
Memoriālais parks Hjūstonas atklāšana

BOXING BT Sport 1 no plkst.19
Betnāls Grīns Izredzes II

SOCCER UTV no plkst.19.
Virgin Media Two no plkst.19
Pasaules kausa kvalifikācijas spēles
19.45 Anglija vs Albānija

FUTBOLA RTÉ 2 no plkst.19.30
19.45 Premjerlīga (TBA)

RUGBY BT Sport 2 no 19:30
Anglijas Premjerlīga
19.45 Glostera pret Bātu

SOCCER Sky Sports premjerlīga no plkst.19.40
Pasaules kausa kvalifikācijas spēles
19.45 Itālija pret Šveici

sarkanās debesis sporta futbola poga
Pasaules kausa kvalifikācijas spēles
19.45 Andora pret Poliju
19.45 Austrija Izraēlā
19.45 Dānija pret Fēru salām
19.45 Ungārija pret Sanmarīno

SOCCER UTV, no 22.45 līdz 23.55.
Izceļ Pasaules kausa kvalifikācijas spēles

FUTBOLA Premier Sports 1
Pasaules kausa kvalifikācijas spēles
23:00 Urugvaja pret Argentīnu

FUTBOLS BBC 1, 23.05–23.45
Izceļ Ziemeļīrija pret Lietuvu

MMA Virgin Media Two Midnight
Florida Kriss Kiborgs pret Sineadu Kavanu

READ  Hokeja federācijas prezidents Vasils nav apmierināts ar Baltkrievijas karoga maiņu / Raksts

sestdiena (13. novembris)

Sky Sports Golf, pulksten 6:00–8:00
Apvienotie Arābu Emirāti Āzijas amatieru čempionāts sievietēm

Sky Sports Golf, 8:00–12:30
Džumeira Dubaijas čempionāts

Sky Sports Golf Mix, 10:00–13:00
vecmāmiņa Aramco komandu sērija

SOCCER Sky Sports Futbols no 11:30
pusdienlaiks L2: Port Vale pret Bredford City

SOCCER BBC 1, pusdienlaiks–12:30
Priekšskatījumi Koncentrējieties uz futbolu

TG4 zirgu skriešanās sacīkstes, 12.30–16.05
Bunchestown Tostarp Craddockstown Novice Chase

RUGBY Amazon Prime
Rudens starptautiskā
13:00 Itālija pret Argentīnu
17.30 Anglija pret Austrāliju

RUGBY Amazon Prime
BBC Sport Online
Rudens starptautiskā
13:00 Skotija pret Dienvidāfriku

šautriņas Sky Sports Arena, no 13:00 līdz 17:00, 19:00 līdz 23:00
Vulverhemptona Grand Slam bultas

FUTBOLS BBC 1 no plkst. 13.15
Sieviešu virslīga
13.30 Totenhema – Arsenāls

SOCCER Sky Sports premjerlīga no plkst. 13.55
Pasaules kausa kvalifikācijas spēles
14:00 Bosnija un Hercegovina pret Somiju

RUGBY RTÉ 2 no 14.15
4. kanāls no 14.45
Rudens starptautiskā
15.15 Īrija vs Jaunzēlande

F1 Sky Sports F1 no 14.45
Vingrinājums Sanpaulu Grand Prix

SOCCER Sky Sports Futbols no 16.55
Pasaules kausa kvalifikācijas spēles
17:00 Turcija pret Gibraltāru

SOCCER BT Sport 1 no plkst.17
Nacionālā līga
17.20 Stokportas apgabals pret Bromli

sarkanās debesis sporta futbola poga
Pasaules kausa kvalifikācijas spēles
17:00 Norvēģija pret Latviju
19.45 Francija pret Kazahstānu
19.45 Melnkalne pret Holandi

RTÉ GAA 2 no plkst.17.45
Dublinas senioru fināls
18:00 Kilmacaud Crocs pret Na Viana

Sky Sports Golf, 18:00–21:00
Teksasa Hjūstonas atklāšana

SOCCER Virgin Media Two no plkst.19
Sky Sports Futbols no 19:00
Pasaules kausa kvalifikācijas spēles
19.45 Velsa pret Baltkrieviju

FUTBOLS TG4 no plkst.19.15
Sieviešu Nacionālā līga
19.30 Beymont United pret Golvejas WFC

SOCCER Sky Sports premjerlīga no plkst.19.40
Pasaules kausa kvalifikācijas spēles
19.45 Beļģija pret Igauniju

Sky Sports Golf, 21:00–23:00
Florida LPGA tūre: Pelican sieviešu čempionāts

UFC BT Sport 2 no plkst. 21.00
Las vigas Makss Holovejs – Jairs Rodrigess

NBA Sky Sports Mix no pulksten 22.00
Sāls ezera pilsēta Hit @ Jazz

READ  Atjauniniet jaunākos sporta veidus

FUTBOLS BBC 1, 22.25–23.45
Izceļ Šodienas mačs

svētdiena (14. novembris)

NBA Sky Sports arēnā no plkst.1.
Klīvlenda Celtics @ Cavaliers

Sky Sports Golf, 8:00–12:30
Džumeira Dubaijas čempionāts

SOCCER Sky Sports premjerlīga no pulksten 11:30.
Sieviešu virslīga
12.30 Everton / Manchester United
15:00 Manchester City x Chelsea

RTÉ Zirgu sacīkstes 2, 12.20-14.35
Bunchestown Tostarp Unibet Morgana Hurdle

MOTOGP BT Sport 2 no plkst.12:30
Spānija Valensijas Grand Prix

GAA TG4 no plkst. 13:00
Golvejas futbola fināls
13.30 Corvin pret Mountbello / Mullog
Tipperary senioru hērlinga fināls
15.15 Thurles Sarsfields pret Loughmore-Castleney

šautriņas Sky Sports Arena, no 13:00 līdz 17:00, 19:00 līdz 23:00
Vulverhemptona Grand Slam bultas

Sky sporta krikets no 13:00
14:00 ICC Pasaules kausa fināls T20 vīriešiem

RUGBY Amazon Prime
Rudens starptautiskā
13:00 Francija pret Gruziju
15.15 Velsa pret Fidži

SOCCER Sky Sports Futbols no plkst. 13.55
Pasaules kausa kvalifikācijas spēles
14:00 Horvātija pret Krieviju

RUGBY BBC 2 no 14:00
Starptautiskā sieviešu organizācija
14.30 Anglija pret Kanādu

Sky Futbols Sky Sarkanā poga
Pasaules kausa kvalifikācijas spēles
14:00 Malta
Slovākija

14:00 Slovēnija pret Kipra
17:00 Lihtenšteina Rumānijā
17:00 Ziemeļmaķedonija pret Islandi

F1 Sky Sports F1 no 15:30
Brazīlija Sanpaulu Grand Prix

SOCCER Sky Sports Futbols no 16.55
Pasaules kausa kvalifikācijas spēles
17:00 Armēnija pret Vāciju

Sky Futbols Sky Sarkanā poga
starptautiskā
17:00 Azerbaidžāna pret Kataru

TG4 Basketbols, 16.50–19.15
Senioru sieviešu kvalifikācijas turnīrs
17:00 Īrija vs Čehija

NFL Sky Sports NFL no plkst. 17:00.
Tiks paziņots desmitā nedēļa

Sky Sports Golf, 21:00–23:00
Florida LPGA tūre: Pelican sieviešu čempionāts

Sky Sports Golf, 18:00–21:00
Memoriālais parks Hjūstonas atklāšana

SOCCER Virgin Media Two no plkst.19
Sky Sports futbola sarkanā poga
Pasaules kausa kvalifikācijas spēles
19.45 Portugāle pret Serbiju

FUTBORA RTÉ 2 no plkst.19
Sky Sports futbols no 19:30
Pasaules kausa kvalifikācijas spēles
19.45 Luksemburga pret Īrijas Republiku

SOCCER Sky Sports premjerlīga no plkst.19.40
Pasaules kausa kvalifikācijas spēles
19.45 Spānija pret Zviedriju

SOCCER BBC 1, 22:30–23:30
Izceļ Šodienas spēle 2

Jasmine Cole

"Profesionāls popkulturālists. Nedziedināms pārtikas zinātnieks. Analītiķis. Ārkārtējs lasītājs. Tipisks sociālo mediju fanātiķis. Čivināt cienītājs."

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top