WTA tūre: Simona Halepa šūpojas Štutgartē

TENIS – WTA 500 – Stuttgart Open – Porsche Arena, Štutgarte, Vācija – 2021. gada 22. aprīlis

Ar otro numuru izliktā Simona Halepa mazāk nekā stundas laikā izcīnīja uzvaru pēc kārtas un ceturtdien Porsche Tennis Grand Prix sacensībās Štutgartē, Vācijā, zaudēja ar 8. numuru izlikto Belindu Bensiču.

Rumāniete Halepa nesagādāja lielas problēmas, uzvarot čehieti Markitu Fondrosovu ar 6-1, 6-3. Halepa bija izcila ar savu otro servi, iegūstot 93 procentus no šiem punktiem. Arī no pirmās serves viņa ieguva 73%.

Šveiciete Pinžiča bija vienīgā izliktā spēlētāja, kas zaudēja ceturtdien, ar 6-1 7-5 zaudējot krievietei Jekaterinai Aleksandrovai. Aleksandrova uzvarā izšāva 12 dūžus.

Ar ceturto numuru izliktā ukrainiete Elena Svitoļina 1 stundas 34 minūtēs ar 7-6 (4), 6-3 pārspēja vācieti Angeliku Kerberi. Baltkrievijas piektā izlase Arēna Sabalenka ar rezultātu 6-4 6-2 pārspēja vācieti Annu Linu Frīdsamu.

Ar sesto numuru izliktajai čehietei Karolīnai Pliskovai bija nepieciešamas 2 stundas 23 minūtes, lai pabeigtu savu seta uzvaru, lai ar 6-7 (7) 6-4 6-3 pārspētu Jeļenu Ostapenko no Latvijas.

TEB BNP Paribas tenisa čempionāts, Stambula

Beļģijas izliktajai Elisei Mertensai vajadzēja vairāk nekā divas stundas, lai ar 6-4 4-6 6-1 uzvarētu šveicieti Viktoriju Golubiču.

Mertens ceļā uz uzvaru izmantoja deviņus dūžus un sešas reizes salauza Golubeku. Mertenss pārdzīvoja piecas dubultkļūdas.

Ar trešo numuru izliktā Krievijas Veronika Kodermetova 88 minūtēs ar 6-4, 6-3 sagrāva igauni Kaju Kanebi.

Rumāniete Anna Bogdana 1 stundas 21 minūtē ar 6-3 6-3 pārspēja čehu numuru izlikto Barboru Krjikikovu. Fiona Ferro no Francijas ar 6-3 6-3 pārspēja krievieti Veru Zvonarjovu.

(Lauka līmeņa režīmi)

Mūsu kritēriji: Thomson Reuters uzticības principi.

READ  Ukraina, Polija, Igaunija, Latvija un Lietuva mudina Starptautisko Olimpisko komiteju aizliegt Krievijas un Baltkrievijas sportistiem piedalīties olimpiskajās spēlēs zem neitrāla karoga - kopīgs paziņojums