NBA – Nacionālā basketbola asociācija
Pagājušo nakti
Čikāgas “Bulls” 125, Hjūstonas “Rockets” 120
Maiami „Heat” 113., Detroitas „Pistons” 107

Bulls 125, Rockets 120 – Bulls pārspēja Rockets 125-120; Zēni solīdi debitējot Hjūstonā
Zaks Lavinijs guva 33 punktus, un Čikāgas “Bulls”, debitējot Hjūstonā, pārspēja Viktora Oladipo spēcīgas pūles, pārspējot “Rockets” ar 125: 120. Lavigne guva deviņus punktus trešdaļas noslēdzošajās minūtēs, palīdzot Čikāgai ceturtajā ceturtdaļā ar 93: 86 vadībā. Buļļi visā posmā izdarīja pietiekami daudz metienu, lai vairāku dienu laikā izcīnītu otro uzvaru pēc četru punktu zaudēšanas pēc kārtas ar četru vai mazāk punktu zaudēšanu. Lorija Markanina izcīnīja 18 punktus. 7 pēdas garais soms pēdējā minūtē guva trīs punktu vārtus, padarot to par sešu punktu maču, palīdzot Čikāgai noslēgt grūtu uzvaru pēc vieglas uzvaras pār Dalasu. Oladipo guva 32 punktus.

113. karstums, virzuļi 107 – brīva montāža no 19 uz leju, virs virzuļiem 113-107, lai pabeigtu slīdēšanu
Pems Adebajo guva 28 punktus un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas, un īslaicīgais Maiami “Heat” guva savu lielāko uzvaru šajā sezonā, atspēlējoties no 19 punktiem, pārspējot Detroitas “Pistons”, zaudējot trīs spēlēs. Hitam 22 vārtus guva Gorans Dragičs, kurš guva 18 vārtus no Dankana Robinsona un Kendrika Nūna. Maiami atkal palika bez Džimija Batlera un Eiverija Bredlija vīrusu protokolu dēļ, un Tailers Hero un Maiers Leonards ar infekcijām. Detroitas labā Džeremijs Grants guva 27 punktus. Veins Elingtons veica septiņus trīspunktniekus un 24 guva Pistons. Spēles sākums bija paredzēts plkst. 15:00, taču tā tika atlikta piecas stundas, līgai un komandām pieņemot šādu lēmumu, līdz var tikt izpildīts papildu COVID-19 tests.

NHL – Nacionālā hokeja līga
Columbus Blue Jackets 3, Detroitas Red Wings 2

READ  FaZe Clan pārspēj C grupu BLAST Premier

Zilās jakas 3, Sarkanie spārni 2 – Zilās jakas turas pie pirmās uzvaras ar 3: 2.
Aleksandrs Teksjē un Pjērs Luks Dibuā trešās spēles sākumā panāca 1:16 attālumu, dodot Kolumbusas “Blue Jackets” divu vārtu pārsvaru un noturēja Detroitas “Red Wings” 3-2. Otrā puslaika beigās Olivers Bjorkstrands guva vārtus, un Jonass Korbisalo pabeidza ar 35 atvairītajiem vārtiem “Blue Jackets” pirmajā uzvarā sezonā. Detroitas labā divreiz atzīmējās Bobijs Raiens. Tomass Greiss pārtrauca 26 kārtas.

šovakar
Čikāgas Blackhawks Floridas Panthers, 19:00
Kolumbusas “Blue Jackets” Detroitas “Red Wings”, plkst. 19:30

IIHF – hokeja turnīrs izstājās no Baltkrievijas
Pasaules hokeja čempionāts no Baltkrievijas tika atsaukts pēc opozīcijas grupu spiediena un sponsoru draudiem boikotēt. Starptautiskā hokeja federācija min bažas par drošību un saka, ka tā meklēs jaunu valsti, kas rīko turnīru kopā ar Latviju vai rīko to vien. Pēc pagājušajā gadā autoritārā prezidenta Aleksandra Lukašenko atkārtota ievēlēšanas kritika Baltkrievijas kā līdzdalībnieka lomai saasinājās, un pēc tam galvenokārt miermīlīgās demonstrācijās sekoja masveida aresti. IIHF saka, ka Baltkrievijā “ir nolemts, ka šobrīd nav iespējams garantēt komandu, skatītāju un amatpersonu labklājību”. Turnīra sākums paredzēts 21. maijā.

NFL – NFL neļaus personīgajos vingrinājumos apvienot izpēti
NFL neļaus personīgi apmācīt veselības un drošības piesardzības pasākumu izpētes apkopošanai COVID-19 dēļ. Asociācija pirmdien informēja komandas, ka jebkuri vingrinājumi notiks atsevišķās profesionālajās dienās pilsētiņā. Potenciālo klientu intervijas, psiholoģiskie testi un novērtējumi tiks veikti pēc noklusējuma. Asociācija sadarbojas ar kluba ārstiem un sporta treneriem, lai iegūtu visaptverošu medicīnisko informāciju par katru no ielūgtajiem. Plāns, visticamāk, ietvers hipotētisku kluba medicīnas darbinieku intervijas un testus, kas veikti laboratorijās un medicīnas iestādēs uzaicinātā potenciālā klienta dzīvesvietas tuvumā.

NCAAMBB – vīriešu koledžas basketbols
Notrdāma Hovardā, atsaukta

READ  Latvija vs Nīderlande Live Score prognozē Tokijas Olimpisko spēļu vīriešu basketbola tiešraides uzvarētāju tiešsaistē

šovakar
Merilenda (7) Mičiganā, 19:00 Ziņas / Saruna / Sports 94,9 WSJM 6:30
Mičiganas centrs Toledo, plkst. 19:00
Mičiganas rietumi Mičiganas austrumos, PPD

NCAAMBB – Mičiganas štata spēle atliek
Mičiganas štats savu nedēļas nogali pārceļ pret 22. numuru izlikto Ilinoisu, pārceļot trešo basketbola spēli pēc kārtas COVID-19 uzliesmojuma dēļ trenera Toma Ezo programmā. ISO paziņoja pirmdien, vienu dienu pēc tam, kad papildu spēlētājs un divi neapmācīti darbinieki pozitīvi novērtēja koronavīrusu. Pagājušajā nedēļā trīs spēlētāju rezultāti bija pozitīvi, kā rezultātā spartieši aizkavēja mačus Aiovas 4.numurā un pret Indianu.

NCAAMBB – mājsaimniecību nosaukumi aptaujas augšgalā
Gonzaga atkal ieguva visas balsis, izņemot pirmās vietas balsis, kuras nesenajā Associated Press vīriešu basketbola aptaujā ieguva Baylor. Villanova pirms sezonas stabili palika aiz diviem pirmajiem punktiem, neskatoties uz to, ka kopš 23. decembra nav spēlējis maču COVID-19 pārtraukuma dēļ viņa programmā. Aiova un Teksasa apmainījās vietām, lai ierindotos labāko pieciniekā, savukārt Djūks zaudēja aptaujai pirmo reizi kopš 2016. gada februāra pēc zaudējuma Virginia Tech. Luisvila arī sabruka, savukārt 18. numurs Alabamā un 24. numurs UCLA bija jaunpienācēji aptaujā.

NCAAWBB – Meiteņu koledžas basketbols
Mičiganas štats (13) Mičigana, PPD

NCAAWBB – Luisvilla pirmo reizi ir sieviešu top 25 AP pirmajā vietā
Luisvilla ir pirmā Associated Press sieviešu basketbola aptaujā pirmo reizi skolas vēsturē. “Cardinals” pārcēlās uz augšu pēc tam, kad agrāk Stenforda ar pirmo numuru zaudēja Kolorādo. Luisvila saņēma 20 pirmās vietas balsis no 29 Nacionālās informācijas komitejas locekļiem. Tās pirmais mačs būs pirmajā vietā, ceturtdien pret Sirakjūsu. Ziemeļkarolīna bija otrais rangā esošais “Wolfpack” kopš 1990. gada decembra. Ukonna, Dienvidkarolīna un Stenforda aptaujā pārspēja piecas labākās komandas. Stenforda bija viena no deviņām rangā esošajām komandām, kas pagājušajā nedēļā zaudēja.