Lielbritānija izcīnīja pirmo četrinieku bobsleja medaļu pēdējo 84 gadu laikā, iegūstot pasaules čempionāta sudrabu – “ilgs laiks”

Lielbritānija izcīnīja savu pirmo bobsleja četrinieku medaļu pasaules čempionātā kopš 1939. gada, izcīnot sudrabu Sanktmoricā, Šveicē.

Breda Hola, Teilora Lorensa, Grega Kaketa un Arana Gulivera komanda ierindojās otrajā vietā ar Latviju, abām valstīm uzrādot laiku 4:20,30.

Zelts tika Vācijai ar laiku 4:19,61, kad olimpiskais čempions Frančesko Frīdrihs izcīnīja savu piekto pasaules čempiona titulu pēc kārtas.

bobslejs

Lohners un Nolte uzvar sezonas pēdējā Pasaules kausa izcīņā, lai iegūtu kristāla globusus

19.02.2023 plkst.19:55

Pēdējo četrinieku medaļu Lielbritānija izcīnīja pirms 84 gadiem Kortīnā d’Ampeco Itālijā, un tā arī bija sudrabs.

“Esmu ļoti apmierināts ar medaļu,” sacīja Airmens Hols.

“Mūsu pēdējais brauciens bija ļoti grūts, es to izdarīju sev. Tāpēc tas ir lieliski, Lielbritānijai pirmā medaļa četrinieku bobā kopš 1939. gada. Ir pagājis ilgs laiks.”

Pasākums norisinājās četros priekšbraucienos, un Lielbritānija savā pēdējā braucienā aizvadīja par astoņām sekundes simtdaļām aiz Vācijas.

GB nevarēja darīt pietiekami daudz, lai veiktu Vāciju, kad viņi kritās ar laiku 1:05.34.

Latvija noskrēja 1:05,02, bet Vācija rekordu 1:04,73, lai iegūtu vēl vienu zelta medaļu.

“Mēs vēlreiz pielāgojām visas detaļas, ieradāmies ar jauniem skrējējiem, mainījām sēdvietas,” sacīja Frīdrihs. “Viss bija kārtībā.

“Kad Breda Hola sacīkstes 4. kārtā nebija nevainojamas, es zināju, ka durvis ir atvērtas.”

Lielbritānijas sudrabs tiek iegūts tikai dažas nedēļas pēc pirmās Eiropas čempionāta zelta medaļas.

Straumējiet 2023. gada pasaules čempionātu kalnu slēpošanā no 6. līdz 19. februārim tiešraidē Atklājiet + un eurosport.co.uk.