Kūlijs uzstājas ar grupu The Michigan U18 Worlds, Krievija, 2023. gada saimnieks

ASV hokeja komanda ASV spēlētājs Logans Kūlijs, 2022. gada NHL drafta otrās vietas ieguvējs un potenciālā drafta izvēle no Detroitas Red Wings Ja Detroita pēc 10. maija drafta izlozes pārcelsies uz divām labākajām izvēlēm, lakrosa “Mičigana” izslēgšanas rezultāts — lielisks uzvaras mērķis 13. Ceturtdien Vācijā notiekošā 2022. gada IIHF hokeja U18 čempionāta ceturtdaļfinālā pār Latviju -3.

Nosaukts Mičiganas Universitātes spēlētāja Maika Lega vārdā, kurš 1996. gadā guva lakrosa vārtus, Kūlijs pacēla ripu uz sava nūjas asmens un ielika to augšējā stūrī aiz Latvijas tīkla, izvirzoties vadībā ar 5:0 pirmajā puslaikā. intervāls.