Koko Gofa 19 gadu vecumā sasniedza savu pirmo US Open pusfinālu, ar 6-0, 6-2 uzveicot Jeļenu Ostapenko.

ŅujorkaKoko Džova Rokturis ir kārtībā ar temperatūra, mitrums, Viņas smagi situšajam pretiniekam ir jāsasniedz misija ASV atklātais čempionāts Pusfināls pirmo reizi uzvarot 2017. gada Francijas atklātā čempionāta čempioni Jeļena Ostapenko Otrdien 6-0, 6-2.

19 gadus vecā Gofa no Floridas kļuva par pirmo amerikāņu pusaudzi, kas Flushing Meadows sasniegusi pusfinālu, kopš Serēna Viljamsa 2001. gadā kļuva par vicečempionu pār savu vecāko māsu Venusu.

“Pagājušajā gadā es zaudēju ceturtdaļfinālā un šogad gribēju būt labāk,” sacīja Gove. “Mums vēl tāls ceļš ejams, taču esmu laimīgs un gatavs nākamreiz atgriezties darbā.”

Gauffai tā bija 16. uzvara pēdējos 17 mačos. Izkļūšana pirmajā kārtā Vimbldonā Jūlijs noteikti šķiet kā sen. Viņas līdz šim labākais Grand Slam sniegums bija Roland Garros fināla sasniegšana pagājušajā gadā.

Gofs zaudēja šajā titula mačā Eja Svatika Viņi būtu atkārtoti tikušies ASV atklātā čempionāta ceturtdaļfinālā. Taču Svjateka cieta neveiksmi, un tā vietā ceturtajā kārtā zaudēja Ostapenko. Šī sakāve ne tikai izbeidza Swathik titula aizstāvēšanu, bet arī nozīmēja, ka viņa atdos savu vietu WTA ranga pirmajā vietā. Arina Sabaļenka nākamnedēļ.

Kad viņa ir uz pirkstgaliem, tāpat kā svētdienas vakarā pret Swiatek, Ostapenko var izaicināt pretinieci tāpat kā viņa ir, jo viņa zaudē gandrīz katrā metienā. Ja bumbiņas nolaižas, tās ir biznesā. Kad viņi to nedara, viņiem ir problēmas. Viņa otrdien pieļāva 36 nepiespiestās kļūdas. Džovam bija 14.

“Es nejutos komfortabli visu maču, pat pie mačbumbas. Es zinu spēli, kuru spēlējat. Viņai ir tiesības atgriezties neatkarīgi no iznākuma,” sacīja Gofa, kura zaudēja Ostapenko Austrālijas atklātajā čempionātā. janvārī. Tāpēc es patiešām centos iegūt katru punktu, centos atspēlēt katru bumbu.”

READ  LEN Learn to Swim Conference 2023 tagad ir atvērta

Ceturtdienas pusfinālā Gauff tiksies ar 10. numuru čehieti Karolīnu Mučovu vai Rumānijas 30. numuru Soranu Cirstea, kurām bija paredzēta spēle otrdienas vakarā.

Sieviešu ceturtdaļfināls trešdien tiks aizvadīts starp baltkrievieti Sabaļenku pret 23.numuru Ženu Kenvenu no Ķīnas. Vimbldonas čempione Marketa Vondrousova Ar 17. numuru izliktā čehiete pret Medisonu Kīsu, amerikāniete, kura bija 2017. gada ASV atklātā čempionāta vicečempione.

Otrdienas vīriešu ceturtdaļfinālā 23-kārtējais čempions serbs Novāks Džokovičs sacentās ar 9. numuru Teiloru Fricu no ASV un 10. numuru Frānsisu Tiafo pret neizsēto Benu Šeltonu visas Amerikas spēlē. Tā ir pirmā reize kopš 2005. gada, kad tas notiek Trīs amerikāņu vīrieši iekļuva pēdējā astoņniekā Ņujorkā.

Kad Gofs un Ostapenko ķērās pie darba nedaudz pēc pusdienlaika Artura Eše stadions Otrdien temperatūra bija 90 grādi pēc Fārenheita (32 grādi pēc Celsija), un mitrums bija 55%. Breikā pirms otrā seta Ostapenko devās uz ģērbtuvēm, un Gofa apsēdās uz sānu soliņa ar ledus baltu dvieli ap kaklu.

Protams, publika bija viņas pusē. Viņi aplaudēja un kliedza pēc Gofas pat pirms viņa aizgāja no laukuma, un viņi reaģēja, kad viņa parādījās stadiona video ekrānos pirmsspēles TV intervijas laikā.

Rūkšana saasinājās, kad Gauff tika prezentēts pirms spēles sākuma.

Kad viņa to izdarīja, viņa sāka labi, cik vien var būt, gūstot 12 no 15 punktiem, panākot divu spēļu vadību un jau pēc 10 minūtēm panākot 3:0.

Tikai viens no šiem punktiem tika amerikānietei caur viņas tīro uzvarētāju. Tomēr viņai nebija nepieciešams ražot šāda veida kadrus.

Un tas tāpēc, ka Ostapenko turpināja pietrūkt, šajā periodā vien pieļaujot 10 nepiespiestās kļūdas. Pēc vairākām šādām nepareizām darbībām viņa devās uz viesu kajīti un skatījās uz savu svītu, it kā tā būtu viņu vaina.

READ  Latvijas futbola līga | nacionālais sports

Pēc dūža ar ātrumu 118 jūdzes stundā (190 km/h) no Gofas Ostapenko satvēra savu raketi un viņas rokas atradās divu collu attālumā viena no otras, parādot, ka, viņasprāt, bumba nokritusi ārpus soda laukuma. Bet mūsdienās šāda veida lietām nav aprobācijas, jo elektroniskā līnijas saziņa parūpējas par katru šādu jautājumu “vai bija iekšā vai ārā?” valdīt.

Gofam nevajadzēja mēģināt piespiest lietas. Viņas gods, viņa to nedarīja. Viņa izmantoja savus instinktus, inteliģenci un ātrumu, lai tiktu pie Ostapenko labākajiem zemes sitieniem un atgrieztu tos otrā pusē. Šī perfektā aizsardzība lielāko daļu laika gūtu punktus, līdz Ostapenko netrāpa.

“Basketbolā ir teiciens, ka spēles uzvar aizsardzība. Tenisā tas ne vienmēr ir tā, bet šodien tā noteikti bija,” sacīja Gauff. “Ir svarīgi, lai mums būtu abas laukuma puses. Aizsardzība vienmēr ir bijusi, taču esmu uzlabojis savu uzbrukumu, un, manuprāt, tas labi parāda un izpaužas laukumā.

Ostapenko bija pirmā sieviete 44 gadu laikā, kas sasniedza ASV atklātā čempionāta ceturtdaļfinālu pēc uzvaras visos četros mačos trīs setos, bet Gofa pagājušajā nedēļā veica distanci trijos no četriem mačiem.

Bet šī persona nekad nebija virzījusies šajā virzienā.