Kanādas komandas uzvar World Jr. Challenge atklāšanas spēlēs. A Kornvolā

Raksta saturs

Finčam Lendonam Braunlijam apkārtne bija pazīstama, jo viņš un viņa Kanādas austrumu komandas biedri pārspēja Latvijas komandu Kornvolas pilsētnieku kompleksā Pasaules junioru čempionāta atklāšanas spēlē. Izaicinājums svētdien.

Reklāma 2

Uzvara ar 3:1 Kanādas austrumiem deva pirmos punktus turnīrā, kas norisināsies līdz 18. decembrim.

18 gadus vecais Braunlijs ir vienīgais vietējais aktieris Austrumu Kanādas reģionā.

“Acīmredzot tas bija ļoti forši, kad (jaunākais) treneris man teica,” sacīja Braunlijs. “Tad, kad es nokļuvu nometnē, tas vienkārši notika, un tas notiks Kornvolā.”

Braunlijs ir labi reaģējis uz talantu pieaugumu.

“Man bija dažas labas izdevības, aizvadīju grūtu spēli un lielāko spēles daļu atrados maisījumā.”

Roberts Lefevrs/Hockey Canada Images Latvijas kapteinis Rodionzs Poltramovičs un Kanādas austrumu kapteinis Trents Kreins svinīgā konfrontācijā ar Latvijas vēstnieku Kasparu Ozulencu un vietējiem augsta ranga pārstāvjiem Pasaules Junioru A izaicinājuma atklāšanas spēlē Kornvolas pilsoniskajā kompleksā Svētdien, 2022. gada 11. decembrī. Austrumi uzvarēja ar 3:1. piegādāts

Patiešām, pirmajā periodā viņš trāpīja metienu no Latvijas vārtsarga Aksila Uzola pleca. Nākamajā periodā viņš bija tuvu tam, lai pabeigtu izgājienu divi pret vienu.

Latvija, neliela, bet trakulīga pūļa mudināta, tostarp Eiropas faniem ierastā zvana zvana, mazliet atteicās, lai spēlētu Kanādas austrumu reģionā, iznākot tikai pulksten 29 līdz 25.

READ  Sydney Classic rezultāti | Ziņu aģentūra

Reklāma 3

Spēle bija neizšķirts 1:1, 5:23 trešajā freimā, kad nūja pacēlās gaisā 20 pēdu attālumā pēc tam, kad latvietis Gents Snipets satvēra kanādiešu aizsarga torni, dodot Kanādas austrumiem spēlēt četras minūtes. Papildu divas minūtes izrādījās izšķirošas, ļaujot Vudbridžas aizsargam Džozefam Ianiello vadīt garo cīkstoni no punkta cauri pūlim garām Ozulesam.

Roberts Lefebvre/Hockey Canada images Latvijas vārtsargs Aksels Ozols svētdien, 2022. gada 11. decembrī, Cornwall Civic Complex notiekošajā World Junior Challenge posmā cīnās pret Patriku Saeni no Kanādas Austrumiem. Kanādas austrumi uzvarēja ar 3:1. piegādāts

Ozules, viņa komandas spēles pēdējais spēlētājs, un viņa kanādiešu kolēģis Ītans Morovs bija stabili uz akmeņiem, izvairoties no pēkšņām sitienu sērijām.

Ar piedziedājumiem “Latvija, Latvija” latvieši metās nopietnu izaicinājumu pēdējās minūtēs.

Bet ar Ozolu velk sesto slidotāju Vainflītu, Sojeru Prokopcu no Ontas.

Reklāma 4

Foto: Roberts Lefebvre/Hockey Canada Latvijas spēlētāji svin ar vārtu guvumu pret Canada East Pasaules junioru izaicinājuma laikā Kornvolas pilsētvides kompleksā svētdien, 2022. gada 11. decembrī. Kanādas austrumi uzvarēja ar 3:1. piegādāts

Pēc ļoti līdzvērtīga pirmā perioda Latvija ieņēma galvaspilsētu otrā perioda sākumā. Kanādas austrumu futbolists Raiens Džonstons tikko bija izgājis no laukuma, taču viņš nevarēja laicīgi atgriezties savā laukumā.

Kad Džonstons ieskrēja zonā, Rouls Uzolapa nodrošināja ripu Morrow priekšā un salauza to, izvirzoties Latvijas vadībā ar 1:0.

Roberts Lefebvrs/Hockey Canada Images Latvijas vārtsargs Aksels Ozulis saņem Latvijas vēstnieka Kaspara Ozulenca atzinību par spēlētāja atzinību, ko gaida Džastins Taundeila Kornvolas mērs pēc atklāšanas kārtas mača pret Kanādas East World Junioru.  Izaicinājums Cornwall Civic Complex svētdien, 2022. gada 11. decembrī. Kanādas austrumi uzvarēja ar 3:1.
Roberts Lefebvrs/Hockey Canada Images Latvijas vārtsargs Aksels Ozulis saņem Latvijas vēstnieka Kaspara Ozulenca atzinību par spēlētāja atzinību, ko gaida Džastins Taundeila Kornvolas mērs pēc atklāšanas kārtas mača pret Kanādas East World Junioru. Izaicinājums Cornwall Civic Complex svētdien, 2022. gada 11. decembrī. Kanādas austrumi uzvarēja ar 3:1. piegādāts

Kanādas austrumiem bija impulss pēc stabilas spēles, kad kapteinis Trents Kreins atspēlēja Endija Rista un Sida Maknīla piespēli, panākot neizšķirtu 1:1.

READ  Kataras WTA Open rezultāti | Sports

Svētdienas otrās spēles apmeklētāju skaits dramatiski pieauga, un līdzjutēji izbaudīja spraigu tikšanos, kas ietvēra notikumiem bagātu pirmo periodu, kurā varēja cīnīties visas 60 minūtes, jo Rietumkanāda savā atklāšanas mačā uzvarēja ar 5:3 pret ASV.

Neskatoties uz ārkārtīgi lielu ķermeņa pārbaužu straumi, ASV izdevās raidīt 16 metienus pret Rietumkanādas vārtsargu Ēriku Roistu. Nelīdzenuma rezultāts bija septiņi sodi: pieci Kanādai, kā rezultātā amerikāņiem trīsdesmit pieci sodi.

Reklāma 5

Šķita, ka kapteinis Liams Votkinss bija tam visam pa vidu. Pirmkārt, viņš atklāja Kanādas izlases rezultātu spēka paņēmienā. Pēc veiksmīga soda sitiena Votkinss bez rezultatīvas piespēles panāca 2:1.

ASV noturēja rezultātu 1:1, pieci pret trīs panākot Sema Herisa vārtu guvumu.

Pēc tam aptuveni 15 minūtes vēlāk viena no stikla rūtīm pēc rūpīgas pārbaudes nokrita, radot ievērojamu kavēšanos. Tas deva slepkavām laiku atpūsties Kanādā pēc kārtējā pārkāpuma.

Gevins Lindbergs ar 2:40 līdz pirmā perioda beigām panāca neizšķirtu ASV izlases labā 2:2.

Foto: Roberts Lefebvre / Hockey Canada Sems Rinzels uzlika Kanādas Vestu Liamam Vatkinsam uz astes World Jr. Challenge laikā.  A Kornvolas pilsētvides kompleksā svētdien, 2022. gada 11. decembrī. Kanādas rietumi uzvarēja ar 5:3.
Foto: Roberts Lefebvre / Hockey Canada Sems Rinzels uzlika Kanādas Vestu Liamam Vatkinsam uz astes World Jr. Challenge laikā. A Kornvolas pilsētvides kompleksā svētdien, 2022. gada 11. decembrī. Kanādas rietumi uzvarēja ar 5:3. piegādāts

“Canadiens” tika parādīts vēl viens spēka paņēmiens, kad Votkinss tika atzīmēts par retu tackle pārkāpumu.

“Tas bija kaut kā turp un atpakaļ – tā bija jautra, jautra atmosfēra pirmajā periodā,” sacīja Votkins. “Daudz interesantu notikumu spēlē, un tas parasti nenotiek.”

Reklāma 6

Foto: Roberts Lefebvre/Hockey Canada Vārtsargs Kristians Manness skatās Kanādas Vesta Liamu Votkinsu Junior World Challenge laikā Kornvolas pilsētvides kompleksā svētdien, 2022. gada 11. decembrī. Kanādas rietumi uzvarēja ar 5:3. piegādāts

Otrajā puslaikā situācija nomierinājās, pret Kanādu tika izspēlēts tikai viens sods, pirms ASV tika noraidīti trīs spēlētāji.

READ  Kanādietis Semjuels Montembelts pasaules čempionātos ieņem augstu vietu

Varbūt tas ir pārāk kluss tādiem kā amerikāņu treneris Ēriks Rūds.

Būtība ir tāda, ka (Kanāda) spēlēja kopā kā komanda. Viņu griba bija spēcīga jau no paša sākuma. “Es domāju, ka 60 minūtes viņi mūs pārspēja, viņi vēlas uzvarēt vairāk nekā mēs.”

Kanādas rietumu trenera Džastina Falka vērtējums bija atšķirīgs.

“Cik lieliska hokeja spēle,” viņš teica.

ASV pēc īsiem Kola Knobela vārtiem izvirzījās vadībā ar 3:2.

Tad atkal parādījās spēles raksturīgās dīvainības.

Joprojām spēlējot spēka paņēmienu, Aidens Finks guva vārtus tieši tad, kad atskanēja skaņas signāls. Pēc pāris minūtēm pēc apspriedes ar vārtu tiesnesi viņš piešķīra vārtus, panākot rezultātu 3:3. Zeks Somers atkal izvirzīja Kanādu vadībā ar 4:3, līdz pamatlaika beigām bija 9:10.

Reklāma 7

Kanādai pēc tam tika noraidīti divi sitieni pēc kārtas, un Hadsons Maļinovskis guva tukšos vārtus, kad bija atlikušas 25 sekundes.

ASV pārspēja Kanādu ar 37:31.

Valckei patīk komandas agrīnais progress.

“Mums vienkārši jāturas pie procesa, mēs esam par to runājuši, lai kādu laiku būtu komanda,” viņš teica.

Pirmdienas spēles ietvēra Zviedrijas pirmo spēli pret Latviju plkst. 14:00 un Kanādas Austrumu sarkanbaltsarkano vakaru pret Kanādas rietumiem plkst. 19:00 ar lācīša kritienu CHEO. Šī raksta publicēšanas laikā abu spēļu rezultāti nebija pieejami.

Solo otrdienas spēle Zviedrijai un ASV sāksies pulksten 19.00, Kornvolas “Colts” svinot savu 30. gadu.Desmitā gadadienu procedūru ietvaros. Tas ir arī labdarības vakars ar 5 USD atlaidi ikvienam, kas ziedo ātrbojīgas preces vietējām pārtikas bankām.