Henrike otro spēli pēc kārtas guva no 3 punktiem, kamēr Kanāda pasaulē ar 4-2 pārspēja Kazahstānu

Rīga, Latvija – Kanādas kapteinis Ādams Henriks atkal ir uzbrukumā, piektdien ar rezultātu 4: 2 uzvarot Kazahstānu pasaules hokeja čempionātā.

Henrikam otrajā spēlē pēc kārtas trīs punkti pēc kārtas bija gūti vārti un divas rezultatīvas piespēles, jo Kanāda ar sešiem punktiem pakāpās uz B grupas sesto vietu (divas uzvaras regulējumā un trīs organizatoriski zaudējumi).

Endrjū Mangjapanam un Konoram Braunam katram bija vārti un rezultatīva piespēle Kanādas labā, kamēr Kols Perfeti guva mačā uzvarētos vārtus.

Divus vārtus Kazahstānas labā guva Ņikita Mihaelis.

Dārsijs Kambers Kanādai atvairīja 26 bumbas. Kazahstānas labā Andrejs Šotovs apturēja 32 metienus.

Kanādas treneris Žerārs Galants sacīja: “Pirms mača mēs runājām par to, cik ļoti Kazahstāna vēlas daudz aizstāvēt, taču viņi to patiešām paņēma priekšā un šovakar bija ļoti agresīvi. Es domāju, ka viņi spēlēja lielisku spēli. Viņi smagi strādāja un sacentās grūti.

“Tas mums bija grūts izaicinājums, taču mēs vēlējāmies pārliecināties, ka spēlējām savu spēli un saglabājām labās lietas, ko paveicām pēdējā spēlē. Mēs vēlējāmies, lai mums būtu daudz otro un trešo vārtu gūšanas iespēju, un tas darbojās mums šodien. “

Katras grupas četras labākās komandas priekšsacīkšu beigās iekļūst ceturtdaļfinālā. Kanāda ir pārcēlusies uz gandrīz vienu punktu no ceturtajā vietā esošās Kazahstānas B grupas kopvērtējumā, taču tās darbs joprojām ir apturēts, lai pirmo reizi nepazaudētu turnīra izslēgšanas spēles.

Arī Latvija tika pie septiņiem punktiem, jo ​​viņi piektdien iekļūst mačā ar Norvēģiju. Kanādai ir atlikušas divas spēles – pret Itāliju svētdien bez uzvaras un Somiju, kas otrdien ir čempione 2019. gadā -, lai iegūtu vērtīgu vietu.

READ  Pasaules kausa kvalifikācijas kārta: Francijas kvalifikācija, Tomass Sochiks gūst hat-trick | futbola ziņas

“Vispirms mums jākoncentrējas uz Itāliju. Mums jāturpina spēlēt,” sacīja Mangiabane. “Turnīra sākumā mēs bijām saspringti vai nedaudz noraizējušies, bet tagad sākam atrast savu ritmu un spēlēt pareizo ceļu.

“Mēs patiešām sākam sabrukt kā komanda, taču, ja vēlamies gūt panākumus, mums jāturpina spēlēt un spēlēt visas 60 minūtes.”

Mangiabane, kurš trešdien debitēja turnīrā Kanādas uzvarā pār Norvēģiju ar 4: 2, trešdien guva vārtus otrajā mačā pēc kārtas, kad pirmajā puslaikā ar vieniem vārtiem izvirzīja Kanādu vadībā ar 1: 0.

“Mūsu grupā ir zināms radošums, īpaši ar Mangiapane iekļūšanu sastāvā. Viņš pievieno dažas prasmes un radošumu, un viņš smagi strādā,” sacīja Henrike.

Henrike otrajā puslaikā guva nedaudz vairāk nekā minūti, izvirzot Kanādu vadībā ar 2: 0, bet Kazahstāna vienā freimā pie 4:30 otrajā vārtos atdeva Mihaelam vienus vārtus.

Miķelis trešajā spēlē panāca izlīdzinājumu ar 1:31, bet Perfetti atkal izvirzīja Kanādu vadībā pie trešdaļas 7:40.

Brauns vārtus noslēdza ar vārtiem bez vārtu guvuma.

A grupas mačos Zviedrija ar 4-1 uzvarēja Lielbritāniju. Vēlāk piektdien spēlēja Dānija un Baltkrievija.

Šo ziņojumu The Canadian Press pirmo reizi publicēja 2021. gada 28. maijā.