Pasaules kausa kvalifikācijas kārta: Francijas kvalifikācija, Tomass Sochiks gūst hat-trick | futbola ziņas

Francija pasaules čempionāta aizsardzības kampaņas atklāšanas spēlē Parīzē panāca neizšķirtu 1: 1 ar Ukrainu.

Antuāna Grīzmana atklātais mačs tika atcelts ar Bresnela Kimpembe vārtiem 57. minūtē, un “Blues” nespēja gūt uzvaras vārtus.

Soics guva pirmo čehu hat-trick Igaunijā

1:43

Igaunijas spēles pret Čehiju galvenie punkti Eiropas FIFA Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra A grupā.

“West Ham” spēlētājs Tomass Sočiks guva “hat-trick” Čehu Republika Viņi uzbruka, lai uzvarētu ar 6-2 Igaunija.

Igaunija agri izvirzījās caur Rauno Sabinenu, bet čehi atbildēja sešas minūtes vēlāk, pirms divu vārtu pārsvara pārņēma Patriks Šiks un Antonīns Baraks.

Pēc tam Soucek no 32 līdz 48 minūtēm guva trīs vārtus, dodot Čehijai 4 vārtu pārsvaru. Jēkabs Yankto guva sestos vārtus savas komandas labā, pirms Igaunija samazināja pārsvaru, kad četrus vārtus guva aizstājējs Anrī Anire.
Laika minūtes.

Turcija aizraujošā sešu vārtu spēlē uzvar Nīderlandi

Turcijas un Nīderlandes spēles svarīgākie momenti

4:32

Eiropas FIFA Pasaules kausa kvalifikācijas sestās grupas spēles starp Turciju un Nīderlandi spilgtākie punkti.

Buraks Yilmaz ieguva hat-trick kā Nīderlande Viņi nokrita līdz šokam 4-2 Turcija Pirmajā mačā viņu 2022. gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā.

Jilmaza atvairītais sitiens 15. minūtē izvirzīja Turciju vadībā, un 35 gadus vecais uzbrucējs 34. minūtē guva savus otros vārtus, pirms 81. minūtē realizēja hat-trick.

Hakans Kalhanoglu guva Turcijas trešos vārtus, pirms Nīderlande atkāpās ar diviem vārtiem, izmantojot aizstājējus Devi Klasenu un Luuku de Jongu, jo Memfiss Depajs pietrūka soda laikā.

Beļģija apiet Velsu

Pasaules kausa kvalifikācijā Beļģijai jāsastopas ar Velsu

3:39

Spēles no Beļģijas pret Velsu no E grupas.

Arī Kevins De Brujē spēlēja lomu Wells Cieta 3: 1 sakāve par Beļģija Lēvenē.

Harijs Vilsons 10. minūtē apdullināja Sarkanos velnus ar lieliskiem vārtiem, taču laukuma saimnieki drīz vien bija priekšā, jo De Bruyne no attāluma trāpīja tīklā un pēc tam spēlēja galveno lomu, jo Thorgan Hazard sitiens ar galvu deva viņiem vadību.

Romelu Lukaku izpildītais soda sitiens apstiprināja Roberto Martinesa uzvaru.

Mitroviča burvība liek Īrijai uzkrāt vairāk postu

Serbijai pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā jāsaskaras ar Īriju

3:49

Galvenie punkti Serbijas mačā pret Īrijas Republiku no A grupas Eiropas FIFA Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā.

Starp pamanāmākajiem spēlētājiem bija “Fulham” uzbrucējs Aleksandrs Mitrovičs un bijušais “Southampton” uzbrucējs Dusans Tadičs. Serbija Reiziniet Īrijas Republika 3-2 Belgradā.

Mitrovičs veikli divreiz trāpīja vārtsargā, pēc tam dodoties sekundē.

Alans Brauns 18. minūtē bija izvirzījis Īriju vadībā, bet Dusans Vlahovičs panāca izlīdzinājumu. Pēc tam sekoja Mitroviča dubultnieks, un vēlie Džeimsa Kolinsa vārti bija tikai mierinājums viesiem.

2:04

Gibraltāra un Norvēģijas mača galvenie punkti G grupā

citā vietā, Slovēnija Atzīmēja pārsteiguma uzvaru ar 1: 0 pār 2018. gada otro vietu Horvātija. Somija Viņš nospēlēja neizšķirti 2-2 Bosnija un Hercegovina Ar Teemu Pukki divreiz pa vārtiem laukuma saimnieku labā, kamēr Portugāle Es centos uzvarēt ar 1: 0 Azerbaidžāna, Pieklājīgi no Maksima Medvedeva paša vārtiem pirmajā puslaikā.

Kreisais azerbaidžāņu Maksims Medvedevs guva vārtus Pasaules kausa 2022 kvalifikācijas spēlē A grupas starp Portugāli un Azerbaidžānu Juventus stadionā Turīnā, Itālijā, trešdien 2021. gada 24. martā (Fabio Ferrari / LaPresse via) AP)

2:42

Eiropas FIFA pasaules kausa kvalifikācijas spēles A grupas Portugāles un Azerbaidžānas spēles svarīgākie punkti.

Norvēģija Viņš ieguva komfortablu uzvaru ar 3: 0 Tareka kalns, Kurš izturēja līdz 43. minūtei, pirms beidzot padevās. Iznomātais Arsenal pussargs Martins Odegaards otrajā puslaikā pēc izrāviena netika parādīts savainojuma dēļ pārtraukumā.

citā vietā, Krievija Rezultāts bija 3-1 MaltaUn melnais kalns sitieni Latvija 1-2 f Kipra Un Slovākija Spēlē negatīvu neizšķirtu.