FIBA Pasaules kausa pusfinālā Vācija pārspēja Latviju, tiekoties ar ASV

Ziņu aģentūra2023. gada 6. septembris, plkst. 07:38 ET2 min lasīt

MANILA, Filipīnas – Vācija spēlēs ar ASV FIBA ​​Pasaules kausa pusfinālā, kas ir šīs vasaras sākumā notikušās izstādes spēles atkārtojums, kurā amerikāņiem bija nepieciešams liels rallijs, lai uzvarētu.

Francs Vāgners guva 16 punktus, Vācijai, kas ir pēdējā neuzvarētā komanda Pasaules kausa izcīņā, trešdien ceturtdaļfināla spēlē ar 81:79 pārspēja Latviju, ceturtajā ceturtdaļā izraujoties abpusēji. Pirmās 30 minūtes.

Nākamais: ASV piektdien par vietu zelta medaļas spēlē svētdien. ASV 20. augustā Abū Dabī, Apvienotajos Arābu Emirātos, uzvarēja Vāciju ar 99:91, otrajā puslaikā atspēlējoties no 16 punktu deficīta un, lai pārņemtu kontroli, bija nepieciešams 18:0.

Šī spēle bija cīņa, pēdējā sagatavošanās pirms Pasaules kausa. Piektdienas spēle būs ļoti atšķirīga.

Andreass Obsts guva 13 punktus Vācijas labā, kas pārdzīvoja nakti, kurā Deniss Šrēders no grīdas bija 4 pret 26.

Latvijas labā 24 vārtus guva Artūrs Žagars, bet 20 vārtus guva Dāvis Bertāns.

Ar šo uzvaru Vācija nodrošina savu otro labāko pozīciju divos svarīgākajos starptautiskajos basketbola notikumos: Pasaules kausa izcīņā un olimpiskajās spēlēs. Vācieši 2002. gada pasaules čempionātā, kas tagad tiek saukts par Pasaules kausu, ieņēma trešo vietu, un nevienā olimpiskajā spēlē vēl nav palikuši labāk par septīto.

Latvija savā pirmajā Pasaules kausa izcīņā vēl var finišēt piektajā vietā. Itālija ceturtdien spēlēs mierinājuma kvalifikācijā, bet pēc tam sestdien spēlēs par piekto vai septīto vietu.

Amerikāņi otrdien ceturtdaļfinālā ar 100:63 pārspēja Itāliju. Viņiem bija trešdiena brīva, un viņi daļu dienas izmantoja, lai apmeklētu Amerikas kapsētu un memoriālu Manilā, un pat piedalījās īsā ceremonijā, lai pieminētu tūkstošiem tur apbedīto vai pieminēto Otrā pasaules kara karavīru.

READ  Kanādas Mangyapan pasaules hokeja līgas pusfinālā ar 4-2 pārspēja Amerikas Savienotās Valstis

Viņi atsāks treniņus ceturtdien, pilnībā apzinoties izaicinājumu, ko Vācija viņiem izvirzīja pirms gandrīz trim nedēļām.