Chesterkin Rangers dienu un dienu ar augšstilba celmu, Kakko atgriežas Buffalo Sports

Raksta Stīvens Vino A. B. Hokeja iesācējs

Ņujorkas “Rangers” vārtsargu Igoru Čestrinu savā vārtsarga Igora Čestrekina sarakstā kā dienu no dienas ar nelielu augšstilba sasprindzinājumu ierakstīja acīmredzami pozitīvā attīstība pēc traumas parādīšanās nopietnāk.

Šesterkins A. Uzvara ar Ņūdžersijas “Devils” ar 6: 1 Pirms sešām minūtēm, kas palikušas, kad jūs izstaipījāties, lai ietaupītu 2: 1 pārtraukumā. Jaunais krievs nokāpa bez kontakta un viņam bija jāpalīdz atledot, izraujot labo kāju.

Treneris Deivids Kvins piektdien paziņoja, ka Česterkins konsultējas ar ārstiem un ir optimistisks, ka trauma nav ilgtermiņa problēma. Aleksandrs Georgijevs gatavojas sestdienas pēcpusdienā sākt spēli pret “Rangers” pret Ņūdžersiju, un Kīts Kinkaids cerēja atbalstīt bijušo “Devils” vārtsargu.

Ņujorkas uzbrucējs Kabo Kako atgūst šo maču pēc gandrīz divu nedēļu izlaišanas COVID-19 dēļ. 20 gadus vecais soms sacīja, ka viņš ir “mazliet slims, bet ne pārāk slikts”.

Kakko kopā ar komandu slidoja ceturtdien un piektdien un ir atgriezies kopā ar vecajiem komandas biedriem Krisu Kreideru un Raienu Štromu.

“Es biju ārā 12 dienas, un tagad es jūtos labāk un esmu gatavs doties,” sacīja Kakko.

READ  RFS 0-2 Hearts: Lorenss Šenlends un Alans Forrests gūst uzvaras vārtus Eiropas līgā | futbola ziņas

“Rangers” joprojām ir bez malējā uzbrucēja Artemija Panarina, kurš pēc a Krievijas tabloīdie laikraksti apsūdzības izdrukāja Tieši no bijušā trenera viņš gandrīz pirms desmit gadiem uzbruka latvietei, ko Panarins noliedz.