Čendlers spīd Thompson-Boling debijā

Tenesī štata basketbola komandai šosezon nekas nav bijis vieglāk, kā sestdien notikušajā izstādē Thompson-Boling arēnā ar 103:62 uzvarēja NCAA II divīziju Lenuāra-Rīna. mapes, kā tas tika darīts visā pasaulē Riks Bārnss Laikmetā, jūs spēlēsit vienu no grūtākajiem galdiem valstī ārpus konvencijām, kā arī daudz lielu SEC spēļu.

Tādi šovi kā Lenoir-Rhyne ir ieplānoti tieši šī iemesla dēļ – lai spēlētāji varētu iemērkt kāju pirkstus ūdenī un izvingrināt dažus saķeres un spriedzes.

Tomēr sestdienas spēle bija Thompson-Boling pirmā spēle Kenedijs Čendlers, taču jūs nekad par to nedomājāt pēc viņa priekšnesuma. Viņa sāka spēlēt pieczvaigžņu Voles komandā un bija aizraujoša, tikai 22 minūtēs savācot 21 punktu, sešas rezultatīvas piespēles, piecas atlēkušās bumbas un divas pārtvertas bumbas, trāpot 8 no 10 no laukuma un 4 no 5 trīs punktu diapazons.

Čendlers paskatījās uz ritmu no atklāšanas ballītes. Pirmajās 10 minūtēs viņš guva 18 punktus, izcīnīja četras atlēkušās bumbas, atdeva divas rezultatīvas piespēles un pārtvēra vienu bumbu, no trīspunktu attāluma realizējot 3 no 3.

Tenesī aizsarga students Kenedijs Čendlers (Foto: Calvin Mattis, Knoxville News Sentinel)

Čendlers izrādījās diezgan labs aktieris. Viņš teica, ka nekad nav juties tik ērti, veicot pirmo griešanos uz Zemes.

“Es domāju, ka šī bija mana pirmā spēle [at Thompson-Boling]Viņš teica mirkļus pēc spēles. “Ziniet, pirmajās četrās minūtēs es biju patiešām noguris.”

Dažas minūtes vēlāk Čendleram tika lūgts atgriezties un apstiprināt, ka pirmajās minūtēs viņš jutās noguris, un apstiprināja, ka runājot nav pieļāvis kļūdu.

“Es domāju, ka tas bija tikai mans entuziasms, intensitāte, ar faniem un tamlīdzīgām lietām,” viņš teica. “Taču pēc šīm pirmajām četrām minūtēm es sāku justies komfortabli un būt es pats un kontrolēt spēli, savus komandas biedrus, visus, kas met, smagi spēlē, spēlē aizsardzībā.

READ  Vimbldonas atjauninājumi | Venēra atgriežas, uzvar jauktajās dubultspēlēs

“Pirmās četras minūtes bija patiešām smagas. Bet tad es sāku virzīties uz priekšu, un uzreiz pēc tam jutos labi.”

Ar to Čendlers nevienam neļāva redzēt viņu svīst. Viņš pasmaidīja, kad jautāja, vai atceras pēdējo reizi, kad kādā spēlē jutās sarūgtināts vai īgns. Vai tas bija FIBA U19 Pasaules kauss šovasar Latvijā, kad viņš aizveda ASV komandu līdz zelta medaļai? Vai tas bija čempionāta spēles laikā vidusskolā? Vai tas notika lielā Al Aina universitātes šova laikā? Vai tas bija tik agri viņa karjerā Briarkrestas kristīgajā skolā ārpus Memfisas, kad viņš, būdams pirmkursnieks, sāka nodarboties ar vecāko klašu studentiem? Vai viņa mācījās vidusskolā? Pirms tam? Sākt?

Viņš nezināja. Viņš nevarēja atcerēties, ka būtu bijis īsti pārsteigts.

“Es tiešām nevaru pateikt. Es tiešām nezinu, atklāti sakot,” viņš teica. “Es vienkārši cenšos saglabāt mieru, būt mierīgs; neļaujiet nevienam steidzināt mani uz manu spēli, nesteidziniet mani, lai gūtu metienu. Es vienkārši palieku mierīgs, saglabāju savu tempu. Tā ir viena lieta, treneris. [Rick] Bārnss Patiesībā runā ar mani. Ja es ļoti steidzos, viņš saka: “Saglabājiet mieru. Lai tev labs temps. Nedrīkst būt 1000 ātrumā katru reizi. Paliec mierīgs. ātruma maiņa.

“Tāpēc tā ir viena lieta. Treneris Bārnss zina, ka man ir patiešām labs ātrums, bet viņš saka, ka ir jāzina, kad tas jāizmanto. Tas ir tas, ko līdz šim esmu darījis praktiski, iesaistoties spēlē tāpat kā šodien. Es paliku mierīgs. , saglabāju mieru un saglabāju savu tempu.”

Čendlers teica, ka Tenesī pavadītajā laikā vēl ir daudz uzlabojumu, ko viņš vēlas veikt savā spēlē, un Bārnss sacīja, ka bāzes aizsardzība ir joma, kurā ir nepieciešami uzlabojumi. Čendlers stāva galā ir ciets, bet Bārnss vēlas vairāk. Viņš uzskata, ka pirmkursniekam jābūt tikpat īpašam, kad viņa komandai nav bumbas.

READ  Pasaules vīriešu hokeja cīņā Austrija dominē sodiņos pār Čehiju

Gaidāmi sarežģītāki pārbaudījumi, taču Čendlers sacīja, ka cer turpināt strauju uzlabošanos trenera vadībā, kurš neslēpj savas prasības no punktu aizsarga amata.

“Es joprojām pierodu pie tā,” sacīja Čendlers. “Treneris Bārnss vienmēr cenšas man palīdzēt ar sistēmu. Es joprojām pierodu, bet ar katru dienu ar sistēmu kļūstu labāks, zinu, ko viņš vēlas no bāzes un ko viņš vēlas darīt uzbrukuma galā. , un es uzskatu, ka mani komandas biedri ir atvērti. Sistēma, tā ir patiešām lieliska sistēma, visi sāka pārliecībā par to, ko darīt sistēmā.

“Treneris Bārnss vienmēr ir liels uz divām kājām, un šīs kājas patiešām būtiski ietekmē. Attālumam starp uzbrukumiem patiešām ir liela nozīme mūsu uzbrukumā.”

Tenesī regulāro sezonu paredzēts sākt 9. novembrī ar spēli pret UT-Martin Noksvilā.