Vēlā rallijs apstājās, jo Lady Vols, 4:3, nokrita uz #12 Texas A&M

Noksvila – Pēc niknās atgriešanās vienspēlēs Tenesī sieviešu tenisa komanda piektdienas pēcpusdienā Barksdale stadionā bija nedaudz zem 12. vietas Teksasas A&M ar 4:3.

Tas bija neparasts un savāds spēles noslēgums 3. kortā, kad Elzai Tomasi no Tenesijas cīnījās otrā seta taibreiks, kas bija viņas otrais taibreiks šajā spēlē. Viņa krita pirmajā setā ar 6:7 (5), bet otrā seta taibreikā mežonīgi nokrita ar 6:0, taču nosargāja sešus geimpunktus pēc kārtas un izvirzījās vadībā pat ar 7:6. Kad pirmkursniece no Latvijas vēlējās aizvērt, viņa pāri kortam raidīja bekhendu, kas, šķiet, atlēca līnijas vidū, taču tika diskvalificēta un apstiprināta no priekšsēdētājas.

Spēle turpinājās, taibreikam panākot neizšķirtu 7:7. Tommasi cīnījās ar 93. numuru Mēriju Stoianu Teksasas A&M laukumā ar spēcīgiem “forehand” sitieniem, kas ielauzās dziļi pretinieka laukumā, bet pēc tam mačs pēkšņi beidzās, kad Tommasi tika diskvalificēts izsaukuma izsaukumā, dodot Stoianai uzvaru, jo tika piešķirts soda sitiens. uz Agiju.

“Viņi uzkāpa un noslēdza spēli,” sacīja A&M trenere Elisone Ojeda. “Mūsu komandai tas rada vilšanos. Tas ir grūti, man šķiet, ka šī ir pirmā reize pēc kāda laika tas ir Tuvu konkurencei visās jomās, visi deviņi punkti. Un tāpēc mēs gandrīz apbēdinājām lielu komandu.

“Mēs esam labi – arī konkurenti ir patiešām labi,” turpināja Ojeda. “Esmu lepns par šodien sasniegto progresu, jo mēs nostādām sevi labākā pozīcijā, nekā bijām pirms 48 stundām. Laba lieta (šodien), bet man sāp sirds. Smags, tas arī ir ir, un mēs pie tā atgriezīsimies (svētdien).

Ap Tenesī komandu bija vairākas spilgtas vietas (8-6, 2-4 SEC). Sākot ar dubultspēlēm, Estere Adičina un Rebeka Mertina aizdegās laukumā 2. Spēlējot viņām pirmo reizi kā dubultspēļu komanda, duets uzvarēja 48.yKārsons Brenšteins / Stojana 6:1.

READ  Latvija pret Moldovu priekšskatījums un prognozēšana | UEFA Nāciju līga 2022-23

Mirtina turpināja darboties vienspēlēs, uzvarot 75y maču savā karjerā. Lielais jau agri atrada to, kas strādāja, un turpināja to darīt, uzvarot mačā ar 6:2, 6:4. Viņa spēja panākt neizšķirtu 1:1, kas bija pirmais vienspēļu laukums, kas pabeidza spēli. Teksasas A&M (21-1, 7-0 SEC) nopelnīja dubultspēļu punktu ar uzvaru pār 1. un 3. kortu.

Daria Coezer paveica savu lietu 5. kortā, pēcpusdienā ieņemot oranžo punktu divi. Kučers laukumā laida daudz bumbu un piespieda Džannu Pīletu turpināt aizsargāties. Viņa to pārvērta uzbrukuma metienos un spēja uzvarēt ar 6-4, 6-3.

Tenesī štatā 6. kortā tika aizvadīts dienas trešais un pēdējais punkts, spēlējot pēdējos 3 setu cīņas geimus pēc tam, kad spēle beidzās 3. kortā. Pēc kritiena pirmajā setā ar 4:6 Eleonora Molinaro atkal atspēlējās. paņem otro freimu, 6-4, un viņa saglabāja savu enerģiju, trešajā setā panākot 6-3.

Ar pilniem šīs pēcpusdienas mača rezultātiem var iepazīties zemāk.

Nākamais
Tenesī štats vēlas slīdēt, kad tas svētdien pretī LSU būs noun ET Barksdale stadionā. Atbilstība attiecas uz Parks Bārksdeilā Pasākums, kurā līdzjutēji tiek mudināti uz maču ņemt līdzi savus suņus (piesietus pavadā). T-krekli tiks izdalīti arī pirmajiem 100 līdzjutējiem, kas apmeklēja spēli.

75 Martinai
Rebeka Mertina tajā uzvarēja ar 75y Profesionālā vienspēļu spēle. Tagad tai ir tikai 12 uzvaras pēc 15. vietas šovu vēsturē vienspēļu uzvarās.

Atkal 200
Jau trešo mājas spēli pēc kārtas vairāk nekā 200 līdzjutēju bija Bārksdeilas stadionā, lai skatītos, kā Lady Falls sacenšas. Tenesī šo sēriju vēlas pagarināt svētdien.

Atpakaļ uz pareizā ceļa
Eleonora Molinaro uzvar kortā 6:12y Uzvara pēdējās 13 līdz galam aizvadītajās spēlēs. Viņa 13. martā Floridā bija pārtraukusi savu uzvaru sēriju 11 spēlēsy.

READ  "Nekas nav neiespējams": Polijas savainotais Lugers piedalās olimpiskajās spēlēs | Ziņas, sports, darbi

#12 Texas A&M 4, Nr. 31 TN 3

vientuļi
1. #44 Rebeka Mertina (Tīne) uzvarēta. #23 Kārsons Brenšteins (TAMO) 6:2, 6:4
2. #29 Tatjana Makarova (TAMU) uzvarēta. #37 Teneka Makgivina (Tin) 6:0, 6:4
3. #93 Marie Stoiana (Tamo) uzvarēta. #88 Elza Tomasi (pusaudze) 7-6 (7-5), 7-6 (8-7)
4. Džeisijs Goldsmits (Tamo) uzvarēts. Estere Adičina (TIN) 7-5, 6-2
5. Daria Kuczer (Tīne) uzvarēta. Džianna Beleta (TAMO) 6:4, 6:3
6. Eleonora Molinaro (Tīne) uzvarēta. Katja Taunsenda (TAMO) 4-6, 6-4, 6-3

Apdares secība: 1,4,2,5,3,6

Mans vīrs
1. #2 Jaycee Goldsmith / Tatiana Makarova (TAMU) uzvarēja. #13 Tenika Makgifina / Daria Kučere (TENN) 7-5
2. Estere Adešina / Rebeka Mertena (Tīne) uzvarēja. #48 Kārsons Brenšteins / Marija Stojana (Tamo) 6:1
3. Džianna Bileta / Katja Taunsenda (Tamo) uzvarēta. Kailija Dakvorta / Olīvija Simmonsa (pusaudze) 6:3

Apdares secība: 2,3,1