Stenlija kausa izslēgšanas spēles — 5. diena: Islanders brauc vēlu rallijā, lai uz pusi samazinātu Hurricanes pārsvaru sērijā

Nekas līdzinās Stenlija kausa izslēgšanas spēļu pirmās kārtas satraukumam.

Astoņas sērijas. Četras spēles naktī. Pusei Nacionālās hokeja līgas joprojām ir likumīga iespēja pretendēt uz sporta veida lielāko titulu, un četras komandas spēra vēl vienu soli tuvāk galīgajam mērķim, piektdienas vakarā uzvarot 3. spēlē.

Ir pienācis laiks piektajam ikdienas kopsavilkumam par šī gada izslēgšanas spēlēm, un mēs sāksim ar to, ka atgriezīsimies Longailendā.

Islanders gūst četrus vārtus 2:18, apsteidzot Hurricanes

Austrumu konferences ceturtdaļfināla izslēgšanas spēļu sērijas 3. spēlē starp Ņujorkas Islanders un Karolīnas Hurricanes bija 1:1… līdz tas nenotika.

Kad Kails Palmjēri piektdienas spēles trešajā periodā panāca 2:1 ar 3:51, Islanders guva vēl trīs vārtus (tikai vienus pa tukšiem vārtiem), izcīnot uzvaru ar 5:1 un nedaudz samazinot rezultātu. Viesuļvētru sērija virzās uz pusi.

Hurricanes uzvarēja sērijas 1. un 2. spēlē pa 1 vārtiem uz mājas ledus. Izskatījās, ka Islanders līdzīgā veidā gatavojas uzvarēt 3. spēlē pirms negaidītā uzbrukuma pēdējās minūtēs.

Grūti pateikt, vai UBS Arēnai tas patīk nekad Tas bija augstāks nekā tad, kad Mets Mārtins guva vārtus ar Palmieri padevi, panākot 3:1 līdz 3:07. Šo abu komandu ceturtā spēle paredzēta svētdien salā, un tai vajadzētu būt piemērotam brīdim, lai šūpotos.

“Shorthanded Bruins” Floridā pārliecinoši atguva sērijas vadību

Vai ne Beržerons vai Kreigijs? Kaut kā nav problēmu!

Tā vietā Teilors Hols brauca ar autobusu uz Bostonas Bruins, lai FLA Live Arena sērijas 3. spēlē ar 4:2 uzvarētu Floridas Panthers.

Edmontonas “Oilers” no Ņūdžersijas “Devil” un par Arizonas “Coyotes” kļuva par Bufalo “Sabres” savu iespēju izcelties uz lielās skatuves ar Stenlija kausa favorītu, un viņš ar vārtu guvumu attaisnoja savu ciltsrakstu kā pirmais numurs. un piektdien palīdzēt naidīgā teritorijā.

READ  Marks Yee pievienoja Manila Chooks baseinu Lipik Challenger

Teilors Hols norāva Lionas cimdu, dodoties mājās tikai 2:26 collu attālumā, panākot Bostonas priekšlaicīgu vadību!#Es augu pic.twitter.com/IySqE4VMcr

– Hockey Daily 365 l NHL Highlights (@HockeyDaily365) 2023. gada 21. aprīlis

Izgūstot tvītu, radās kļūda. Iespējams, tas ir izdzēsts.

Bruins nekad neatdeva vadību pēc tam, kad Hols atklāja rezultātu tikai ar 2:26 3. spēles pirmajā periodā. Pēc tam, kad Čārlijs Koils un Deivids Pastrnaks panāca 3:0, Hols palīdzēja nokārtot Niku Folinjo, lai gūtu četrus vārtus. spēle ar 8:15 spēlēt pamatlaikā.

Lai gan Gustavs Forslings un Sems Reinhārts guva vārtus vēlu, lai padarītu to nedaudz jautrāku, Bruins galu galā šķērsoja finiša līniju, sērijā pārsvarā ar 2:1 pār Panthers. Vērts atzīmēt, ka Florida pēc Pasternaka vārtiem trešā perioda vidū beidzot attālinājās no pirmā mača zvaigznes Aleksa Leona par labu Sergejam Bobrovskim.

Tāpat: Ārons Ekblads pēc tam izlaida visu piektdienas spēles trešo periodu Apkaunojoši sadūrās Ar Čārliju Makavoju otrās pusceļā. Līdz svētdienai uzzināsim, vai Ekblads ir piemērots 4. spēlei.

Gustafsons, Wild pārspēj zvaigznes uz mājas ledus

Pēc apšaubāmas pārejas uz Marku-Andrē Flerī 2. spēlē Minesotas Wild atgriezās pie sākotnējā vārtsarga Filipa Gustafsona piektdienas 3. spēlē pret Dalasas Stars un tika atalgota ar pārliecinošu uzvaru ar 5:1.

Gustavsons apturēja visus, izņemot vienu, no 24 metieniem, kurus viņš atvairīja un atvairīja .958. Bijušais Stars uzbrucējs Matss Cukarello divreiz guva vārtus “Wild” labā, izvirzot vadību ar 2:1.

tas ir kaut kas svarīgs, Savvaļas: Minesota sērijā ir vadībā, lai gan zvaigznes uzbrucējs Kirils Kaprizovs trīs spēlēs joprojām atrodas pie 0:5 ar 5 punktiem. 25 gadus vecais malējais uzbrucējs 1. spēlē demonstrēja stabilu sniegumu, pirms tika pilnībā izslēgts gan 2., gan 3. spēlē.

Bet kam vajadzīgs Kirils The Thrill, ja jums ir Mats! ķirzaka? Tagad Cukarello ir “Wild” vadībā ar četriem punktiem trīs spēlēs sērijas laikā. Viņš demonstrēja visu savu ātrumu, gūstot savus otros vārtus piektdienas sacensībās.

Mats Zuccarello ielīst viens pats, pateicoties lieliskajai ostai, un apglabā skaistuli, lai iestatītu Wild Up 3!# Mans kungs pic.twitter.com/aeE4iL9EgF

– Hockey Daily 365 l NHL Highlights (@HockeyDaily365) 2023. gada 22. aprīlis

Lūk, ko skatīties 4. spēlē: Mets Boldijs šajā sērijā vēl nav guvis vārtus, neskatoties uz to, ka viņš ir vadībā Wild ar 17 metieniem pa vārtiem trīs spēlēs. Septiņpadsmit! Vienīgais spēlētājs, kuram šajās izslēgšanas spēlēs ir vairāk metienu nekā Boldijs, ir Konors Makdeivids.

…kas mūs lieliski noved pie naktscepures!

Kings pēc ilgstošas ​​apskates pārspēja Oilers OT

Piektdien Konors Makdeivids guva divus vārtus, taču nespēja atturēt Losandželosas “Kings” no vārtu guvuma pagarinājumā, sērijā izvirzoties vadībā ar 2:1, svētdienas ceturtajā spēlē.

Trevors Mūrs guva izšķirošos vārtus pēc Gabi Velarde padeves tikai 3:24 pagarinājuma periodā, nodrošinot Kings dramatisku uzvaru ar 3:2.

Taču ēteri nebija apmierināti ar valdīšanu uz ledus. Gan Makdeivids, gan treneris Gajs Vudkrofts šķita nelokāmi, ka Viljards pieskārās ripai ar augstu paceltu nūju, pirms to piespēlēja Mūram bedrītē.

Tiesneši skatīja spēli vairāk nekā piecas minūtes, pirms nolēma, ka video ir nepārliecinošs un izsaukums uz ledus paliks spēkā. ko tu teici?

Pēc ilgstošas ​​pārskatīšanas Trevora Mūra spēles uzvaras vārti stāv un Kings sērijā izvirzās vadībā ar 2-1 🚨 pic.twitter.com/Acd4jUKNgK

– B/R Open Ice (BR_OpenIce) 2023. gada 22. aprīlis

Katrā ziņā satraucoši, ka Makdeividam trīs šīs sērijas spēlēs joprojām nav neviena punkta 5 pret 5. Redzēsim, vai viņš to spēs mainīt, kad Oilers un Kings atkal cīnīsies svētdien plkst. 21:00 ET.