Sports Digest: Revolution pagarina nepārspēto sēriju ar 1: 0 uzvarot Sinsinati

futbols

70. minūtē Adams Bokss ar galvu sita ar galvu, un Jaunanglijas revolūcija sestdien ar 1: 0 uzvarēja FC Cincinnati Austrumu apgabala kopvērtējuma augšgalā.

Bokss izlēca starp komandas biedru pāri, lai izveidotu savienojumu ar 6 jardu lodziņu ar Karlesa Džila izpildīto brīvsitienu no 18 jardu lodziņa ārpus finiša līnijas.

“Al-Thawra” (5-1-2) pagarināja savu nepārspēto sēriju līdz četriem mačiem.

Mets Tērners 82. minūtē divreiz glāba, otrais apturot plašu iespēju Sinsinati spēlētājam Brendonam Vaskesam. Trešais sezonas noslēgums Tērneram beidzās ar četriem atvairītajiem vārtiem.

Golfs

PGA: Džordans Spethbirds savā pēdējā bedrē 4 līdz 66 gadu vecuma otrajā kārtā, saglabājot viena metiena pārsvaru pār Džeisonu Kokraku pēc Čārlza Švaba izaicinājuma trešās kārtas spēles Fortvortā, Teksasā.

Serhio Garsija bija vientuļš trešajā vietā pēc pieciem sitieniem.

LPGA: Ally Ewing veica 5 pēdu putna metienu 18. par-5 bedrē, lai pārspētu vietējo favorītu Danielu Kang 1 un pievienotos trim galvenajiem čempioniem LPGA Match Play pusfinālā Nevadas štatā Lasvegasā.

Ewing Arya pārspēs Gotanujarn, 5. un 4. uzvarētāju pār Mingi Li.

Otrajā pusfinālā Sofija Popova spēlēs ar Šešanu Fengu. Popofs uzvarēja ANA iedvesmas balvu ieguvušo Patty Tafatanakit 3 un 2 un pabeidza Feng Eun-Hee Ji, iesitot putnu no vairāk nekā 100 pēdām 19. bedrē.

Eiropas tūre: Ražotājs Made in HimmerLand pēdējā kārtā ar vienu sitienu vadīs Bernds Vēbergers, cenšoties atkārtoti kļūt par čempionu Farso, Dānijā.

Austrijas golfa spēlētājs nošāva 3 līdz 68 gadus vecus spēlētājus, lai sasniegtu mazāk par 14 punktiem. Otrais palika zviedrs Aleksandrs Bjurks.

Teniss

EMILIA-ROMAGNA atvēršana: 20 gadus vecais Sebastians Korda izcīnīja pirmo ATP titulu, uzvarot Itālijā, Parmā, ar rezultātu 6-2 6-4 pār Itālijas zemes karti Marko Cicinato.

READ  Serbija trillerī pārspēj Latviju, lielas uzvaras Baltkrievijai, Lielbritānijai, Igaunijai

Kopš Sema Kverija uzvaras Belgradā 2010. gadā Korda kļuva par pirmo amerikānieti 11 gadu laikā, kas pacēla trofeju Eiropas māla seguma kortos.

Belgradas atklāšana: Novāks Džokovičs gatavojās Francijas atklātajam čempionātam, mājās Serbijā ar 6-4 6-3 sakaujot Aleksu Mulkānu, lai izcīnītu savu 83. karjeras titulu.

Auto sacīkstes

XFINITY: Tī Gibs, 18 gadus vecā auto īpašnieka Džo Gibsa mazdēls, izvirzījās vadībā, kad Šarlotes mototrasē bija palikuši 20 apļi, un pēdējā atsāknēšanā apstādināja laukumu, lai izcīnītu savu otro uzvaru Xfinity sērijā savā debitantu sezonā.

Gibbs uzvarēja Deitonas šosejas apļa sacensībās februārī ar vēlu pāreju caur zālāju. Šoreiz Gibs otrā posma beigās pārspēja apli un saglabāja pacietību līdz galam, kad līdz ar kausa izcīņas dalībnieku Čeisu Brisko izkāpa dueļa augšgalā, kurš zaudēja kontroli un atkāpās no līderpozīcijas. Uz Gibsu.

Basketbols

WNBA: Kortnija Viljamsa pirms 1,6 sekundēm pagarinājumā ieguva 31 punktu, ieskaitot zaļās gaismas trīspunktniekus, lai viesa Atlantas sapni paceltu līdz 90: 87 uzvarai pār Ņujorkas Liberty.

Viljamss sapņu komandai (4-2) pievienoja 12 atlēkušās bumbas un septiņas rezultatīvas piespēles, kuras uzvarēja četras reizes pēc kārtas.

Hokejs

Pasaules čempionāti: Taghi Thompsons guva vārtus un rezultatīvu piespēli, un ASV uzvarēja četrās spēlēs pēc kārtas, Latvijā ar 2: 1 pārspējot Norvēģiju.

Džeiks Utingers izdarīja 22 atvairītos metienus, un vārtus guva arī Konors Garlends. Amerikāņi otrajā vietā ir otrajā vietā, par punktu atpaliekot no Somijas, kura atklāšanas mačā pārspēja ASV. Katras grupas četras labākās komandas kvalificēsies ceturtdaļfinālam.

Riteņbraukšana

Itālijas ceļojums: Kolumbietis Egans Bernals saglabāja kopējo pārsvaru ceļā uz pēdējo posmu, savukārt Itālijas braucējs Damiano Karuso kopvērtējumā ierindojās otrajā vietā, uzvarot izaicinošajā 102 jūdžu kalnu posmā no Verbania līdz Valle Spluga-Alp Mota.

READ  Pasaules hokeja čempionāts, lai ļautu līdzjutējiem piedalīties mačos, kas sākas 1. jūnijā

2019. gada “Tour de France” čempions Bernals ir otrais aiz Karuso, atpaliekot par 24 sekundēm, un pirms izmēģinājuma sākuma svētdien Milānā ir priekšā minūte un 59 sekundes.