ASV pasaules hokeja spēlē izcīnīja ceturto vietu pēc kārtas, ar 2: 1 pārspējot Norvēģiju

Rīga, Latvija (AFP) – Teidžs Tompsons guva vārtus un rezultatīvu piespēli, un ASV izcīnīja uzvaru ceturtajā pēc kārtas pasaules hokeja čempionāta mačā, sestdien ar 2: 1 pārspējot Norvēģiju.

Džeiks Utingers izdarīja 22 atvairītos metienus, un vārtus guva arī Konors Garlends. Otrās grupas amerikāņi ir otrajā vietā, atpaliekot par divām spēlēm, atpaliekot no Somijas – kas atklātajā mačā pārspēja Amerikas Savienotās Valstis. Katras grupas četras labākās komandas kvalificēsies ceturtdaļfinālam.

“Mēs nonācām pie stieples beigās, un laba partija no Norvēģijas,” sacīja Thompsons. “Mūsu cerības ir zelta. Negaidiet neko mazāku par to. Tas ir tas, pēc kā mēs ieradāmies.”

Norvēģijas labā vārtus guva Kens Andrē Olympique.

Somija ar 2-1 pārspēja ceturtajā vietā esošo Vāciju, jo Arto Rötsalainens trešās spēles vidū pārtrauca neizšķirtu.

Arī otrajā grupā Romāns Starčenko divreiz guva vārtus un atdeva trīs rezultatīvas piespēles Kazahstānas uzvarā ar 11-3 pār Itāliju.

Krievija un Slovākija uzvarēja, lai saglabātu dalību A grupas augšgalā.

Sergejs Tolčinskis guva vārtus un palīdzēja trešajā puslaikā, uzvarot Krieviju ar 4: 1 pār Šveici, un Jūlijs Hodaksčs 24 reizes atvairīja Slovākijas uzvaru ar 2: 0 pār Dāniju.

Divreiz vārtus guva arī Lepors Solaks, uzvarot Čehiju ar 2: 1 pār Lielbritāniju.

READ  Mkusalas iela sevi pārdēvē par "MŪKU SALA"