Southwest Scoreboard — trešdiena, 17. augusts — SwiftCurrentOnline.com

Divi vietējie tiek pie sudraba medaļām pludmales volejbolā

Regīnas verdošās smiltis nespēja atturēt Swift Current sportistu pāris aizvadītajā nedēļas nogalē izcīnīt provinces sudraba medaļas.

Izabela Simpsone un Brilēna Vola svētdien izcīnīja medaļas Saskačevanas provinces pludmales volejbola čempionātā.

Viņi palika otrajā vietā biljarda spēlē, bet ceturtdaļfinālā un pusfinālā uzvarēja trīs setos. Viņi finālā zaudēja divos setos.

Volejbols, vīriešu lakross Kanādas spēlēs

Saskačevana cīnījās neizšķirti 4:4 ar Manitobu, vīriešu lakrosa komandai otrdien uzsākot Kanādas spēles. Sviftas Kērrentas futbolisti Kamerons Grīnslijs un Kārters Mihaluks spēlē Saskačevanas komandā, kuriem šodien pretī stāsies PEI un Ņūbransvika.

Tikmēr Grifins Dankalfs un Šejs Vols atradās laukumā, kad Saskačevana vīriešu volejbola atklāšanas spēlē ar trīs pretvienu piekāpās Albertas komandai. Nākamā spēle būs pret BC šopēcpusdien.

The Dogs viena uzvara attālumā no WCBL titula

Okotoks Dawgs ir viena roka ar Harija Halisa piemiņas kausu pēc Moose Jaw Miller Express uzvarēšanas ar 12:3, atklājot WCBL labāko trīs čempionātu sēriju.

Brendans Luters un Mika Makdauels aizvadīja mājiniekus Okotoks rindās, kamēr Makkoja Pīrss vadīja trīs skrējienus. Raiens Makfārlends atļāva divus sitienus un piecus sitienus vairāk nekā 7,2 bezvārtu ripas, lai izcīnītu uzvaru kalnā.

Dawgs var pretendēt uz savu sesto čempionātu franšīzes vēsturē, šonakt uzvarot Moose Jaw. Trešais mačs, ja tas būs nepieciešams, būs ceturtdien Okotoksā.

“Blue Jays” turpina slīdēt zaudējumā “Orioles”.

Baltimoras Orioles turpina augt, kamēr Toronto Blue Jays turpinās stagnācija. Sedriks Mulinss un Madlēna Ročmena guva vārtus, kad Baltimora ar 4:2 uzvarēja Toronto, sagādājot Jays devīto neveiksmi 12 spēlēs.

Vladimirs Gerrero juniors spēlēja otro spēli pēc kārtas Jays komandā, kas par trešo un pēdējo AL wild card apsteidz Orioles.

READ  Džimmers Fredets apsver iespēju pievienoties ASV komandai 3 pret 3 pirms 2024. gada Parīzes olimpiskajām spēlēm

Šodien pēc sērijas noslēguma Toronto startē Ross Streblings.

Pasaules junioru čempionāta ceturtdaļfināls šodien pārņēma Rogers Place

Tas ir pasaules jaunatnes čempionāts hokejā vai mirsti tajā, jo Edmontonā visu dienu turpinās ceturtdaļfināla spēles.

Kanādas komanda, kas Robinu pabeidza ar perfektu 4:0, ceturtdaļfināla mačā tiksies ar Šveici, kas sāksies pulksten 17:30. Citos mačos ASV čempioni tiksies ar Čehiju, Zviedrija pret Latviju, bet Somija pret Vāciju.

Pusfināla spēles tiks aizvadītas piektdien, savukārt cīņas par medaļām sestdien.

Vai saņēmāt vietējo sporta rezultātu vai stāstu? Nosūtiet to mums, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālruni 306-773-6397!