Šis ir jūsu parocīgais sporta ceļvedis šonedēļ televīzijā

pirmdiena (28. marts)

SNOOKER ITV4 12:45–16:00 19:15–22:30
Velsa Tūres čempionāts

BT Sport 1 krikets no 14:30
Trešais tests, D5 Rietumindija pret Angliju

sarkanās debesis sporta futbola poga
Starptautisks
19:00 Andora pret Grenādu
19:00 Melnkalne pret Grieķiju

Sky sporta futbols
Īrijas premjerministrs
19.45 Glentorans – Keriks Rangers

RUGBY RTE 2, 20:00–21:00
Analytics pret galvu

GAA TG4, 20:00–21:00
Izceļ Nedēļas nogales līgas darbs

otrdiena (29. marts)

CRICKET BT Sport 2 no plkst.1.30
ODI I Jaunzēlande pret Holandi

Sky sporta krikets no 10.55
ODI I Pakistāna pret Austrāliju

SNOOKER ITV4 12:45–16:00 19:15–22:30
Velsa Tūres čempionāts

Premjerlīgas futbola Sky Sports
Tautu savienība
15:00 Kazahstāna pret Moldovu

Sky sporta futbols
Tautu savienība
17:00 Kipra pret Igauniju

Futbols RTÉ 2
UEFA Eiropas U-21 čempionāta kvalifikācijas spēles
17:00 Zviedrija pret Īrijas Republiku

SOCCER Virgin Media Two un Sky Sports Football
Pasaules kausa kvalifikācijas spēles
19.45 Portugāle pret Maķedoniju

SOCCER Virgin Media Three & Sky Sports galvenais notikums
starptautiskā
19.45 Anglija – Kotdivuāra

sarkanās debesis sporta futbola poga
Starptautisks
pusdienlaiks Azerbaidžāna pret Latviju
15:00 Horvātija pret Bulgāriju
17:00 Albānija pret Gruziju
17:00 Dānija pret Serbiju
17:00 Somija pret Slovākiju
17:00 Šveice pret Kosovu
18:00 Malta pret Kuveitu
18:00 Norvēģija pret Armēniju
18.30 Katara pret Slovēniju
18.45 Izraēla pret Rumāniju
19.45 Beļģija pret Burkinafaso
19.45 Bosnija un Hercegovina pret Luksemburgu
19.45 Holande pret Vāciju
19.45 Spānija pret Islandi
20.15 Francija pret Dienvidāfriku

Sky Sports futbola stadions
Starptautisks
19.45 Īrijas Republika pret Lietuvu

Šveices Sky Sports Mix
starptautiskā
19.45 Ziemeļīrija pret Ungāriju

sarkana futbola debess futbola poga
Pasaules kausa kvalifikācijas spēles
19.45 Polija pret Zviedriju

Sky Sports krikets no 22:30
Tiks paziņots 2022. gada Pasaules kauss sievietēm

SOCCER UTV, 22.45 līdz 0.05
Izceļ Starptautisks

trešdiena (30. marts)

FUTBOLA Premier Sports 1
Pasaules kausa kvalifikācijas spēles
0.30 Bolīvija pret Brazīliju

FUTBORA Premier Sports 2
Pasaules kausa kvalifikācijas spēles
0.30 Ekvadora pret Argentīnu

Futbols FreeSports
Pasaules kausa kvalifikācijas spēles
0.30 Čīle pret Urugvaju

Sky Sports Golf, 11:00–15:00
Keiptauna Dienvidāfrikas sieviešu čempionāts

SNOOKER ITV4 12:45–16:00 19:15–22:30
Velsa Tūres čempionāts

riteņbraukšana Eurosport 1, no 13.45 līdz 15.45
Flandrija Flandrijas durvju vārti

READ  Pasaules kauss skeletonā Latvijā | AP sports

apdullināts futbols
Sieviešu Čempionu līgas ceturtdaļfināls
17.45 Barcelona (3) – Madrides Real (1)
20:00 Paris Saint-Germain (2) – Minhenes Bayern (1)

RUGBY BT Sport 1
Anglijas kauss
19.45 Bristole x Glostera

ceturtdiena (31. marts)

Sky sporta krikets no pulksten 1:30
Tiks paziņots ICC Pasaules kauss sievietēm

Sky sporta krikets 9:30
Pirmais tests, D1 Dienvidāfrika pret Bangladešu

Sky Sports Mix krikets no 10.55
otrais ODI Pakistāna pret Austrāliju

Sky Sports Golf, 11:00–15:00
Stenberga GC Dienvidāfrikas sieviešu čempionāts

SNOOKER ITV4 12:45–16:00 19:15–22:30
Velsa Tūres čempionāts

Sky Sports Golf, no 15:00 līdz 17:00, 21:00 līdz pusnaktij
TPC Sanantonio Texas Open

Sky Sports Golf, 17:00–21:00, pusnakts–2:00
Kalifornija LPGA: Chevron čempionāts

apdullināts futbols
UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināls
17.45 Wolfsburg 1 – Arsenal (1
20:00 Liona (1) – Juventus (2)

Darts Sky Sports Action, 19:00–22:30
Birmingema Virslīga

RUGBIJA LĪGA Sky Sports Arena
20:00 SL: Wigan Warriors pret Hull FC

piektdiena (1. aprīlis)

NBA Sky sporta arēna
0.30 Milvoki Bucks @ Bruklinas Nets
3:00 Losandželosas Lakers @ Jūtas Jazz

Sky sporta krikets no 8:30
Pirmais tests, D2 Dienvidāfrika pret Bangladešu

Sky Sports Golf, 11:00–15:00
Keiptauna Dienvidāfrikas sieviešu čempionāts

SNOOKER ITV4 12:45–16:00 19:15–22:30
Velsa Tūres čempionāts

Sky Sports Golf, no 15:00 līdz 17:00, 21:00 līdz pusnaktij
TPC Sanantonio Texas Open

Sky Sports Golf, 17:00–21:00, pusnakts–2:00
Misija Hills CC LPGA: Chevron čempionāts

SOCCER RTE 2, 17:00–18:05
BBC 1, 16.45–18.00
Sky Gallery, 17:00–18:30
ES uzzīmēju FIFA Pasaules kauss 2022

RUGBY Premier Sports 2
TG4 no plkst. 19:30 (atliktais pārklājums)
18.30 URC: haizivis pret pūķiem

RUGBIJA Premier Sports 1
19.35 URC: Glāzgova pret Zepre

RUGBY BT Sport 1
Anglijas Premjerlīga
19.45 Pārdod pret arābiem

Sky sporta futbols
čempionāts
19.45 Hull City x Huddersfield Town

RUGBIJA LĪGA Sky Sports Arena
20:00 SL: Leeds Rhinos pret St Helens

sestdiena (2. aprīlis)

BT Sport 2 krikets no 1:30
otrais ODI Jaunzēlande pret Holandi

Sky sporta krikets no 8:30
Pirmais tests, D3 Dienvidāfrika pret Bangladešu

Sky Sports Mix krikets no 10.55
Trešais ODI Pakistāna pret Austrāliju

Sky Sports Golf, 11:00–15:00
Keiptauna Dienvidāfrikas sieviešu čempionāts

Premjerlīgas futbola Sky Sports
Sieviešu virslīga
11:30 West Ham United un Manchester City

READ  Batlers pāriet uz futbola karjeras nākamo posmu - koučings WVU | Sporta pārklājums pie Rietumvirdžīnijas alpīnistiem

SOCCER BBC 1, pusdienlaiks–13:00
Priekšskatījumi Koncentrējieties uz futbolu

RUGBY RTE 2 un Premier Sport 2
pusdienlaiks URC: Benetton pret Connacht

SOCCER BT Sport 1
12:30 PL: Liverpūle pret Watford

Sky sporta futbols
čempionāts
12:30 Blekpūla – Notingemas mežs

SNOOKER ITV4 12:45–16:00 19:15–22:30
Velsa Tūres čempionāts

HORSE RACING UTV & Virgin Media One, 13:00–16:00
er Tostarp Great Scots National

Futbols LaLigaTV
13:00 Priekš: Getafe pret Maljorku
15.15 Levante x Villarreal
17.30 Vigo Celta – Madrides Real
20:00 Madrides Atletico – Alaves

RUGBIJA Premier Sports 1
13:00 URC: Bulls vs Ulster
15.05 Lauvas pret Edinburgu
17.15 Stormers vs Osprey
19:35 Scarletts pret Cardiff

RUGBY Premier Sports 2
14:00 14. vieta: Castries vs Toulouse
16:00 Liona pret Tulonu

RUGBY RTE 2 un BBC 2
Sieviešu sešu nāciju čempionāts
14.15 Francija pret Īriju

riteņbraukšana Eurosport 1, 14.30-16.30
Vienas dienas sacīkstes JB Migels Indurens

GAA TG4
Ceturtās divīzijas futbola līgas fināls
Laiks tiks paziņots vēlāk Cavan vs Tipperary
Trešās divīzijas futbola līgas fināls
Laiks tiks paziņots vēlāk Limerick pret Louth

RUGBY BT Sport 3
Anglijas Premjerlīga
15:00 Nortemptona/Bristole

Sky Sports Golf, 15:00–17:00, 20:00–23:00
TPC Sanantonio Texas Open

Rubīns BBC 2
Sieviešu sešu nāciju čempionāts
16.45 Velsa pret Skotiju

Sky Sports Golf, 17:00–20:00
Augusta Nacionālā sieviešu amatiere

NBA Sky sporta arēna
17.30 Šarlotes Hornets @ Filadelfijas 76ers

Premjerlīgas futbola Sky Sports
17.30 PL: Manchester United – Leicester City

Sky sporta futbols
Bundeslīga
17.30 Dortmundes Borussia x Leipciga

RUGBY RTE 2 un Premier Sports 2
19:00 URC: Monster pret Leinster

GAA TG4
Pirmās divīzijas Hurlinga līgas fināls
19.30 Korka pret Voterfordu

SOCCER BT Sport 1
19.45 A sērija: Salernitana pret Turīnu

SOCCER BT Sport 2
20:00 Francijas 1. līga: Saint-Etienne x Marseille

BOKSS Sky Sports akcija no 20:00
Ņūkāsla Savanna Māršala pret Mikiju Hermansu

FUTBOLS BBC 1, 22.20–23.45
Izceļ Šodienas mačs

Sky Sports Golf, 23:00–2:00
Kalifornija LPGA: Chevron čempionāts

svētdiena (3. aprīlis)

NBA Sky sporta arēna
0.30 Bruklinas Nets @ Atlantas Hawks

Sky sporta krikets no pulksten 1:30
Tiks paziņots ICC Pasaules kauss sievietēm

Sky sporta krikets 9:30
Pirmais tests, D4 Dienvidāfrika pret Bangladešu

READ  Paignas nams sarakstam pievieno divus | Sports

riteņbraukšana Eurosport 1, 10:00-17:00
Vīriešu un sieviešu sacīkstes Ekskursija pa Flandriju

SOCCER BT Sport 1
11:30 A sērija: Fiorentina – Empoli

SOCCER BT Sport 2
pusdienlaiks Ligue 1 – Strasbūra – Lens

Sky sporta futbols
Skotijas Premjerlīga
pusdienlaiks Rangers pret Celtic

Futbols BBC 2
Sieviešu virslīga
12:30 Lesteras pilsēta/Arsenāls

SNOOKER ITV4 12:45–16:00 19:15–22:30
Velsa Tūres čempionāts

Futbols LaLigaTV
13:00 LL: Athletic Bilbao pret Elche
15.15 Real Betis x Osasuna
17.30 Granada – Rayo Vallecano
20:00 Barselona pret Sevilju

Sky Sports Golf, 13:00–18:00
Augusta Čempionāts Braukšana, Čips un Muca

GAA TG4 no plkst.13.30
Futbola līgas fināla otrā divīzija
Laiks tiks paziņots vēlāk Golveja pret Roskommonu
Pirmās divīzijas futbola līgas fināls
Laiks tiks paziņots vēlāk Keri pret Mayo

Airēšana BBC 1 no plkst. 13.50
Vīriešu un sieviešu sacīkstes Oksforda pret Kembridžu

Premjerlīgas futbola Sky Sports
14:00 PL: West Ham United pret Everton
16.30 Totenhema un Ņūkāslas United

ESPN futbols
14:00 A sērija: Atalanta pret Napoli

RUGBY BBC sarkanā poga
Sieviešu sešu nāciju čempionāts
15:00 Itālija pret Angliju

RUGBY BT Sport 1
Anglijas Premjerlīga
15:00 Londonas īri pret arlekīniem

Sky sporta futbols
Papa Jāņa kausa fināls
15:00 Rotherham United x Sutton United

FUTBOLA Premier Sports 1
15.15 Par: Real Betis pret Osasuna
17.30 Valensija pret Kadisu

ESPN futbols
16:00 Ligue 1 – Lyon pret Angers

SOCCER BT Sport 3
17:00 A sērija: Sampdoria pret Roma

Sky Sports Golf, 18:00–23:00
Sanantonio Texas Open

NBA Sky sporta arēna
18:00 Dalasas Mavericks @ Milvoki Bucks
20:30 Denveras Nuggets @ Losandželosas Lakers

MOTOGP BT Sport 2 no 18:30
Autodromo Termas de Río Hondo Argentīnas Grand Prix

Sky sporta futbols
Super Lego sievietes
18.45 Chelsea pret Redingu

SOCCER BT Sport 1
19.45 A sērija: Juventus – Milānas Inter

SOCCER BT Sport 3
19.45 Ligue 1: Paris Saint-Germain pret Lorient

RUGBY Premier Sports 2
20.05 14. vieta: Race 92 pret Stade Francais

GAA RTE 2, 21:30–23:00
Izceļ Svētdienas līga

FUTBOLS BBC 1, 22.50–23.50
Izceļ Šodienas spēle 2

Sky Sports Golf, 23:00–2:00
Kalifornija LPGA: Chevron čempionāts

RUGBY UTV, 23.15–0.10
Izceļ Anglijas Premjerlīga

BT Sport 1 krikets no plkst.2.30
Trešais ODI Jaunzēlande pret Holandi

Jasmine Cole

"Profesionāls popkulturālists. Nedziedināms pārtikas zinātnieks. Analītiķis. Ārkārtējs lasītājs. Tipisks sociālo mediju fanātiķis. Čivināt cienītājs."

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Back to top