Pavans, Humana Paredess ir labākais Brazīlijas duets pludmales volejbola pasākumā

Kanādas pludmales volejbola zvaigznes Sāra Pavana un Melisa Humana-Paredesa piektdien papildināja savu uzvaru aili Latvijas Elites 16. kopvērtējumā.

Viņi Latvijas pilsētā Jūrmalā notiekošajā spēlē pūlas finālā ar 21:16, 21:13 uzvarēja Brazīlijas duetu Andresu Ramalju un Vitoriju Rodrigesu.

Humana Paredes no Toronto un Pavan no Kitchener, Ont., bija labāki. , pār brazīliešiem uzbrukuma punktos un blokos ar 9-4 starpību, kamēr servju punktos bija līdzvērtīgi.

Kanādieši ceturtdien iekļuva neizšķirti 1:1, atklāšanas mačā uzveicot brazīlietes Mariju Antonelli un Fernandu Alvesu, bet vēlāk piekāpās Nīderlandes duetam Raisai Šonai un Katjai Stamai.

Piektdienas uzvara nodrošināja kanādiešiem otro vietu B grupā, dodot viņiem iespēju cīnīties ceturtdaļfinālā, ko viņi bija zaudējuši savās pēdējās sacensībās.

Pavans un Humana Paredess nekvalificējās pagājušās nedēļas Ostravā notikušā Elites 16 turnīra izslēgšanas spēļu posmam, jo ​​komandas spēli noslēdza tikai ar vienu uzvaru un diviem zaudējumiem.

Skatīties | Pavans, Humana Paredess guva otro uzvaru:

FIVB Beach Pro Tour Elite 16 Jūrmala: Kanāda pret Brazīliju

Skatieties B grupas pamatturnīra spēli starp kanādieti Sāru Pavanu un Melisu Humanu Paradisu, brazīlieti Andresu Kavalkanti Ramalju un Vitoria de Souza Rodrigesu FIVB Beach Pro Tour Elite 16 turnīrā Jūrmalā, Latvijā.

Zvaigžņu duets, kurš šobrīd ir pasaules čempions, pagājušajā vasarā Tokijas olimpiskajās spēlēs finišēja piektais.

FIVB Beach Pro Tour Elite 16 turnīrs Latvijā turpināsies līdz svētdienai ar ceturtdaļfināliem, pusfināliem un mačiem par medaļām nedēļas nogalē. Varat straumēt notikumu vietnē CBCSports.ca, lietotnē CBC Sports un CBC Gem.