Pasaules kauss šautriņu mešanā: Anglija un Velsa iekļūst tālāk, Beļģijai uzvarot klasiskajā spēlē pret Nīderlandi | Arrows ziņas

Anglija izveidoja tikšanos ar Vāciju, kad Beļģija uzvarēja aizraujošā mačā, bet Velsa un Skotija kvalificējās Pasaules kauss šautriņu mešanā turpināsies Frankfurtes Eissporthallē ar dubultsesiju pulksten 12:00 Sky Sports Arena un 18:00 Sky Sports Action.

11:17, Apvienotā Karaliste, svētdien, 2023. gada 18. jūnijā

Anglija un Velsa iekļuva Pasaules kausa šautriņu mešanā astotniekā, Beļģijai klasiskā cīņā izslēdzot augsti novērtētos konkurentus Nīderlandi.

Anglijas izlase – Maikls Smits un Robs Kross – uzsāka savu centienus izcīnīt piekto Pasaules kausa izcīņu komfortablā veidā, uzvarot Latviju ar 8:4, izbeidzot Madara Razmas un Dmitrija Žukova cerības.

“Mēs ļoti centāmies, bet katru reizi, kad es trāpīju sliktu metienu, Robs iejaucās, un mēs tur strādājām kā komanda,” sacīja pasaules ranga pirmais numurs Smits.

“Tas nebija mūsu labākais sniegums, taču mums bija nepieciešams pārbaudījums, un mēs zinājām, ka, spēlējot vislabāk, uzvarēsim.”

Svētdien, 18. jūnijā, 12:00

Tagad viņi cīnīsies ar mājinieci Vāciju burvīgā ceturtdaļfinālā pēc tam, kad Gabriels Klemenss un Martins Šindlers ar 8:6 pārspēja poļus Kšištofu Ratajski un Kšištofu Ksiuku, paceļot Frankfurtes stadiona jumtu.

Beļģija nokļuva virsrakstos ar aizraujošu pēkšņas nāves uzvaru pār Nīderlandi.

Atskats uz dažām labākajām svinībām no beļģu asa sižeta trillera VS The Dutch

Valdzinošas neizšķirtas pirmās astoņas spēles aizritēja ar metienu, Nīderlandes duetam Denim Nobertam un Dirkam van Duijvenbodem, kurš guva perfektas sešas šautriņas vienā kājā, tikai Dimitri van den Bergs un Kims Heibrehts liedza sāncenšiem breiku.

Beļģi ierindojās devītajā vietā, iegūstot galveno metienu pirmo breiku, un nākamie divi arī devās pret Arrows, palielinot spriedzi, pirms Huybrechts elegantais 108 pirmo reizi pieveica savu valsti ar 7:5.

Van Duijvenbode saglabāja Nīderlandes cerības dzīvas, trāpot abpusēji dubultspēlēs, lai panāktu izšķirošo posmu, taču nespēja pabeigt 109, lai gūtu godu, ļaujot Van den Bergam gūt vārtus ar dubulto 16, lai laimīgi turpinātu Beļģijas vadību.

Dimitrijs van den Bergs klusēdams nogaidīja, pirms iemeta maču aizraujošā noslēgumā Beļģijas cīņai ar Nīderlandi.

Beļģijas duets grupu turnīrā dominēja virsrakstos, jo viņi nolika malā personiskās domstarpības, lai izveidotu vienotu fronti, Huybrechts atzina: “Mēs pārstāvam Beļģiju, un tagad es esmu viņa labākais draugs.”

Van den Bergs piebilda: “Kims šajā mačā guva lieliskus vārtus, un mēs nekad nepadevāmies. Jūtos labi, esmu daudz iemācījies no Premjerlīgas un redzu atšķirību.”

Džonijs Kleitons no Velsas un Džerons Praiss pārbaudīja savu draudzību, atbildot uz jautājumiem par to, cik labi viņi pazīst viens otru.

Ar otro numuru izlikto Velsu pārsteidza gandrīz 100 vidējais rādītājs, jo Džeroens Praiss un Džonijs Kleitons pārtrauca Dānijas dueta Vladimira Andersena un Bendžamina Drū Riosa cerības.

Lai gan dāņi aizvadīja 180 sekundes, Praiss panāca 180 sekundes, kad velsietis panāca izlīdzinājumu ar 11 ceturtdaļām, izraisot piecu pēc kārtas spēļu sēriju, kad viņi izvirzījās vadībā, pirms pasaules ranga 4. numura 121. un 70. seti palīdzēja nosargāt uzvaru.

“Man šķita, ka spēlējām labi, taču šī bija mūsu pirmā spēle šajā turnīrā, un mēs izsitām dažus zirnekļu tīklus,” sacīja Praiss, kurš 2020. gadā uzvarēja kopā ar Kleitonu.

“Es domāju, ka mēs ieguvām vairāk tvertnes, tāpēc tas mums bija labs etalons.”

Praisa iespaidīgais 121 auts pret Zviedriju palīdzēja Velsai pietuvoties uzvarai

Austrālija un Skotija kaujā

Austrālija saglabāja savu titula aizstāvēšanu, kad Deimons Heta un Saimons Vitloks cīnījās aizraujošā uzvarā pret Horvātiju.

Ceturtdaļfinālā iekļuva Austrālija un Skotija, Francija un Zviedrija pirmo reizi sasniedza vienu posmu.

Aizstāvošie čempioni Deimons Heta un austrālietis Saimons Vitloks grupu turnīrā iekļuva, nenolaižot nevienu kāju, taču viņi piedzīvoja dažus sasitumus pret Horvātijas duetu Borisu Krakmaru un Romeo Grbavacu, pirms rezervēja vietu astotniekā Frankfurtē.

Heta guva 106. vārtus ceļā uz Austrālijas ciešo uzvaru pār Horvātiju

Tikmēr skoti Pīters Raits un Gerijs Andersons pēc kārtējās smagas cīņas ar tādu pašu pārsvaru ar 8:5 uzvarēja filipīniešus Kristianu Peresu un Lorensu Ilaganu.

2019. gada uzvarētāji tagad ceturtdaļfinālā tiksies ar Franciju svētdienas pēcpusdienā pēc tam, kad Tibo Trikols un Žaks Labrē ar 8:4 pārspēja Dienvidāfrikas pārstāvjus Devonu Pītersenu un Vernonu Boversu.

Skotijai un Filipīnām neizšķirts 6:6, Gerijs Andersons veica šo iespaidīgo 141 kasi, pietuvojoties uzvarai!

Zviedrija tikās ar Franciju, pirmo reizi sasniedzot ceturtdaļfinālu, jo Deniss Nilsons un Oskars Lukasiaks ar 8:5 uzvarēja Kanādas duetu Džefu Smitu un Metu Kempbelu.

Pēcpusdienas sesija: Otrā spēļu kārta

Francija 8-4 Dienvidāfrika
Zviedrija 8-5 Kanāda
Austrālija 8-6 Horvātija
Skotija 8-5 filipīniešu

Svētdien, 18. jūnijā, 18.00

Pēcpusdienas sesija: ceturtdaļfināli (labākā no 15 spēlēm)

Wells pret Zviedrija
Beļģija pret Austrālija
Skotija pret Francija
Anglija pret Vācija

Svētdien 450 000 mārciņu turnīrs tiks noslēgts divās sesijās Frankfurtē, ar ceturtdaļfinālu pēcpusdienā un pusfinālu un finālu vakara sesijā.

Pasaules kauss šautriņu mešanā turpināsies Frankfurtes Eissporthallē svētdien ar dubultsesiju pulksten 12:00 Sky Sports Arena un 18:00 Sky Sports Action.