Nacionālā LP izcīna zeltu U23 pasaules čempionātā | Ziņas, sports, darbi

Komanda ASV vīriešu dubultspēļu komanda Šons Holanders pa kreisi, un Zaks DiGregorio svin sestdienas sacensību finišu FIL Lug pasaules čempionātā Oberhofā, Vācijā. (Foto sniegta – FIL/Mareks Gaļinovskis)

OBERHOF, VĀCIJA — 51. FIL Pasaules čempionāts kamaniņu sportā, kurā notika regulārās sacīkstes, sprints un U23 pasaules čempionāts, svētdien noslēdzās pēc trīs sacensību dienām LOTTO Thringen EisArena Oberhofā, Vācijā.

Mans vīrs ir vīrieši

Sacensībās savā pirmajā pasaules čempionātā kopš kļūšanas par komandu pirms pusotra gada, amerikāņu duets Zaks DiGregorio no Midvejas, Masačūsetsas, un Šons Holanders no Leikplesidas ar laiku izcīnīja zeltu U23 pasaules čempionātā. 1 minūte 24: 132 sekundes.

U23 sacensības ir sacīkstes Vispārējās klases pasaules čempionāta ietvaros, kur viņi finišēja septītajā vietā.

“Mēs esam ļoti satraukti par uzvaru šodienas Pasaules čempionātā līdz 23 gadiem, un mēs bijām ļoti priecīgi, ka ierindojāmies septītajā vietā.” DiGregorio teikts paziņojumā.

“Tas bija papildu bonuss, kad uzzinājām, ka uzvarējām vecumā līdz 23 gadiem, taču mēs nebūtu šeit bez apkārtējiem cilvēkiem, kuri mūs atbalsta, un mēs esam izsalkuši uzkāpt uz goda pjedestāla augstākajā vietā visā laukumā. “ Holanders sacīja.

Pjedestāls bija spoguļattēls piektdienas sprintiem, kur Vācija finišēja pirmajā un otrajā vietā, bet Austrija – trešā.

Pasaules čempioni ir vācieši Tonijs Egerts un Saša Behnkens ar laiku 1:23,517, kam seko 2022. gada olimpiskie čempioni Tobiass Vendels un Tobiass Ārlts, kuri mājās ieguva sudrabu ar laiku 1:23,688. Trešie palika austrieši Janiks Millers un Armīns Fraušers, uzrādot laiku 1:23,709.

Ar Egerta un Benekena piekto zelta medaļu pēc kārtas pasaules čempionātā viņi kļuva par pirmo komandu vēsturē, kas izcīnījusi piecus titulus.

Egerts un Benekens izcīnīja zeltu un piektdienas trases rekordu sprintā, finiša līniju šķērsojot pēc 26,238 sekundēm. Sudrabu ar laiku 26,284 sekundes izcīnīja Vendels un Ārlts, bet bronzas medaļu ieguva austrieši Millere un Frasers ar laiku 26,317 sekundes. DiGregorio un Holanders finišēja desmitie ar laiku 26,646.

READ  Frīdriha Pasaules kausa izcīņas sērija kamaniņu sportā beidzas | Sports

DiGregorio un Holanders bija vienīgie ASV vīriešu dubultslidotāji aizvadītajā nedēļas nogalē notikušajā pasaules čempionātā. Duets Dana Kellogg no Česterfīldas, Masačūsetsas un Dankans Sīgers no Leikplesidas, neiekļuva kvalifikācijā.

vīriešu vienspēles

Austrietis Jonass Millers kritizēja Vācijas izcīnīto zelta medaļu svētdien šajos čempionātos. Millere izcīnīja savu pirmo pasaules čempionāta zeltu ar laiku 1:25:478, bet vāciete Langenhana finišēja otrajā vietā ar laiku 1:25,582. Austriete 2018. gada olimpiskā zelta medaļniece finišēja trešajā vietā ar laiku 1:25,599.

Trīskārtējam olimpietim Westam bija grūts otrais un viņš finišēja trīspadsmitajā vietā ar laiku 1:26.463. Komandas biedrs Džonijs Gustafsons no Masēnas ierindojās 15. vietā ar laiku 1:26.574.

“Šodienas sacensības nebija gluži tas, uz ko biju cerējis. Mans pirmais brauciens bija pienācīgs, tomēr otrajā braucienā man bija dažas dīvainas problēmas,” Vests teica. “Beigās es nokritu tikai par divām vietām zemāk, tāpēc tas nebija pasaules gals, kur es piedalījos. Atšķirība starp augstākajām slēpēm šodien bija ļoti liela. Kā redzams no visu disciplīnu rezultātiem , šajā nedēļas nogalē nebija konkurences ar Vācijas un Austrijas tehnoloģijām. Savelkot kopā un mēģinot mācīties no šīs sacensību nedēļas nogales un, cerams, Altenbergā ienest lielāku ātrumu.”

Sprinta sacensībās piektdien trīskārtējais olimpiskais čempions vācietis Fēlikss Lohs izcīnīja zeltu ar laiku 33,544, padarot viņu par pirmo vīriešu kārtas sportistu, kurš izcīnījis vairākus pasaules čempiona titulus kopš tā pirmsākumiem 2016.gadā.

Sprintā piedalījās 15 labākie sportisti katrā disciplīnā, pamatojoties uz viņu finišu kvalifikācijas braucienos, kas notika tās dienas sākumā. Individuālās karstuma sacīkstes sākas zemākā trases punktā nekā tradicionālās sacīkstes, uzsvaru liekot uz braukšanas prasmi pār ātrumu startā.

Millere tika pie sudraba ar laiku 33,617, bet pašreizējā Eiropas čempione Langenhana izcīnīja bronzu (33,666).

Vests bija vienīgais amerikāņu vīriešu vienspēļu kamanas, kas piedalījās sacensībās, jo Gustafsons nekvalificējās. West finišēja 12. vietā ar laiku 33.958.

Mans vīrs ir dāmas

READ  Militārais spēks un garīgums apvienojas jaunajam Trīsvienības patronam

Labākā ASV sieviešu dubultspēļu komanda bija Šifona Forgana no Čelmsfordas, Masačūsetsas un Sofija Kērkbija no Reja Brūka. Pāris piektdien sieviešu dubultspēļu sacensībās ieņēma sesto vietu ar laiku 31,522.

Maija Čana no Čikāgas, Ilinoisas štatā, un Renē Vīlere no Vaitsboro ierindojās devītajā vietā ar laiku 31,631. Čans un Vīlers rādīja tempu, līdz duets pieļāva nelielu kļūdu ārpus 13. līknes, maksājot laiku.

Amerikāņu duets Summer Preacher no Glen Rock, Pensilvānijas un Emīlija Svīnija no Leikplesidas, nepiedalījās Oberhofā, Vācijā. Pričers ir piedalījies vienspēlēs, bet Svīnijs nodarbojas ar atkārtotām kakla problēmām.

Džesika Degenharda un vāciete Šajena Rozentāla aizstāvēja savu titulu kā pirmās sieviešu dubultspēļu pasaules čempiones, iegūstot zeltu ar laiku 31.205.

Sudraba medaļu ieguva austrietes Selīna Ērgla un Lara Keipa ar laiku 31,221, bet itāļi Andrea Fetere un Mariona Oberhofere ieņēma trešo vietu ar laiku 31,228.

Sestdien zeltu izcīnīja arī Degenhards un Rozentāls ar laiku 1:17.619. Ērgls un Kips izcīnīja sudrabu (1:17,745), bet Feters un Oberhofers izcīnīja bronzu (1:17,806).

Amerikāņu komanda Forgana un Kērkbija ierindojās sestajā vietā ar laiku 1:18,472, bet Čans un Vīlers ierindojās devītajā vietā ar laiku 1:18,796.

“Esam ļoti priecīgi, ka esam aizvadījuši divus tīrus un konsekventus braucienus, un esam pārliecināti, ka ātrums tiks sasniegts.” Forgans teica.

“Bija lieliska sajūta savākt divus spēcīgus apļus mūsu pasaules čempionāta sacīkstēm šeit Oberhofā, Vācijā.” Kirkbijs teica.

Sieviešu vieninieki

Sieviešu vienspēļu pirmajā vietā esošā Bretaņa Ārndta no Pārksitijas Jūtas štatā piektdien ierindojās astotajā vietā, kas ir viņas personiskais rekords pasaules čempionātā.

Ārndts finišēja ar laiku 26,379. Ešlija Farkuharsone no Parksitijas, Jūtas štatā, ieņēma vienpadsmito vietu ar laiku 26,471, bet Pričers finišēja piecpadsmitajā ar laiku 26,767. Svīnijs nepiedalījās.

“Pēdējās divas nedēļas es patiešām ciešu no sāpēm mugurā un kaklā, tāpēc esmu patiesi priecīgs, ka varu piedalīties sacīkstēs un darīt to, ko zinu, ka varu.” Arndts teica. “Top 10 pasaules čempionāta sacīkstēs ir vairāk, nekā es gaidīju, tāpēc esmu patiešām sajūsmā.”

READ  Promette topi pēc 2022. gada PWBA Longailendas klasikas pirmās dienas

Vācija uzkāpa uz goda pjedestāla, zelta medaļu izcīnot Dajanai Itbergerei ar laiku 26,204. Eitbergere izbauda savu pēdējo sezonu vienspēļu konkurentes statusā, jo nesen paziņoja, ka nākamgad pievērsīsies tikai dubultspēlēm.

Otrajā vietā ierindojās Vācijas komandas biedrene Jūlija Tobica ar laiku 26,205. Anna Beretere vāciešu slaucīšanu veica ar laiku 26.232.

Sestdien Vācija dubultojās uz goda pjedestāla sprinta sacensībās. Šoreiz Bereters vadīja Vāciju. Pašreizējais Oberhofas rekordists Bereters izcīnīja zelta medaļu ar laiku 1:23,991.

Taubits finišēja otrais ar laiku 1:24,049, bet Eitbergers izcīnīja bronzas medaļu ar laiku 1:24,107. Vāciete Merle Frēbela izcīnīja zeltu U23 turnīrā, uzvarot ar laiku 1:24,203.

Preičere amerikānietes izvirzīja vadībā ar laiku 1:24,784, pasaules čempionātu noslēdzot divpadsmitajā vietā. Ārndts ieņēma četrpadsmito vietu ar laiku 1:24,859, bet Farquharson finišēja piecpadsmitajā vietā ar laiku 1:25,04.

Komandu stafete

Vācijas izlase svētdien pasaules čempionātu noslēdza ar zelta izsaukuma zīmi. Komanda izcīnīja 18 no 28 pieejamajām medaļām. Uzvaru izcīnīja Egerta/Benekena duets Makss Langenhans un Anna Berreitere ar laiku 2:22.266. Saspringtā sacīkstē Austrija izcīnīja sudrabu ar laiku 2:22.289. Latvija izcīnīja savu pirmo pjedestālu čempionātā, bronzu, ar laiku 2:22,666.

ASV komanda, kuru vadīja duets DiGregorio, Holanders un Takers Vests no Ridžfīldas Konektikutas štatā un Samers Prečers no Glenrokas, Pensilvānijas štatā, finišēja piektajā vietā ar 2:23.229.