Mērķi un kopsavilkums Latvija 0-2 Horvātija Euro 2024 kvalifikācijas spēlēs | 12.11.2023

13:52 pirms 3 mēnešiem

90'

Spēles beigas Latvija 0-2 Horvātija

13:44 pirms 3 mēnešiem

85'

Mača pēdējās minūtēs Horvātija paņēma visus trīs punktus ceļā uz Euro 2024.

13:31 pirms 3 mēnešiem

80'

Mača intensitāte šajās pēdējās minūtēs kritās un rezultāts bija ļoti komfortabls Horvātijai.

13:30 pirms 3 mēnešiem

75'

Horvātija veic izmaiņas, cenšoties atdzīvināt komandu.

13:29 pirms 3 mēnešiem

70'

Maiņas spēlētāji iesildās iespējamām maiņām.

13:15 pirms 3 mēnešiem

65'

Latvija tika mudināta izvirzīties vadībā, taču aizsardzībā tika atstāta novārtā un Horvātija gandrīz izmantoja iespēju gūt trešos vārtus.

13:14 pirms 3 mēnešiem

60'

Latvija daudz kļūdījās aiz izmisuma, jo nespēja radīt briesmas.

55'

Otrajā puslaikā izmaiņas nenotika, jo laukumā devās tie paši 22 spēlētāji.

13:13 pirms 3 mēnešiem

50'

Otro puslaiku bīstami iesāka Horvātija.

12:48 pirms 3 mēnešiem

45'

Pirmā puslaika beigas, Latvija 0-2 Horvātija

12:37 pirms 3 mēnešiem

40'

Pirmā puslaika pēdējās minūtēs Horvātija izvirzījās vadībā ar diviem vārtiem pēc kārtas.

12:31 pirms 3 mēnešiem

35'

Horvātija kontrolē šo maču un ir vadībā ar divu bezatbildes vārtu pārsvaru.

12:26 pirms 3 mēnešiem

30'

Latvija sāka izdarīt dažas bīstamas kustības, bet Horvātija ļoti labi aizsargājās.

12:21 pirms 3 mēnešiem

25'

Horvātijas otrie vārti mačā, kuru viņi viegli kontrolēja.

20'

Horvātija nepārstāja presingot un bija tuvu otro vārtu guvumam pirmajās 20 minūtēs.

12:12 pirms 3 mēnešiem

15'

Latvija Horvātijas spiediena dēļ nespēja izdarīt nevienu nopietnu gājienu.

12:05 pirms 3 mēnešiem

5'

Horvātija sāk ar lielāku bumbas kontroli.

12:02 pirms 3 mēnešiem

Sākas

Latvijas un Horvātijas spēles sākums.

11:51 pirms 3 mēnešiem

viss ir gatavs

Mača sākumam viss ir gatavs, un komandas ir gatavas doties laukumā un atskaņot valsts himnu.

11:46 pirms 3 mēnešiem

Pabeidziet iesildīšanos

Abas komandas pabeidza iesildīšanos un iegāja ģērbtuvē uz pēdējo lekciju, pēc tam atgriezās, lai pūstu tiesneša svilpi.

11:41 pirms 3 mēnešiem

Lieliska ieeja

Stadions ir lieliska vieta, kur atrasties, jo tas ir vairāk nekā puse pilns šim mačam ceļā uz Euro 2024.

11:31 pirms 3 mēnešiem

Jau iesildies

Abas komandas jau sākušas iesildīties un sākušas gatavoties vienam no sezonas labākajiem mačiem.

11:21 pirms 3 mēnešiem

Jau laukumā

Abas komandas jau ir laukumā un gatavojas iesildīšanai.Pēc dažām minūtēm tiks paziņots sākumsastāvs.

11:16 pirms 3 mēnešiem

Fani

Stadionā pamazām sāk ierasties līdzjutēji, un sagaidāms, ka šo 2024. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēli apmeklēs liels pulks.

11:11 pirms 3 mēnešiem

Sekojiet līdzi Latvijas un Horvātijas spēles tiešraidei Euro 2024 kvalifikācijas turnīrā.

Pēc dažiem mirkļiem dalīsimies ar UEFA Euro 2024 kvalifikācijas spēles Latvija pret Horvātiju tiešraides sākumsastāvu, kā arī ar jaunāko informāciju no Stadion Skonto. Pārraugiet notikumus, tiešsaistes spēles tiešraidē katru minūti no VAVEL.

11:06 pirms 3 mēnešiem

Kur un kā skatīties Latvijas un Horvātijas tiešraidi tiešsaistē UEFA Euro 2024 kvalifikācijas spēlēs

11:01 pirms 3 mēnešiem

Pārējās sestdienas spēles priekšgalā uz Euro 2024

Papildus šai spēlei starp Latviju un Horvātiju, bez šaubām, tiks aizvadītas spēles starp Armēniju pret Velsu, Baltkrieviju pret Andoru, Šveici pret Kosovu, Izraēlu pret Rumāniju, Nīderlandi pret Īriju un Franciju pret Gibraltāru. ļoti aizraujoša un svarīga diena. Komandas un spēlētāji ir augstākās kvalitātes un ir svarīgākajās komandās Eiropā.

READ  Serbija pret Nīderlandi: tiešraide, rezultātu atjauninājumi un kā skatīties Eurobasket 2022 | 01.09.2022

10:51 pirms 3 mēnešiem

Kad būs Latvijas un Horvātijas spēle Euro 2024 kvalifikācijas turnīrā?

10:46 pirms 3 mēnešiem

Prombūtnes

Nevienai no komandām nav savainotu vai diskvalificētu spēlētāju, tāpēc viņi šajā mačā varēs paļauties uz pilnu sastāvu un saviem labākajiem spēlētājiem, kas solās būt viens no labākajiem šajā nākamā gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, kā arī ar spēlētājiem, kuri ir labākās komandas Eiropā.

10:41 pirms 3 mēnešiem

fons

Šīs abas komandas ir tikušās tikai vienu reizi, atstājot Horvātijas uzvaras rekordu, līdz ar to rīt viesi būs favorīti uz visiem trim punktiem citā 2024. gada Vācijā notiekošā Eiropas čempionāta kvalifikācijas kārtā.

10:36 pirms 3 mēnešiem

Kā tur nokļūt Latvijā?

Latvija piedzīvo ļoti neglītu sagrāvi ar 4:0 pret Turciju, kas šobrīd ar 16 punktiem ir savas ceturtās grupas līderpozīcijā, un Latvija ar 3 punktiem ir pēdējā vietā un ir izcīnījusi 7 aizvadītas spēles, izcīnot vienu uzvaru un zaudējot 6 mačus. katra no tām centīsies pārsteigt un uzvarēt vienu no spēcīgākajām komandām pasaulē.Pasaule ir Horvātija, un tādā veidā abas komandas sasniedz šo maču, kas solās būt viena no labākajām šajā Euro 2024 kvalifikācijas dienā. .

10:31 pirms 3 mēnešiem

Kā Horvātija tur nokļūst?

Horvātijas izlase tikko Euro 2024 kvalifikācijas astotajā kārtā ar 2:1 zaudēja Velsai un ieņem trešo vietu kopvērtējuma tabulā ar 10 punktiem un 3 uzvarām, neizšķirtu un 2 zaudējumiem. Mēs meklēsim uzvaru. rīt, lai paceltos uz otro vietu, kuru pašlaik ieņem Velsa, lai pretendētu uz ceļazīmi. Horvātijas izlase ierodas 2024. gada Eiropas čempionātam, kas risināsies Vācijā. Tā ierodas Horvātijas izlase. mērķis. atbilst.

10:26 pirms 3 mēnešiem