Madrides ceturtdaļfinālā Zverevs taisnās kārtās uzvar Nadalu | Nacionālais sports

MADRIDS – Aleksandrs Zverevs piektdien pārtrauca savu nepārspēto sēriju uz māla pret Rafaelu Nadalu, liedzot spānim sesto uzvaru Madrides atklātajā čempionātā.

Zverevs ceturtdaļfinālā ar 6-4, 6-4 uzvarēja Nadalu, izcīnot savu trešo Grand Slam čempionu pēc kārtas – bet pirmo uz māla. Viņa iepriekšējā uzvara pār Nadalu bija slēgtajā cietajā laukumā.

“Rafa pieveikšana netīrā laukumā ir vissarežģītākā lieta mūsu sportā,” sacīja Vācijas piektā izlase. “To nedarīja daudzi cilvēki. Šī nedēļa man līdz šim ir bijusi neticama. Tagad tas jūtas neticami.”

Otra pusfināla spēle notiks starp Kasperu Rūdu un astoto numuru izlikto Matteo Perrettini.

Zverevs pirmajā setā divas reizes salauza labāko numuru Nadalu, atgūstoties no 4-2, un vienu reizi otrajā setā. Viņš atdeva tikai divas iespējas salūzt.

“Spēlējot pret vienu no labākajiem spēlētājiem pasaulē, apstākļos, ar tādu ātrumu laukumā, ir ļoti grūti (justies) pārliecināti,” sacīja Nadals. “Es mēģināju, bet transmisiju šodien bija grūti kontrolēt. Labi darīts viņa labā.”

Nadals, kurš gatavojas spēlēt par 14. Francijas atklātā čempiona titulu, uzlabojās pēc lēna stadionu sezonas sākuma. Montekarlo ceturtdaļfinālā viņš zaudēja Andrejam Rubļevam un pēc tam Barselonas atklātā finālā pārspēja Stefanu Tsitsipu.

Nākamreiz Zverevs 2018. gada fināla pārspēlēs tiksies ar Dominiku Tīmu. Tims, kurš pirms trim gadiem Spānijas galvaspilsētā Zverevam zaudēja taisnīgos setos, ar 3-6, 6-3, 6-4 sagrāva Džonu Isneru.

Ceturtajā vietā esošais austrietis divus no četriem pārtraukumiem aizveda uz Isneru, un tas bija viss, kas viņam patiešām bija vajadzīgs.

Garais amerikānis Tims lauza savu pirmo iespēju otrajā setā un atkal trešajā, lai ceturto reizi pēc kārtas sasniegtu pusfinālu Madridē.

“Tas ir viens no labākajiem serveriem vēsturē, it īpaši šeit, augstienēs.” Tims sacīja: “Tā sūtīšana atlec ļoti augstu, un to ir ļoti grūti atgūt.” Es paliku patiešām mērķtiecīgs, ar labu cīņas sparu. Pret tādiem spēlētājiem kā viņš dažus punktus izšķīra, kad otrā seta sākumā es atvairīju breikbumbas. “

READ  Kases pakalpojumi ir paplašinājušies līdz Bensona centram

Tims otrā seta piektajā geimā saglabāja četras breikbumbas, pēc tam nākamajā geimā salauza Isnera servi, lai maču pārceltu uz trešo setu. Izšķirošā seta pirmajā pusē austrietis palaida garām iespēju lauzt vēl vienu, bet viņš atkal izmantoja 4-4.

“US Open” čempions Tims satrieca sevi savā pirmajā turnīrā kopš marta vidus.

“Esmu pārsteigts par iekļūšanu pusfinālā. Es to negaidīju. Es gaidīju tikai vienu vai divas labas spēles šeit pret augstākajiem konkurentiem.” Tas ir pārsteidzoši forši, ja vismaz četras spēles tiek galā līmenī. “

Isners savos četros mačos Spānijas galvaspilsētā nosūtīja vairāk nekā 100 dūžus, jo smaile palielina bumbiņu ātrumu un padara netīrumu laukumus ātrākus.

Piektdienas vēlā Brettini ar 5-7 6-3 6-0 uzvarēja Kristianu Garrīnu, lai uzkāptu pusfinālā pret Rūdu, kurš ar 7-5 6-1 pārvarēja Aleksandru Publicu.

Beretīni Belgradā izsita savu titulu, savukārt Ruds divos pēdējos turnīros Montekarlo un Minhenē iekļuva pusfinālā.

Sievietēm sestdien paredzētajā finālā viņai priekšā ir augstākā, piektā, Arēna Sabalenka.

Tikmēr sieviešu dubultspēļu finālā kvalificējās Otavas spēlētāja Gabriela Dabrovski.

Holandietis Dabrovskis un trešā vieta Demija Šora piektdien ar 5-7, 6-4 (10-6) sagrāva krievieti Anastasiju Pavļučenkovu un Jeļenu Ostapenko.

Ar otro numuru izliktie Dabrovskis un Šorcs sestdienas finālā tiksies ar 2. numuru Barboru Kryzhskovu un Katrīnu Senjakovu no Čehijas.