Latvija pārspēj kamaniņu braucienus un Svīnijs izcīna sezonas ceturto medaļu | sports

SIGULDA, Latvija (AP) — Latvija svētdien savā laukumā sniegā aizvadīja pāris Pasaules kausa sacīkstes, un amerikāniete Emīlija Svīnija izcīnīja savas komandas ceturto medaļu sezonā, palīdzot amerikānietēm komandu stafetē ieņemt trešo vietu.

Kristers Appargoods Siguldas trasē izcīnīja zeltu vīriešu vienspēļu sacensībās, trešo uzvaru karjerā Pasaules kausa izcīņā un otro pēc kārtas. Viņš divus apļus veica pēc 1 minūtes un 35,228 sekundēm, ar vairāk nekā ceturtdaļas sekundes pārsvaru pārspējot vācieti Maksu Langenhanu.

Langenhana finišēja pēc 1:35,481. Pasaules kausa punktu līderis vīriešiem Dominiks Fišnalrs no Itālijas finišēja trešais ar laiku 1:35,495.

Labākais amerikānis bija Takers Vests, kurš finišēja desmitajā vietā ar laiku 1:36.358. Džonijs Gustafsons tika diskvalificēts pēc pirmās karstuma avārijas.

Svīnijs, Vests un Zeka Digregorio un Šona Holandera dubultspēļu komanda vēlāk svētdien komandu stafetē piešķīra ASV kamaniņu sportam savu sesto medaļu sezonā.

Latvijas komanda Aparjods Elīna Ieva Vītola un kamaniņu braucēji Mārtiņš Bots un Roberts Plūme izcīnīja uzvaru kamanās ar 2:12.111. Vācija finišēja otrajā vietā ar laiku 2:12,339, bet amerikāņi finišēja ar laiku 2:12,948.

Di Gregorio & Hollanderam tā bija pirmā Pasaules kausa medaļa karjerā.

Visas pārējās Svīnijas medaļas šajā sezonā bija sudraba: viņa sezonas atklāšanas nedēļas nogalē Īglsā izcīnīja otro vietu sieviešu individuālajā sprintā un sprintā, bet pēc tam pirms Ziemassvētku pārtraukuma Parksitijā izcīnīja otro vietu sprintā sievietēm.

Pasaules kausa sezona atsākas ar vēl vienu sacensību seriālu Siguldā nākamās nedēļas nogalē.

Autortiesības 2023 The Associated Press. Visas tiesības aizsargātas. Šo materiālu nedrīkst publicēt, pārraidīt, pārrakstīt vai izplatīt bez atļaujas.