Krips, Stouns atgriežas uz Kanādas goda pjedestāla bobslejā divnieku sacensībās

Džastins Krebs un Kems Stouns pagājušajā nedēļas nogalē Latvijā atspēlējās uz astoto vietu, sestdien Vinterbergā, Vācijā, noslīdot uz bronzu bobsleja divnieku sacensībās.

Kanādieši apturēja pulksteni uz 1 minūtes 50,63 sekundēm.

Skatīties | Krebs un Stouns Vācijā iegūst bronzu:

Pasaules kausa izcīņas bobslejā divniekiem bronzas medaļu izcīnīja Džastins Krebs un Kems Stouns

Kanādieši Džastins Krebs un Kems Stouns izcīnīja trešo vietu bobsleja divnieku sacensībās IBSF Pasaules kausa stacijā Vinterbergā, Vācijā. 3:14

“Mēs bijām apmierināti ar sacensībām šodien,” sacīja Krebs. “Mums bija divas jaudīgas partijas, cietie diski, un mēs bijām konsekventi. Tieši pie tā mēs šobrīd strādājam, kā arī pārbaudām dažas iekārtas.”

Frančesko Frīdrihs demonstrēja lielisku mājas sniegumu – 100. medaļu Pasaules kausa karjerā -, sadarbojoties ar Aleksandru Šuileru, finišēja 1:49,78 un otro uzvaru pēc kārtas pēc tam, kad tika pārtraukta viņa Pasaules kausa uzvaru sērija 21 sacīkstē.

Viņa komandas biedri vācieši Johanness Lohners un Florians Bauers izcīnīja sudrabu ar laiku 1:50,11.

“Ir laba sajūta iegūt medaļu mums vēsturiski grūtā trasē duetos,” sacīja Stouns. “Džastins satracināja Gretenu un deva mums drošu iespēju izcīnīt medaļu.”

Kanādieši Kriss Springs un Džejs Dīrborns ieņēma 10. vietu 22 komandu konkurencē (1:51,24).

Kanādas Appiah, Lothols garām singles

Amerikāniete Ilana Maiersa-Taylor sestdien izcīnīja savu ceturto sieviešu monopopa uzvaru sezonā, kas ir 25. kopējā uzvara karjerā lielās starptautiskās sacensībās.

Otrajā vietā ierindojās austrāliete Breanna Vokere, bet trešajā – vāciete Laura Nolte. Amerikāniete Kailija Hamfrija, kuras dzimtene ir Kalgari, ieņēma ceturto vietu, kas nozīmē, ka amerikāņi pievienojās Kanādai kā divām vienīgajām valstīm ar divām ragavām labāko sešiniekā.

READ  Meisons Fulkners pievienojas Bronija Džeimsa vidusskolām, UofL

Piektajā vietā ierindojās Toronto pārstāve Sintija Apija, bet sestajā vietā ierindojās Melisa Lutulsa no Altas štata Bārhedas.

Maijers-Teilors uzrādīja ātrāko laiku pirmajā puslaikā un otro labāko laiku otrajā braucienā. Tas finišēja pēc 1 minūtes 58,76 sekundēm. Vokera laiks bija 1:58,93 un Noltes laiks 1:59,01.

Maierss-Teilors ir izcīnījis 19 uzvaras tradicionālajās Pasaules kausa sacensībās divniekiem, vēl divas pasaules čempionātos, bet tagad četras uzvaras monopopa sacīkstēs. Monopopa pasākums pirmo reizi būs daļa no olimpisko spēļu programmas nākammēnes Pekinas olimpiskajās spēlēs, kas nozīmē, ka sieviešu skrituļslidotājas tagad izcīnīs divas medaļas.