Kopsavilkums un punkti no Vācijas 81-79 Latvijas 2023. gada FIBA Pasaules kausa izcīņas | 12.11.2023

5:32 pirms 5 mēnešiem

mača beigas

Vācija 81-79 Latvija

5:25 pirms 5 mēnešiem

4c – 1:40

Latvija presē un ir 6 punktu attālumā no izlīdzinājuma.

5:22 pirms 5 mēnešiem

4c – 2:50

Vācija vēlas noslēgt maču, piespēlējot laiku un gūstot punktus.

5:20 pirms 5 mēnešiem

4c – 4:26

Latvija vāc trīspunktu metienus un cenšas ātri izlīdzināt lietas.

5:16 pirms 5 mēnešiem

4c – 5:40

Mačs saasinās, un abas komandas ātri gūst vārtus.

5:13 pirms 5 mēnešiem

4c – 7:30

Latvija cenšas pietuvoties galvenajiem punktiem.

5:10 pirms 5 mēnešiem

4c – 8:09

Vācijai jau ir liels pārsvars ar labu aizsardzību

5:08 pirms 5 mēnešiem

4c – 9:30

Vācija vēlas gūt labumu no šī pēdējā ceturkšņa.

5:04 pirms 5 mēnešiem

Trešās ceturtdaļas beigas

Vācija 62-59 Latvija

4:57 pirms 5 mēnešiem

3c – 2:20

Vācija ar trīspunktnieku atkal izvirzās vadībā.

4:55 pirms 5 mēnešiem

3.c – 4:30

Spēle kļūst ļoti ātra ar punktiem abos grozos.

4:52 pirms 5 mēnešiem

3c – 5:40

Šis mačs joprojām ir neizšķirts un ir ļoti tuvu.

4:49 pirms 5 mēnešiem

3C – 6:57

Vācija atkal apgriež rezultātu un turas vadībā.

4:47 pirms 5 mēnešiem

3C – 8:26

Latvija gūst punktus un ļoti labi aizsargājas.

4:45 pirms 5 mēnešiem

3c – 9:50

Latvija sāka spēcīgi ar aizskartu 3 punktu grozu savā labā.

4:29 pirms 5 mēnešiem

Pusi laika

Vācija 36-34 Latvija

4:24 pirms 5 mēnešiem

2c – 1:40

Latvija minūtes pirms pirmā puslaika beigām apgrieza rezultātu.

4:15 pirms 5 mēnešiem

2C – 5:00

Latvija pieļāva vairākas kļūdas, kas ļāva Vācijai gūt punktus.

4:11 pirms 5 mēnešiem

2C – 7:21

Latvija mēģina cīnīties, bet vācieši pagarina savu virzību.

4:07 pirms 5 mēnešiem

2c – 9:07

Vācija virzās uz priekšu ar pārsteidzošu grozu!

4:06 pirms 5 mēnešiem

2C – 9:29

Vācija otro ceturtdaļu iesāka spēcīgi, tiecoties izlīdzināt rezultātu.

4:02 pirms 5 mēnešiem

Pirmās ceturtdaļas beigas

Vācija 13-16 Latvija

3:59 pirms 5 mēnešiem

1.c – 2:00

Latvija savu pārsvaru nezaudē un ar lielisku kombināciju savieno vēl 3 punktus.

3:56 pirms 5 mēnešiem

1C – 4:05

Vācija lūdz laiku stratēģijas pilnveidošanai un atbild ar hat-trick.

3:53 pirms 5 mēnešiem

1C – 5:09

Latvija kļuva stabila un sadeldēja 7 punktu starpību, un Vācija nespēja atbildēt.

3:49 pirms 5 mēnešiem

1C – 7:50

Vācija atbildēja ar trīspunktnieku un labu aizsardzību.

3:47 pirms 5 mēnešiem

1C – 8:43

Latvija ar pirmajiem diviem punktiem izvirzās vadībā.

3:46 pirms 5 mēnešiem

Sākas

Mača sākums: Vācija x Latvija

3:35 pirms 5 mēnešiem

viss ir gatavs

Gatavojoties spēles sākumam, abas komandas nodzied savas valsts himnu, un tad spēle sākas.

3:30 pirms 5 mēnešiem

Pabeidziet iesildīšanos

Abas komandas pabeidza iesildīšanos, gatavošanos valsts himnas dziedāšanai un gatavošanos mača sākumam.

3:20 pirms 5 mēnešiem

Lieliska ieeja

Arēnā bija lieliska ieeja, daudzi līdzjutēji dalījās, kuri nepameta savu valsti šim mačam, kas solījās būt viens no labākajiem šajā izslēgšanas spēļu kārtā.

3:10 pirms 5 mēnešiem

Fani

Līdzjutēji pamazām sāk ierasties Mall of Asian Arena, un uz 2023. gada FIBA ​​Pasaules kausa ceturtdaļfinālu sagaidāms liels pulks.

3:05 pirms 5 mēnešiem

Skatieties Vācijas un Latvijas spēli tiešsaistē tiešraidē 2023. gada FIBA Pasaules kausa izcīņas ceturtdaļfinālā.

Pēc dažiem mirkļiem dalīsimies ar sākuma sastāvu FIBA World Cup 2023 ceturtdaļfināla tiešraidē starp Vāciju un Latviju, kā arī ar jaunāko informāciju no Mall of Asia Arena. Skatieties katru spēles minūti tiešraidē tiešsaistē ar VAVEL Mexico.

3:00 pirms 5 mēnešiem

Kur un kā tiešraidē skatīties Vācijas un Latvijas spēli 2023. gada FIBA ​​Pasaules kausa izcīņas ceturtdaļfinālā

2:55 pirms 5 mēnešiem

Citas ceturtdaļfināla spēles

Papildus šai spēlei starp Vāciju un Latviju ceturtdaļfinālā notiks Kanāda un Slovēnija, kas arī solās būt viens no šīs izslēgšanas kārtas labākajiem mačiem, ņemot vērā, ka ASV jau ir iekļuvušas pusfinālā pēc Itālijas izslēgšanas. .Un Serbija pēc Lietuvas izslēgšanas šīs bija spēles, kas jau ir aizvadītas šajā izslēgšanas spēļu kārtā, un mači, kas vēl jāaizvada rīt FIBA ​​Pasaules kausa izcīņā.

2:50 pirms 5 mēnešiem

Mall of Asia arēna

2:45 pirms 5 mēnešiem

Cikos ir Vācijas un Latvijas spēle 2023. gada FIBA Pasaules kausa ceturtdaļfinālā?

2:40 pirms 5 mēnešiem

Prombūtnes

Nevienā no komandām nav neviena savainotā vai diskvalificētā spēlētāja, lai tās varētu rēķināties ar pilnu sastāvu 2023. gada FIBA Pasaules kausa ceturtdaļfinālam, un Vācijas labākais spēlētājs ir Deniss Šrēders, savukārt Latvijas bīstamākais spēlētājs ir Diriss Bertāns.

2:30 pirms 5 mēnešiem

Kā klājas Latvijas izlasei?

Latvija Pasaules kausa izcīņā ieradās kā lielākais pārsteigums ar 4 uzvaras un 1 zaudējuma rekordu. Šo maču viņi sasniegs, pārspējot Brazīliju ar 104:84. Nav šaubu, ka viņi ir entuziasma komanda ar bezierunu atbalstu šim Pasaules kausam. . Viņiem tiksies ar grūtu un neuzvarētu Vācijas komandu, un viņu vienīgais mērķis ir tur tikt. Starp 4 labākajām pasaules komandām abas valstis šādi sasniedz 2023. gada Pasaules kausa izcīņas ceturtdaļfinālu, kas neapšaubāmi ir notikumu pilns. Intensitātes, punkti un emocijas.

2:25 pirms 5 mēnešiem

Kā veicas Vācijas izlasei?

Vācijas valstsvienība, uzvarot Slovēniju ar rezultātu 100:71, atgriezās ceturtdaļfinālā ar 5 maču sēriju pēc kārtas bez neveiksmēm.Viņi ir ļoti motivēti pret Latvijas izlasi, kas bija īsts pārsteigums un ir gaidāms. būt vienai no labākajām komandām. FIBA 2023. gada Pasaules kausa izcīņas ceturtdaļfināla līdzvērtīgākās un ciešākas spēles Vācija centīsies izmantot savu labāko trīspunktu metienu priekšrocības, ko tā ir strādājusi un izmantojusi visā Pasaules kausa izcīņas laikā.

2:20 pirms 5 mēnešiem