Konferences līga: Hibernion desmit spēlētāju neizšķirts Latvijā

FK RFS: P. Šteinbūrs, A. Jatta, V. Jgodinskis, Z. Lipuščeks, D. Rakels (56′ C. Kuadio), S. Paničs, T. Šaričs, P. Maress, A. Zjuzins (34′ V. ).Fjodorovs) (77′ E. Stuglis), E.Deoklečāno, A. Iličs

HIBERNIANS: I. Kone, G. Artils, F. Apap (89′ L. Soares), G. Bravo, D. Santos, T. Aldama, J. Grech. De Vilja (59′ A. Atards), A. Diakets, c. Degabriels (83′ B. Kristensens), Y.

Grothonsen)

Tiesnesis: Cenks Nuza (Kosova)

Vietējās līgas čempioni “Hibernians” guva vēl vienu vērtīgu rezultātu Eiropas konferences līgā, kad Rīgas F.S.Scua nospēlēja neizšķirti 1:1.

Vietējo čempionu uzdevums bija kalnup, 26. minūtē no laukuma raidīja Teiloru Aldama, taču Paulets visu ceļu cīnījās, lai pirmajā puslaikā izvirzītos vadībā.

Otrajā puslaikā Hibernian ilgi nācās nosargāt savu dārgo pārsvaru, otrā puslaika sākumā latvieši pat nerealizēja soda sitienu, un beigās Hibernian piecas minūtes pirms beigām izdevās panākt izlīdzinājumu.

RFS bija spēcīgs sākums, Hibsa aizsardzība bija pretrunā, latviešiem uzstājoties uz priekšlaicīgu vārtu guvumu.

Viņi pietuvojās tikai piecas minūtes vēlāk, kad Ferdinando Abapp tika notīrīts no vārtu līnijas ar Ilic sitienu ar galvu.

Pēc dažām minūtēm tas pats Ilics palaida garām labu iespēju no ideālas vietas.

26. minūtē Hibernss saņēma smagu sitienu, kad dambretes Teilors saņēma otro dzelteno kartīti, atstājot savu komandu desmit vīru sastāvā atlikušajā mača daļā.

Savādi, bet “Hiberns” bija bīstamāki ar desmit spēlētājiem, jo ​​Šteinboro glāba ar Danstana Viljas sitienu ar galvu.

Taču 38. minūtē Šteinbers neko nevarēja izdarīt, kad Danstans Vilja ar stūra sitienu sita vārtu augšējā stūrī.

Otrā puslaika sākumā

RFS bija zelta iespēja, kad viņiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, bet Pītera Marsa zemo soda sitienu lieliski atvairīja Konijs.

READ  Laika prognoze šai nedēļai Latvijā - Baltijas ziņu tīkls

RFS turpināja efektīvi palielināt spiedienu uz Kone, kad viņš noraidīja aizstājēju Stuglis.

Piecas minūtes pirms laika RFS panāca izlīdzinājumu, Tomislavam Šaričam raidot no tuvas distances, atstājot lietu atklātu nākamās nedēļas atbildes spēlē Ta’ Qali.