Kanādiete Mirela Rahņeva izcīna pirmo Pasaules kausa sezonas zelta medaļu Latvijā

Pēc divu gadu sausuma kanādiete Mirela Rahņeva atgriezusies uz Pasaules kausa goda pjedestāla augšgala.

Divkārtējā Otavas olimpiete piektdien izcīnīja zeltu sacensībās Siguldā, Latvijā, ar ātru otro kārtu pakāpjoties uz augšu.

Rahņeva (35 gadi) pēc pirmā apļa ierindojās trešajā vietā ar laiku 51,75 sekundes, bet savā otrajā kārtā uzlaboja līdz 51,35 sekundēm.

Līdz ar to kanādietis sēdēja bronzas medaļas pozīcijā ar kopējo laiku 1 minūte, 43,10 sekundes un palika tikai divi konkurenti.

Taču ne vāciete Kima Millemansa, sudraba medaļniece, kuras skrējiens bija astotā ātrākā otrā vietā, ne viņas komandas biedrene vāciete Hanna Nesa, kura bronzas medaļu ieguva 0,31 sekundi aiz Ranevas, nespēja noķert kanādieti.

skatījos Rahņeva tiek pie zelta medaļas:

Otavas Mirela Rahneva Siguldā slīd uz strukturālo zeltu

Mirela Rahņeva izcīnīja savu pirmo FIFA Pasaules kausa sezonas zelta medaļu Siguldā, Latvijā. Viņai šī ir otrā reize uz goda pjedestāla Pasaules kausa izcīņā, kopš izcīnīja bronzas medaļu sezonas atklāšanas mačā Ķīnā.

Šī uzvara Ranivai ir pirmā zelta medaļa kopš 2022. gada janvāra Jūtā. Šī ir arī viņas otrā uzstāšanās uz goda pjedestāla šogad pēc bronzas iegūšanas sezonas atklāšanas turnīrā Ķīnā. Pasaules kausa kopvērtējumā pakāpties uz astoto vietu.

Heilija Klārka no Belvilas, Ont., bija trīs ceturtdaļas sekundes lēnāka par Rahņevu, ierindojoties astotajā vietā, bet Džeina Šanela no Ziemeļvankūveras, Britu Kolumbijā, ierindojās 17. vietā.

Tiešraides no Latvijas turpinās sestdien pulksten 3:00 pēc ET ar sieviešu monoboba sacensībām vietnē CBCSports.ca, CBC Sports lietotnē un CBC Gem.

READ  Anglijas un Austrijas spēle šodien ir televīzijā? Sākuma laiks, kanāls un kā skatīties Pasaules kausa izcīņas sievietēm kvalifikācijas spēles