Kanādas braucēja Trinity Ellis ieņem 18. vietu pasaules čempionu čempionātā

Eliss ierindojās 18. vietā, bet Devins Vodrops un Kols Zajanskis ierindojās Kanādas vīriešu 13. vietā.

Trinity Ellis vadīja visas Kanādas sievietes FIL pasaules čempionātā no 27. līdz 29. janvārim Oberhofā, Vācijā. Pembertonians ierindojās 18.vietā ar divu braucienu laiku 1 minūte un 25,448 sekundes. biedrs Sea to Sky sportists Keitlina Neša no Vistleras Viņa panāca 22, jo nespēja veikt divus braucienus.

“Pēdējo divu nedēļu laikā esmu daudz iemācījies, un noteikti esmu izsalcis pēc vairāk!” sacīja Elisa savā Instagram pēc konkursa. Viņa jau iepriekš ir izteikusi vēlmi kļūt par pastāvīgu pasaules top 10 spēlētāju Viņa labprāt mācīsies no nesenās pieredzes Vācijā.

Pasaules čempionātā sievietēm uz goda pjedestāla uzkāpa Vācija. Olimpiskā sudraba medaļniece Anna Bereitere izvirzījās vadībā (1:23,991), savukārt pie sudraba un bronzas tika attiecīgi tautietes Jūlija Tobica (1:24,049) un Djana Itbergere (1:24,107).

Eliss pievienojās arī kalgariešiem ar Dilanu Morsu, Devins Vardups un Kols Zajanskis komandu stafetē finišēt 10. vietā no 11 komandām. Kanādieši kopā trīs braucienus aizvadīja ar laiku 2:36,139, par 10 sekundēm apsteidzot devītajā vietā esošo Rumāniju.

Vācieši uzvarēja arī komandu stafetē, zeltu izcīnot Beretam un Maksam Langenhanam, kā arī Tonija Egerta un Sašas Benkena duetam (2:22,266). Sudrabu izcīnīja Austrija ar Madlēnu Eiglu, Jonasu Milleru, Janniku Milleru un Armīnu Fraušeru (2:22.289), bet bronzu Latvija ieguva, pateicoties Kendijai Appargūdai, Kristeram Appargūdai, Mārtiņam Butsam un Robertam Blūmam.

Wardrope un Zajanski, Kanāda vēl dubulto slēpju vienību Tristans Vokers ir aizgājis pensijā un Džastins Snaits, viņi atkrita uz trīspadsmito vietu ar laiku 1:25,535. Atkal dominēja Vācija, Egertam un Benikenam pole position (1:23.517) apsteidzot tautiešus Tobiasu Vendelu un Tobiasu Ārltu (1:23.668). Millere un Frešers kopā ar Latviju finišēja trešie (1:23.709).

READ  Čevrins pasaules milzu slaloma polā

Kanādas kamaniņu komandas junioru komandas sastāvā Mors ieguva vērtīgu pieredzi vīriešu vienspēlēs, ieņemot 28. vietu, taču nespēja pabeigt divus priekšbraucienus. Austrietis Jonass Millers izjauca Vācijas dominanci pasaules čempionātos, izcīnot zelta medaļu ar laiku 1:25,478, par sekundi apsteidzot sudraba medaļas ieguvēju Langenhanu (1:25,582). Bronza pieder arī Austrijai, konkrētāk Deividam Gleiršeram (1:25,599).