Jeļena Ribakina Sinsinati pārspēj Arinu Sabaļenku, iekļūstot pēdējā 16. vietā

Ar ceturto numuru izliktā Kazahstānas izlase Elīna Ribakina ar 6-7(6), 6-2, 6-4 uzvarēja latvieti Jeļenu Ostapenko, iekļūstot Sinsinati atklātā čempionāta astotdaļfinālā. 2022. gada Vimbldonas čempionei Ribakinai bija nepieciešamas 2 stundas 17 minūtes, lai izcīnītu iespaidīgu uzvaru un izvirzītos vadībā ar 3:2 savstarpējā cīņā ar 2017. gada Francijas atklātā čempionāta čempioni Ostapenko.

Ceturtdien kvalifikācijā Rybaquina tiksies ar itālieti Jasmīnu Paolīni par vietu ceturtdaļfinālā. Ostapenko nespēja izservēt pirmo setu pie rezultāta 5-4 vai 6-5, jo Rybakina dominēja tai-breikā ar spēcīgiem “forehand” sitieniem.

Ostapenko atspēlējās no 6:3 deficīta un trīskāršā rezultāta, trāpot “forehand” uzvarētājam, nopelnot savu setpunktu pie 7:6. Pirmo setu viņa uzvarēja, gūstot piecus punktus pēc kārtas. Otrajā setā Ribakina izmantoja divas Ostapenko dubultkļūdas, izvirzoties vadībā ar 3:2. Pēc seta, kurā Ostapenko dubultoja Ribakinas nepiespiestās kļūdas 14:7, Rybakina panāca neizšķirtu.

Ribakina 3. seta pirmajā geimā sagrāva Ostapenko, bet Ostapenko, uzvarot virs galvas, panāca izlīdzinājumu 4:4. Tomēr Rybakina ar uzvarošu “backhand” pie līnijas pārtrauca rezultātu 5:4, pēc tam guva savu otro punktu nākamajā geimā. Citur pasaules ranga 2. vietā esošā Arīna Sabaļenka savā atklāšanas mačā bija spiesta spēlēt trīs setus, mačā, kas ilga 2 stundas un 3 minūtes, ar 7:5, 2:6, 6:4 pieveicot Annu Lī. Pērn pusfināliste Sabaļenka cīnījās pret Lī visu laukuma stilu, līdz viņa trešajā setā iedzina sevi, lai atgūtu kontroli pār maču un uzvarētu.

“Tā noteikti bija zināma priekšrocība no viņas puses, jo viņa šeit ir aizvadījusi daudz maču. Man ir vajadzīgs zināms laiks, lai pielāgotos segumam. Es biju patiesi priecīgs par uzvaru šajā mačā. Es spēlēju neticamu tenisu. Tas tiešām bija šodien grūts,” sacīja Sabaļenka. (Al Ani)

READ  Pavans, Humana Paredess ir labākais Brazīlijas duets pludmales volejbola pasākumā

(Šo stāstu nav rediģējuši Devdiscourse darbinieki, un tas tika automātiski ģenerēts no sindicētās plūsmas.)