Igaunijas sieviešu futbola izlase uzvar Lietuvu un iekļūst Baltijas kausa finālā | Sports

Un, lai gan komanda piedzīvoja smagus zaudējumus pret Franciju savā Pasaules kausa izcīņas atlases kampaņā, tā uzvarēja sērijas pēdējā mačā tieši pirms mēneša, izbraukumā pret Kazahstānu.

Baltijas kausa izcīņas spēles šogad tiek aizvadītas Tartu un Voro, savukārt Igaunija bija mājiniece, meklējot pirmo uzvaru turnīrā kopš 2014. gada, un joprojām ir ceļā uz to pēc ceturtdienas uzvaras.

Lisete Tameka, kura guva Igaunijas pirmos vārtus, pēc mača sacīja: “Domāju, ka mēs smagi strādājām, lai izveidotu šo sieviešu komandu. Kā redzat, laukumā viss izdevās.”

Igaunijas panākumu pamatā daļēji bija Lietuvas augstā aizsardzības līnija. Tamiks piebilda: “Mēs sapratām, ka tas ir ļoti augsts. Mēs atradām soļus uz priekšu un vairāki mērķi tika sasniegti.”

Viņa piebilda, ka īpaši iespaidīgi bija otrie no diviem Vladas Kobasovas (attēlā) gūtajiem vārtiem, lai gan viesi dažas svinības izsita, gūstot vārtus četras minūtes pirms sākotnējā laika.

Vārtus guva Tameks 12. minūtē, bet Kristīna Paņikova 28. minūtē.

Pēc pārtraukuma Kobasova divas reizes apbrīnoja tīklu, trīs minūtes apsteidzot vārtus 72 un 75 minūtēs.

Lietuvas mierinājuma vārtus guva Eitvīde Partikaite.

Igaunija nākamreiz arī ceturtdien spēlēs ar Fēru salām, kas ar 3:2 uzvarēja Latviju.

Sekojiet ERR jaunumiem Facebook Un Twitter Un nepalaidiet garām atjauninājumu!

READ  Vācija uzvar Latviju un nākamreiz spēlēs ar ASV FIBA ​​Pasaules kausa pusfinālā - Pasaules Republika