FIBA Pasaules kausa rangā Latvija atpaliek no Itālijas

Atlēkušo bumbu atvaira latvietis Dāvis Bertāns.

Zvaigzne / Rasels Palma

MANILA, Filipīnas – Latvija tika nodrošināta ar piekto vai sesto vietu FIBA ​​Pasaules kausa izcīņā pēc tam, kad ceturtdien Pasay City arēnā Mall of Asia arēnā atvairīja niknu ralliju, ko veica Simone Fontecchio bez Itālijas, uzvarot ar 87:82.

Latvijai ceturtās ceturtdaļas beigās esot vadībā ar divu punktu pārsvaru ar 84:82, viņu kāju darbs bija pilnīgs, un tā kulminācija ar piespēli Andrim Grazulim, kurš realizēja milzīgu trīspunktnieku, panākot vadību ar 87:82. Palikušas 24 sekundes.

Otrā galā itālis Stefano Tonots izlaida trīs punktus, Latvijai izcīnot uzvaru.

Tā bija izklaidējoša Eiropas tikšanās, abām komandām tirgojot lielu punktu starpību.

Itālija spēcīgi sāka no sākuma, izvirzoties vadībā ar pat 13 punktu pārsvaru. Taču Latvija atbildēja un trešajā ceturtdaļā panāca 14 punktu pārsvaru.

Itālija trešās ceturtdaļas beigās samazināja starpību līdz trīs punktiem, bet Latvija periodu noslēdza ar 7:3, pirms pēdējās dziesmas izvirzoties septiņu punktu pārsvarā ar 67:60.

Reklāma

Ritiniet, lai turpinātu

Abas komandas uz vārtu līnijas apmainījās groziem, taču Latvija izdarīja pietiekami daudz, lai nosargātu uzvaru.

Grazulis Latviju izcēlās ar 28 punktiem un sešām atlēkušajām bumbām.

Itālijas labā 20 punktus guva Luidži Datomi.

Latvija šajā pašā stadionā tiksies ar Slovēnijas un Lietuvas spēles uzvarētāju, lai noskaidrotu, kurš turnīrā iegūs piekto un sesto vietu.

Savukārt Itālijai pretī stāsies mača zaudētājs, lai noskaidrotu septīto un astoto vietu.

Klasifikācijas spēles tiks aizvadītas sestdien.

READ  Manisha Kalyan pievienojas Apollon Ladies čempionēm — Sporta ziņas, pirmais ieraksts