Bellos Solids ASV komandas uzvarā pār Latviju ar 4:1

Piektdienas rītā Latvijai pretī stājās Ņujorkas salas spēlētājs Kīfers Belovs un ASV 2022. gada IIHF pasaules čempionāta atklāšanas spēlē Somijā.

Rezultāts bija amerikāņu uzvara ar 4:1, ko atbalstīja trīs vārti pirmajā puslaikā.

Plēšas, 23, nēsā nr. 22 gadus vecais spēlētājs demonstrēja stabilu sniegumu ar sarkano, balto un zilo krāsu, slidojot trešajā klasē līdzās bijušajam Minesotas Universitātes centram, 23 gadus vecajam. Bens Maierss (Colorado Avalanche) un 28 gadus vecais labās malas uzbrucējs Railijs Bārbers (Detroitas Red Wings).

Tikai septiņas minūtes pēc spēles Belloss un viņa komandas biedri atklāja rezultātu, kad Belloss no augstās bedres atvairīja Endrjū Beku (Kolumbusas Blue Jackets), pirms bumba atsitās no Bārbera kamanām un pagāja garām Latvijas vārtsargam. Elvis Marsļikins (zilas jakas).

Lai gan Barijs Trocs vairs nav atbildīgs par Ņujorku, Kīfers Belovs paveica sīkumus, kas izraisīja smaidu viņa sejā.

Tāpat kā Billovs ir parādījis ar Ņujorkas Islanders šosezon un jo īpaši pēdējā no spēlēm, kas noslēgsies 2021.–2022. gadā, viņš ir parādījis informētību visos trīs reģionos.

Tā vietā, lai veidotu skaistas lugas vai mēģinātu kaut ko uzspiest, dodiet pareizās lugas.

Viņa kājas vienmēr kustējās.

Pirmajā periodā Belovs spēja apgriezties un kavēt latviešu impulsu, sagriežot izspēli uz dēļiem.

Trešajā periodā Belloss cīnījās pa bortiem, atņemot Latvijas spēlētājam ripu pa kreisajiem dēļiem, pēc tam apgriežoties un raidot pa vārtiem.

Ja esat ņujorkietis vai komandas līdzjutējs, jūs vēlaties redzēt, kā Kīfers Belloss dominē turnīrā, tāpat kā 2018. gadā, kad viņš laboja IIHF U-20 pasaules čempionāta rekordu lielākajai daļai amerikāņa gūto vārtu. deviņi septiņās spēlēs Astoņas piespēle Džeremijam Roenikam.

READ  Lielais vēstnieks Elmārs Bredaķis pārrunā sadarbības iespējas ar Mauritāniju

Bet spēlējot pirmajā sešiniekā ar NHL vetārstiem ierindā, Bellosam būs maksimāli jāizmanto ledus laiks, kas viņam ir jādara kopš NHL karjeras sākuma 2019.–2020. gadā.

Un, lai gan viņš neuzņēmās vadību par Team USA pirmo spēli, Kīfers Belovs bija uzticams un veicināja uzvaras abās diska pusēs.

ASV komandas otrā spēle turnīrā notiks svētdien, 15. maijā, kad pulksten 16:20 pēc ET laika tiksies ar Austriju.

Laipni lūdzam savā jaunajā mājā, lai uzzinātu par ņujorkiešu jaunumiem, analīzi un viedokļiem. kā mums FacebookSeko mums Twitter Un neaizmirstiet abonēt NYHN+, lai iegūtu visu tikai dalībniekiem paredzēto saturu no Christian Arnold un National Hockey Now Network.