Austrālijas Boomers nākamā spēle pret Vāciju, sākuma laiks, Franča Vāgnera trauma, rezultāti, rezultāti, kopvērtējums

Boomers savu FIBA ​​Pasaules kausa izcīņas kampaņu iesāka perfekti ar milzīgu uzvaru pār Somiju, un tagad Austrālijas nākamā pretiniece Vācija ir saņēmusi nepatīkamas ziņas.

Orlando Magic debitantu zvaigzne Francs Vāgners izgāja no laukuma, kad bija atlikušas mazāk nekā piecas minūtes līdz Vācijas uzvarai Pasaules kausa atklāšanas spēlē ar 83:61 pār Japānu.

Vācijas Basketbola asociācija sestdien izdeva atjauninājumu par Vāgneru, radot šaubas par viņa gatavību mačam pret Austrāliju (svētdien plkst. 18.30 pēc austrumu laika).

“Francs Vāgners saņem intensīvu medicīnas personāla aprūpi. Precīza diagnoze vēl nav iespējama, jo tiek veikta attēlveidošana. Viņa stāvoklis ir dienu no dienas,” viņi teica.

FIBA Pasaules kauss basketbolā | Sākas 25. augustā. Skatieties katru Boomers, Team USA un visas fināla spēles bez maksas ESPN tiešraidē ar Kayo Freebies. Pievienojieties Kayo tūlīt un sāciet straumēt uzreiz>

Citur Kanāda piektdien atklāja FIBA ​​Pasaules kausu ar pārliecinošu uzvaru pār Franciju, savukārt mājinieces Filipīnas nespēja izcīnīt neaizmirstamu uzvaru savu trakulīgo līdzjutēju priekšā.

Uzvaras izcīnīja arī Itālija, Austrālija, Melnkalne, Latvija, Dominikānas Republika, Lietuva un Vācija, turnīrs sākās Filipīnās, Japānā un Indonēzijā.

Kanāda turnīrā piedalījās ar NBA talantu pilnu komandu, taču tai bija smags pārbaudījums pret Franciju, kura pirms diviem gadiem Tokijas olimpiskajās spēlēs izcīnīja sudrabu.

Gadījumā, ja Canadiens pārspētu savus pretiniekus, viņi otrajā puslaikā piespieda gāzi, lai uzvarētu ar 95:65.

Kanāda trešajā ceturtdaļā ar 25:8 pārspēja Franciju, un Šajs Gilgioss Aleksandrs ar 27 punktiem finišēja kā spēles rezultatīvākais spēlētājs, lai gan pirmajā ceturtdaļā nespēja gūt vārtus.

“Vienmēr ir patīkami saņemt atalgojumu, kad smagi strādājat, tāpēc es izsaku šiem puišiem visu pasaules godu,” sacīja treneris Džordijs Fernandess.

READ  Hockey Canada saka, ka vasara, pastiprināta kontrole ir vainojama pasaules mazajā cilvēku pūlī

“Jūsu dzīves vissvarīgākā spēle ir jūsu nākamā spēle, un, ja mēs domātu savādāk, mēs kļūdītos.”

Kanāda zaudēja savu pamatsastāva aizsargu Džamalu Mareju turnīra priekšvakarā, kad viņš izstājās, sakot, ka viņa ķermenim bija nepieciešams vairāk laika, lai atgūtos pēc NBA titula izcīnīšanas ar Denveras Nuggets pagājušajā sezonā.

“Mums šajā komandā ir daudz spēlētāju, kuri ir izsalkuši un talantīgi, un viņi tikai beigās vēlas uzvarēt,” sacīja Gilgoss Aleksandrs.

“Kad jums ir šīs trīs lietas, jūs varat darīt jebko.”

Francijas izlases aizsargs Eli Okubo. Foto: Yasuyoshi Chiba/AFPAvots: Agence France-Presse

Lasīt vairāk

“Mums tā nekad nav bijis”: treneris atklāj milzīgo priekšrocību, ko Pasaules kausa izcīņā ir ieguvuši zīdaiņu bumba

“Nav idejas”: Džedi pievienojas Lebronam Pasaules kausa rekordu grāmatā

Francijai, kas svētdien spēlē ar Latviju, 21 punktu guva Īvans Furnjē, un turnīrs karājās plaukstā.

Furnjē sacīja, ka viņa komanda “dabūja sitienu”.

“Kā komandai viņi ir piespieduši mūs darīt lietas, kuras mēs nevēlamies,” sacīja Ņujorkas “Knicks” jaunākais uzbrucējs.

Viņš piebilda: “Sākumā ik pa brīdim varējām gūt vārtus, un mūsu aizsardzība bija spēcīga, taču, spēlei turpinoties, viņi turpināja mūs izdarīt spiedienu un spēja mūs apsteigt.”

Kanādietis RJ Barets atzina, ka pirms sacensībām ir “katru dienu” runājis ar savu Ņujorkas Knicks komandas biedru Furnjē.

Barets šajā spēlē guva tikai piecus punktus, realizējot vienu no 10 metieniem, bet izcīnīja sešas atlēkušās bumbas un veica piecas rezultatīvas piespēles.

Arī H grupā Latvija, kas turnīrā piedalījās pirmo reizi, ar 109:70 pārspēja Libānu.