ASV rūpējas par biznesu un pārspēj Latviju Pasaules junioru ceturtdaļfinālā

kad: 11:00 EST

kur: Gēteborga, Zviedrija // NHL tīkls

Kāpēc: Jo Stounsauksts tā teica.

————————————————– —————–

ASV U20 vīriešu izlase Vecgada vakarā pārspēja Slovākiju. Pateicoties šai nevīžīgajai uzlējumam, amerikāņi turnīra ceturtdaļfināla posmu pabeidza kā B grupas labākā izsētā. Viņi aizvadīja ceturtdaļfināla spēli pret Latviju (ceturtā vieta no A grupas), bet Slovākija beidza spēlēt. Pret Somiju šorīt ceturtdaļfinālā un zaudējums papildlaikā. Es nesaku, ka ASV somus nebūtu viegli uzvarējusi, taču, manuprāt, der arī teikt, ka viņiem dzīve ir daudz vieglāka, šodien spēlējot pret Latviju.

Galu galā tā joprojām ir izslēgšanas spēle. Tehniski viss ir iespējams. Bet šī ir Latvijas komanda, kuru ar 6:0 izslēdza Zviedrija, 10:0 Kanāda un 4:0 Somija. Viņiem ir tikai viena uzvara turnīrā ar sarūgtinājumu pret Vāciju. Taču viņi pārspēja augstākās divīzijas komandas ar rezultātu 20:0. ASV komanda būs labākā komanda, ko viņi spēlējuši visa turnīra laikā.

Tātad jūs varat sagaidīt, ka šī spēle beigsies salīdzinoši agri. Bet, ja ir kāda lieta, kam pievērst uzmanību, tā ir tikai redzēt, ka ASV komanda visu maču tur vienu kāju priekšā. Spēlējot grupu turnīrā, ir laiks būt diplomātiskam un izrādīt žēlastību. Bet šī ir izslēgšanas spēle. Ja Latvija nevēlas ciest no šī amerikāņu banda visa spēka, tai vajadzētu pieturēties pie spēlēšanas par izkrišanu pret Norvēģiju. ASV komandai pēc šodienas vēl ir jākoncentrējas uz divām spēlēm, un nevienam nedrīkst pieļaut aukstumu.

Slēdzam un cerams, ka tas tiks izdarīts pirmajā pārtraukumā. Paturot to prātā, tiešraides emuārs ir oficiāli sākts tiešraidē. Pārbaudiet atjauninājumus starp periodiem un sekojiet tam pakalpojumā Twitter @barstooljordy Lai saņemtu tiešraides atjauninājumus.

READ  Putins Baltkrievijas atbruņošanās: politikas eksperts atbildēja, vai Lukašenko iesaistīsies karā pret Ukrainu

Pirmā puslaika beigas: ASV 3 – Latvija 1

Tikai nedaudz vairāk par minūti pēc spēles un Drū Forteskjū (Ņujorkas 23. vieta, trešā vieta) Tas faktiski deva Freedom vadību ar 1:0.

Lielisks darbs aiz tīkla, lai galu galā izraisītu nelielu haosu priekšā, un tad Fortescue nāk līdzi, lai iegrieztu bumbu vārtu aizmugurē un novērstu jebkādas nervozitātes, kuras amerikāņi varētu būt radījuši šajā spēlē. Es nevarēju lūgt labāku sākumu par to.

Gods Latvijai, viņi uz šo maču nepārprotami iztukšoja degvielas bāku un varēja tikt pie pāris izdevībām pēc ASV gūtajiem vārtiem. Bet jūs varat turēt ripu tālāk no šīs komandas tikai tik ilgi, pirms viņi to atgūst un nodara jums kaut ko līdzīgu.

Tur neko daudz nevar darīt, ja esi latvietis. Sīmuss Keisijs (NJD '22, otrā vieta) Ar plaši atvērtu palīgsēklu Gabija Pero (Ņujorkas 23. gada 1. datums) Uz sliekšņa. Šī amerikāņu komanda rada tik lielu spiedienu, ka šķiet, ka tu spēlē pret 7 spēlētājiem, un beigās viens no viņiem nonāk tīkla priekšā.

Bet atkal Latvijas gods, ka viņi atsakās aizbraukt. Un tas bija Dance Lockmills (BOS '22, 4th Route) Viena atveseļošanās latviešiem.

Viņš ir NHL drafta izvēlētais un spēlē koledžas hokeju UMass. Latvijai var nebūt tik daudz talantu kā Team USA, taču Lukmelis ir vienīgais, kurš var turēt līdzi šai komandai. Pēkšņi jūs varētu domāt, ka Latvijai ir maz dzīvības šajā līdz…

13 sekundes vēlāk Sīmuss Keisijs iemeta vēl vienus vārtus tīklā, kas beidzās ar ielidošanu. PA diktors pat nepabeidza gūt Latvijas vārtus, pirms ASV atjaunoja divu vārtu pārsvaru. Acīmredzot vēl ir dažas lietas, kas jāuzlabo, un šī spēle vēl nav beigusies, taču 3 vārtu gūšana pirmajā puslaikā atbilst tam, ko jūs varētu sagaidīt no ASV šodienas mača.

READ  Semafor pārdod Verizon sponsorēšanu īsziņu interviju sērijai

Otrā puslaika beigas: ASV 6 – Latvija 1

Mičiganas Universitātē šobrīd notiek labas lietas. Vakar vakarā es uzvarēju Alabamu. Sīmuss Keisijs šodien šajā spēlē izšauj no vārtiem. Un tagad Rutger McGroarty (WPG '22, pirmā vieta) Viņš tiek galā ar rezultātu 4:1.

Profesionāla padoms: nepieņemiet sankcijas pret Amerikas Savienotajām Valstīm. Rezultāts jums nepatiks.

Kad līdz otrajam puslaikam atlikušas tikai dažas minūtes, BC līnija ir iesaistīta šeit ar šo Gabija Pero piespēli. Vils Smits (SJS '23, pirmā vieta) Lai spēle būtu 5:1.

Tam tas gandrīz jādara. Viena vai divu vārtu spēle tomēr būtu par tuvu komfortam pret Latviju ar muguru pret sienu. Bet pulksten 4 un 20 minūtes līdz beigām gaismas nodziest. Lieliska uzvara zēniem. Taču laba mēra labad Gabijs Pero puslaika pēdējā minūtē nolēma pievienot vēl vienus vārtus.

Gala rezultāts: ASV 7 – Latvija 2

Olivers Mūrs (CHI '23, pirmā vieta) Otrajā puslaikā viņš guva nedaudz vairāk par 6 minūtēm, panākot 7:1, un pēc tam Danse Lukmilis pievienoja savas pasaules junioru čempionāta karjeras pēdējos vārtus, izvirzot Latviju atkal vadībā. Es nebūtu pārsteigts, redzot viņu Bruins formastērpā kādā brīdī nākamo divu sezonu laikā.

Ceturtdien esam pusfinālā. Es vēl neesmu īsti pārliecināts, kurā komandā viņi spēlēs. Taču mēs zinām, ka Kanāda noteikti nebūs pēc zaudējuma čehiem šodien savā ceturtdaļfināla spēlē. Bet tas būs vai nu ceturtdien pulksten 11:00 vai 13:30. Tiksimies vēlāk.