ASV pret Latviju: bezmaksas IIHF bronzas medaļas spēles tiešraide — kā skatīties un straumēt virslīgas un koledžu sporta spēles

Latvija centīsies noslēgt neaizmirstamu 2023. gada IIHF pasaules čempionātu ar bronzas medaļu, kad tiksies ar ASV. Latvijas izredzes iegūt pirmo zelta medaļu tika sagrautas, kad Kanāda trešajā periodā guva trīs vārtus un uzvarēja ar 4:2. Latvijas izlase trešajā periodā izvirzījās vienu vārtu pārsvarā, taču nespēja noturēt spēcīgo Kanādas izlasi un zaudēja. Zaudējums pārtrauca Latvijas līdzšinējo sešu uzvaru sēriju un izslēdza cīņu par bronzas medaļu. Latvija, iespējams, cerēja kvalificēties čempionāta spēlei, taču svētdienas uzvara Latvijai joprojām būs vēsturisks sasniegums.

Kā skatīties 2023. gada IIHF Pasaules čempionāts Spēle par bronzas medaļu: Amerikas Savienotās Valstis Pret Latviju šodien:

Spēles datums: 2022. gada 28. maijs

spēles laiks: 8:00 ET

televīzija: NHL tīkls

Tiešraide 2023. gada IIHF Pasaules čempionāts Spēle par bronzas medaļu: Amerikas Savienotās Valstis Pret Latviju Uz fubo: Sāciet savu bezmaksas izmēģinājumu tūlīt!

Tagad viņiem tiksies ar ASV komandu, kas sestdien otrajā pusfinālā piedzīvo smagu zaudējumu pagarinājumā pret Vāciju.

Mača beigās amerikāņi izvirzījās vadībā ar 3:2, bet Vācija nepilnas divas minūtes pirms trešdaļas beigām guva vārtus, liekot mačam nonākt pagarinājumā.

Pēc tam Vācijas komanda pagarinājumā guva vārtus tikai nedaudz vairāk par septiņām minūtēm, nogādājot amerikāņiem savu pirmo zaudējumu turnīrā un uzvaras attālumā no milzīgas cīņas ar Kanādu par zelta medaļu.

Amerikāņiem tagad jāmēģina pārgrupēties, lai izvairītos no atkārtotas medaļas atteikuma.

Var tikt piemēroti reģionālie ierobežojumi.

READ  Bažoties par konfliktu un aneksiju, Krievija uz savām robežām pie Latvijas un Igaunijas nosūtījusi 2500 karavīru