Anglija sievietēm 1:1 Kanāda: Millijas Braitas sitienu atvairīja Dženīnas Pikē satriecošie Arnolda Klārka kausa vārti | futbola ziņas

Milijas Braitas lielisko sitienu atcēla satriecošs Dženīnas Bekijas sitiens, kad Anglijas dāmas savā Arnolda Klārka kausa izcīņas atklāšanas spēlē spēlēja jautru neizšķirtu 1:1 ar Kanādu un sievietēm.

Anglijas izlase pirmajā puslaikā dominēja Riversaidas stadionā Midlsbro un pelnīti izvirzījās vadībā 22. minūtē, kad Chelsea aizsargs Braits sita no soda laukuma iekšpuses pēc tam, kad Frens Kērbijs izpildīja īsu stūra sitienu Aleksam Grīnvudam.

Tomēr olimpiskā čempione Kanāda otro puslaiku sāka labāk par abām komandām un panāca izlīdzinājumu, kad no soda laukuma robežas sita Mančestras City uzbrucējs, sezonas rezultatīvākais spēlētājs Pikē (55).

Abas komandas vēlu centās uzvarēt, taču mačs beidzās līdzvērtīgi, tāpat kā Vācijas iepriekšējā konfrontācijā ar Spāniju.

Rezultāts nozīmē, ka Sarīnas Veigmenas uzvarošs sākums Anglijas izlases sieviešu trenerei pēc sešiem mačiem ir beigusies, lai gan kanādietes savā klasē pārstāvēja svarīgu soli no viņas komandas pēdējās spēles novembrī – Pasaules kausa izcīņā ar 20:0 pārspēja Latviju. Rehabilitācija.

bilde:
Kanādiete Dženīna Bekija priecājas par savām komandas biedrenēm pēc vārtu guvuma pret Angliju sievietēm

Anglija pārsteidz pret olimpiskajiem čempioniem

Tīsaidas izloze kopā ar neizšķirtajām spēlēm pret Spāniju svētdien un pret Vāciju nākamtrešdien ir tieši tāds pārbaudījums, kāds Anglijai ir nepieciešams pirms 2022. gada Eiropas čempionāta šovasar.

Marijas Ērpsas vārti bija pirmie zem spiediena, kad centra aizsargs Kadiša Bukenans 12. minūtē ar spēcīgu sitienu ar galvu izpildīja Bekija stūra sitienu, kas tika atvairīts, pirms Diāna Rouza pārcēla atlēkušo bumbu pāri pārliktni.

Anglijas izlases kapteine ​​Lī Viljamsone, kura ierindojās pussarga lomā, četras minūtes vēlāk sita no distances otrā galā pēc tam, kad Lorēna Hempa apdzina vārtsargu Kīlenu Šeridanu, bet pēc 22 minūtēm Šeridans sita bumbu garām saviem vārtiem. .

READ  Pasaules kauss šautriņu mešanā: Anglija un Velsa iekļūst tālāk, Beļģijai uzvarot klasiskajā spēlē pret Nīderlandi | Arrows ziņas

Trešo reizi spēlē un otro reizi pēc kārtas Kirbijs realizēja īsu stūra sitienu ar kreiso kāju no Aleksa Grīnvuda, un, lai gan Šeridans sita prom no tiešās bīstamās zonas, Braits ar interesi to atdeva ar smalku sitienu. lai atvērtu reģistru.

Millija Braita
bilde:
Lieliskais Braita sitiens bija centrālās aizsardzības spilgtākais punkts pret Kanādu

Beva Priestmena komanda atbildēja, kad Dezirē Skota un Džūlija Groso sāka nostiprināties savā vidējā līnijā, taču ar spītīgo Keiru Volšu un tikpat stingru Braitu aiz viņas viņi guva nelielu panākumu.

Bukenanam bija jācīnās ar Ruso un Ellu Toni pēc tam, kad Hemps 10 minūtes pirms pārtraukuma atkal stājās aiz kanādiešu aizsardzības, un Hemps 43. minūtē raidīja sitienu no Viljamsona peldošā centrējuma, raidot mājiniekus otrajā puslaikā. Kontrole, bet tikai vieni vārti uz labu.

Sākoties otrajam puslaikam, viesi izmantoja daudz lielāku spiedienu, mēģinot noliegt laukuma saimnieku laiku un vietu, un 10 minūtes otrajā puslaikā Bekija izrāva savu kreiso kāju un raidīja neapturamu sitienu caur Earps un iekšpusi. augšējais stūris.

Kaņepe, iespējams, trīs minūšu laikā bija atguvusi Anglijas vadību pēc tam, kad kārtējo reizi veica lūzumu pa kreiso malu, lai gan Kanādas atgriešanās turpinājumā viņas pūles izjauca Šeridana.

Vigmena atbildēja, ka veica četras izmaiņas, no kurām viena Lūsija Bronza iesniedza pirmo reizi kopš ceļgala operācijas vasarā, taču tieši viņas jaunā komandas biedrene Beta Mīda pārbaudīja Šeridanu ārpus distances, kad bija atlikušas 18 minūtes.

Džesa Kārtere ieguva svarīgu masu, lai atteiktu aizstājēju Nišelu Prinsu, kura vēlāk iešāva tieši Earps, kad viņa varēja būt labāka, un Šeridans kompensācijas laikā izglābās no Džordžijas Stenvejas, taču uzvarētāja nebija.

READ  Arsenal un Hoffenheim: Jonas Edval vēlas atbildēt uz Barselonas neveiksmi Sieviešu Čempionu līgā | futbola ziņas

Vegmens: Mums ir jābūt stingrākiem

Anglijas izlases treneris Sarīna Vegmane uz ITV Sports: “Šī bija sacensību spēle, kas mums bija nepieciešama, un mēs izpētījām visas spēles situācijas.

“Mēs nospēlējām ļoti labu pirmo puslaiku, bijām nedaudz pavirši, taču radījām iespējas. Mums ir jābūt stingrākiem, lai gūtu vārtus, ko radām.

“Otrais puslaiks bija grūtāks, zaudējām daudz bumbu un piedzīvojām dažus grūtus brīžus, taču bija patīkami redzēt mūsu reakciju uz to.”

Šī ir Anglija, kuru es pazīstu

Kanādas treneris Bifs Priestmens: “Pirmajā puslaikā mēs nebijām paši. Otrajā puslaikā ieviesām korekcijas un tas bija daudz labāk mums pašiem.

“Esmu ļoti lepns par sniegumu, un šī komanda atdeva visu, kā vienmēr. Mēs dažkārt bijām uz strīpas, un reizēm bija iespējas, tāpēc domāju, ka tas bija godīgs atspoguļojums.

“Anglija izskatās pēc Anglijas, ko es pazīstu. Viņi ir ceļā uz eiro. Šķiet, ka viņi ir vairāk sagatavoti, nekā mēs redzējām pēdējo reizi, kad spēlējām. Jūs būtu gaidījuši, ka šai grupai mājās veiksies ļoti labi. Augsne. Viņi šovakar bija lieliski. ”

Ko tad?

Savukārt Anglija Carrow Road trasē tiksies ar Spāniju svētdien pulksten 15.15. Tajā pašā vietā Kanāda tiksies ar Vāciju pulksten 20.15.