(visu laiku uz austrumiem) |
---|
Grafiks var mainīties un / vai strāvas padeves pārtraukums |
Sestdiena, 5. jūnijs |
Austrālijas futbola noteikumi |
4:30 (svētdiena) |
FS1 – AFL: rietumu Fremantle
ESPN2 – Formula 1: 3. vingrinājums, Baku pilsētas trase, Baku, Azerbaidžāna
ESPN2 – Formula 1: kvalifikācija, Baku pilsētas trase, Baku, Azerbaidžāna
FS1 – NASCAR Xfinity sērija: B&L Transport 170 Mid-Ohio, Mid-Ohio Sports Motors Course, Lexington Ohio
CBSSN – GT World Challenge: Eiropas izturības kauss, Pols Rikards, Francija (ierakstīts)
NBCSN – Lucas Oil Pro motokrosa čempionāts: Nacionālais 2, Pērkona ielejas motokross, Leikvuda, Kolo. (ierakstīts)
ESPN2 – NCAA čempionāts: TBD, reģionālais
ESPNU – NCAA čempionāts: TBD, reģionālais
SECN – NCAA čempionāts: TBD, reģionālais
ESPN2 – NCAA čempionāts: TBD, reģionālais
ESPNU – NCAA čempionāts: TBD, reģionālais
SECN – NCAA čempionāts: TBD, reģionālais
ESPN2 – NCAA čempionāts: TBD, reģionālais
ESPNU – NCAA čempionāts: TBD, reģionālais
SECN – NCAA čempionāts: TBD, reģionālais
ESPN2 – NCAA čempionāts: TBD, reģionālais
ESPNU – NCAA čempionāts: TBD, reģionālais
CBSSN čempionāts – NJCAA: Sniegs (Jūta) pret Hačinsonu (Kan.), Litlroka, Arka.
ESPN – Meiteņu koledžas pasaules sērija: Oklahoma pret Džordžiju, 7. spēle, Oklahomsitija
ESPN – Sieviešu koledžu pasaules sērija: Arizona vs. Floridas Sv. , 8. spēle, Oklahomsitija
ESPN – Meiteņu koledžas pasaules sērija: TBD, 9. spēle, Oklahomsitija
ESPN – Meiteņu koledžas pasaules sērija: TBD, 10. spēle, Oklahomsitija
NBCSN – UCI: Criterium du Dauphine, 7. posms, 106 jūdzes, Senmartēna-Le-Vinoux līdz La Plagne, Francija (ierakstīts)
GOLF – EPGA Tour: European Open, pirmā kārta, Green Eagle golfa laukums, Winsen, Vācija
GOLF – PGA Tour: Piemiņas turnīrs, 3. kārta, Muirfeld Village GC, Dublina, Ohaio
NBC – LPGA tūre: ASV sieviešu atklātā, trešā kārta, Olimpiskā kluba ezera stadions, Sanfrancisko
CBS – PGA tūre: Piemiņas turnīrs, 3. kārta, Muirfeld Village GC, Dublina, Ohaio
GOLF – PGA tūres čempioni: The Principal Charity Classic, 2. kārta, Wakonda golfa laukums, Des Moines, Aiova
GOLF – LPGA tūre: ASV sieviešu atklātā, trešā kārta, Olimpiskā kluba ezera stadions, Sanfrancisko
GOLF – EPGA Tour: European Open, 2. kārta, Green Eagle golfa laukums, Winsen, Vācija
NBCSN – ASV čempionāts: trešā diena, Fortvorta, Teksasa
NBCSN – Epsomas derbijs: no Epsom Downs sacīkšu trases, Epsom, Anglija
FS2 – NYRA: Amerikas sacīkšu diena
NBCSN – NYRA: Belmont Stakes Prep, Belmont Park, Elmont, Ņujorka
NBC – NYRA: Belmont Stakes, Belmont Park, Elmont, NY
FS2 – NYRA: Amerikas sacīkšu diena
NHLN – pasaules čempionāts: ASV pret Kanādu, pusfināli, Rīga, Latvija
NHLN – pasaules čempionāts: Somija pret Vāciju, pusfināli, Rīga, Latvija
NBCSN – PLL: Whipsnakes LC vs. Haoss LC, Bostona
MLBN – Sinsinati Sentluisā
MLBN – Vašingtona Filadelfijā (notiek) vai Arizona Milvoki (plkst. 16:00)
Lapsa – Čikāgas mazuļi Sanfrancisko, Bostona Ņujorkas Yankees vai Losandželosas Dodgers Atlantā
MLBN – NY Mets Sandjego vai Sietla LA Angels
TNT pusfināli – Austrumu konference: Milvoki Bruklinā, 1. spēle
ASV – Stenlija kausa izcīņas izslēgšanas spēles: Karolīna Tampabejas centrālās divīzijas 4. finālspēlē
NBC – Stenlija kausa izcīņa: Bostona Ņujorkas salā, Austrumu konferences fināls, ceturtā spēle
FS2 – NRL: Melburnas Zelta krasts
CBSSN – NRL: Atlanta Ņūorleānā
2:00 (svētdiena)
FS2 – NRL: Parramatta Ņūkāslā
CBSSN – SailGP: Itālijas Grand Prix, 1. diena, Tarranton Italy (ierakstīts)
Futbols Pavasara līgā |
---|
15:00 |
FOX – Dienvidu divīzija: Jūras lauvas pret ģenerāļiem, Hjūstona
FS1 – Dienvidu divīzija: Blūzs pret Džoustersu, Hjūstona
Teniss – ATP / WTA: French Open, 3. kārta, Parīze
Teniss – ATP / WTA: French Open, 3. kārta, Parīze
NBC – ATP / WTA: French Open, trešā kārta, Parīze
Teniss – ATP / WTA: French Open, astotdaļfināls, Parīze
Teniss – ATP / WTA: French Open, astotdaļfināls, Parīze
ABC – Lasvegasa Vašingtonā
ABC – Čikāga Losandželosā –
Svētdiena, 6. jūnijs |
---|
Austrālijas futbola noteikumi |
4:30 no rīta |
FS1 – AFL: rietumu Fremantle
ESPN – pirmā formula: Azerbaidžānas Grand Prix, Baku pilsētas trase, Baku, Azerbaidžāna
CBSSN – GT World Challenge: Amerika, Altona, Virdžīnija.
FS1 – NASCAR kausa sērija: Toyota Save Mart 350, Sonoma Raceway, Sonoma, Kalifornija.
NBCSN – MotoGP: Katalonijas Grand Prix, Circuit de Bracelona-Catalunya, Barselona, Spānija (ierakstīts)
ESPNU – NCAA čempionāts: TBD, reģionālais
SECN – NCAA čempionāts: TBD, reģionālais
SECN – NCAA čempionāts: TBD, reģionālais
ESPNU – NCAA čempionāts: TBD, reģionālais
SECN – NCAA čempionāts: TBD, reģionālais
ESPNU – NCAA čempionāts: TBD, reģionālais
ESPNU – NCAA čempionāts: TBD, reģionālais
ESPN – Meiteņu koledžas pasaules sērija: TBD, 11. spēle, Oklahomsitija
ESPN – Meiteņu koledžas pasaules sērija: TBD, 12. spēle, Oklahomsitija
ESPN2 – Meiteņu koledžas pasaules sērija: TBD, 13. spēle, Oklahomsitija (ja nepieciešams)
ESPN2 – Meiteņu koledžas pasaules sērija: TBD, 14. spēle, Oklahomsitija (ja nepieciešams)
NBCSN – UCI: The Criterium du Dauphine, 8. posms, 91 jūdzes, Lēčēra-Les-Baina līdz Les Gets, Francija (ierakstīts)
GOLF – EPGA Tour: European Open, 2. kārta, Green Eagle golfa laukums, Winsen, Vācija
GOLF – PGA Tour: Piemiņas turnīrs, pēdējā kārta, Muirfeld Village GC, Dublina, Ohaio
CBS – PGA tūre: Piemiņas turnīrs, pēdējā kārta, Muirfeld Village GC, Dublina, Ohaio
GOLF – PGA tūres čempioni: galvenā labdarības klasika, pēdējā kārta, Wakonda golfa laukums, Des Moines, Aiova
NBC – LPGA tūre: ASV atklātais sieviešu fināls, Olimpiskā kluba ezera stadions, Sanfrancisko
GOLF – EPGA Tour: European Open, Final Round, Green Eagle Golf Course, Winsen, Vācija
NBC ASV čempionāts: 2. vīriešu turnīrs, Fortvorta, Teksasa
NBC – Amerikas Savienoto Valstu čempionāts: otrais sieviešu turnīrs, Fortvorta, Teksasa
FS2 – NYRA: Amerikas sacīkšu diena
NHLN – pasaules čempionāts: TBD, bronzas medaļa, Rīga, Latvija
NHLN – pasaules čempionāts: TBD, zelta medaļa, Rīga, Latvija
NBCSN – PLL: Waterdogs LC pret Cannons LC, Bostona
MLBN – LA Dodgers Atlantā vai Vašingtonā Filadelfijā
ESPN – Bostona Ņujorkas Yankees
ABC – Austrumu konferences pusfināli: Atlanta Filadelfijā, 1. spēle
ABC – Rietumu konferences izslēgšanas spēles: Dalasa LA Clippers, pirmā kārta, 7. spēle (ja nepieciešams)
NBCSN – Stenlija kausa izcīņa: Vinipega Monreālā, Ziemeļu divīzijas fināls, 3. spēle
NBCSN – Stenlija kausa izcīņa: Kolorādo Vegasā, Rietumu divīzijas fināls, 4. spēle
FS2 – NRL: Old Glory Jaunanglijā
CBSSN – SailGP: Itālijas Grand Prix, 2. diena, Tarranton Italy (ierakstīts)
ESPN2 – UEFA U-21: TBD, fināls, Ļubļana, Slovēnija
CBSSN – CONCACAF Nāciju līga: TBD, fināls, Denvera
Teniss – ATP / WTA: French Open, astotdaļfināls, Parīze
Teniss – ATP / WTA: French Open, astotdaļfināls, Parīze
NBC – ATP / WTA: French Open, astotdaļfināls, Parīze
Teniss – ATP / WTA: French Open, astotdaļfināls, Parīze
Teniss – ATP / WTA: French Open, astotdaļfināls, Parīze
ESPN2 – ATL: Mūzikas pilsētas dziesmu karnevāls, Nešvilla, Tenn. –