Kā slidotājs Cassie Sharpe uzstājās X Games Aspenā

Sākotnēji viņa Konkurence Gandrīz gada laikā bijušais Vistleras iedzīvotājs Keisijs Šarps ir nopelnījis sev aparatūru.

28 gadus vecā sieviete 29. janvārī Aspenā, Kolorādo štatā, sieviešu Premium Tube skrituļdēlī X spēles izcīnīja piekto medaļu un izcīnīja sudrabu.

Sharp iepriekš ieguva zeltu 2016. gada pasākumā Oslo, Norvēģijā un 2019. gadā Aspenā. Šoreiz ķīniete Elena Džo kļuva par pirmo sieviešu sportisti no Ķīnas, kura ieguva zeltu X spēlēs, savukārt Kanādas otrā Reičela Kerkere uz goda pjedestāla sasniedza trešo vietu.

Vēl viena Kanādas daiļslidotāja Megana Oldhema nāca klajā ar pāris medaļām. Oldhams finišēja otrais lielajā gaisā aiz francūzietes Mathildes Grimmodes un tieši Džo priekšā, savukārt Oldhams bija nobrauciena trešajā vietā, jo Džo guva uzvaru ap britu Izabelu Atkenu. Vīriešu goda pjedestālā no goda pjedestāla kāpa kanādietis Alekss Beauljē Markands un Evans Mačiakrans, un šveicietis Andrē Raggettli izcīnīja zelta medaļu pār francūzi Antuānu Adelē un amerikāni Aleksu Holu. Neskatoties uz to, Makrikrāns pārspēja Beauljē Marčandu, iegūstot bronzu nogāzēs aiz Nika Gebra no Amerikas, kurš paņēma zeltu, un viņa vicečempionu Norvēģiju Ferdinandu Dālu.

Snovborda pusē kanādiete Lorija Ploēna ar bronzas medaļu iesita sieviešu kāpnēm aiz ASV čempiona Džimija Andersona un otrās vietas ieguvējas Zojas Sadovskis-Kenote no Jaunzēlandes. Bļuins bija tikai viena punkta attālumā no goda pjedestāla un finišēja ceturtais, jo Andersons pārspēja japānieti Miyabi Onitsuka un Sadowski Cenote.

Vats ir vienāds ar labāko no pasaules čempioniem

Pēc izlaišanas pēdējā pasaules kausa izcīņas pēdējā mačā pirms pasaules čempionāta, Vistlers 2020. – 21. Gada sezonas svarīgākajā posmā atkal uzvilka Lugera Sarkano Vatu.

Pēc atkopšanās no sarūgtinošā brauciena Īglsā, Austrijā, Vatss 30. janvārī Vācijā, Kēnigszē, Vācijā, sasniedza savu visu laiku labāko rezultātu FIL pasaules čempionātā, kur finišēja 18. vietā.

READ  RFS 0-2 Hearts: Lorenss Šenlends un Alans Forrests gūst uzvaras vārtus Eiropas līgā | futbola ziņas

Vatss pēc pirmā apļa sēdēja 16. vietā, bet otrais nekonsekventais mēģinājums viņam nometa dažus punktus. Viņš bija šokēts arī no U-23 pjedestāla pjedestāla, kad Vattu finišēja tikai 0,002 sekundes attālumā no Genta Bearzenses no Latvijas.

“Šodien bija īsta veida saldskābās sacīkstes.” “Mēs parādījām, ka pirmajā kārtā mums bija labs temps, taču rupja kļūda otrajā kārtā palaida garām iespēju iegūt patiešām stabilu rezultātu,” teikts Watts paziņojumā. “Viņi bija nedaudz priekšā bronzas medaļai U23. Tā ļoti sāp, bet tas noteikti veicinās uguni neoficiālajā sezonā.”

Kopvērtējumā zelta medaļu ieguva Romāns Rebelovs no Luggagesas Krievijas federācijas, apsteidzot vācieti Fēliksu Locu un austrieti Deividu Gleiheru. Sieviešu sacensībās kanādiete Karolīna Maksvela kopvērtējumā finišēja 20.vietā, bet U23 – astotajā vietā, vācu pjedestāla slaucīšanu vadot Jūlijai Tobicai, otrajā un trešajā vietā attiecīgi Natālijai Geisenbergerei un Daganai Itbergerei.

Trešo vietu ieņem Krebs

Kanādiešu bobsleja pilots Džastins Krebss IBSF pasaules kausa kopvērtējumā četriniekā finišēja trešais pēc sezonas trešās vietas snieguma sezonas pēdējā apļa sacensībās Īglsā, Austrijā, 31. janvārī.

Krebss un viņa ekipāža, kurā piedalījās Raiens Somers, Bens Kvakvils un Kams Stouns, piedalījās uz goda pjedestāla ar uzvarētājiem vācieša Frančesko Frīdriha vadībā un otro vietu austrieša Bendžamina Mejera vadībā.

“Šogad mēs neesam izvirzījuši vispārīgus mērķus. Mēs vienmēr gribējām vajāt platformu, bet ar COVID lietām šogad viss bija saistīts ar impulsa palielināšanu un to, kas mums jāstrādā,” sacīja Krebs paziņojumā.

Biedrs kanādietis Kriss Springs Maika Evelīna, Krisa Patrīciana un Marka Malakara ekipāžu noveda līdz 16. vietai.

Pavasaris un Evelīna 30. janvāra sacīkstēs finišēja 11. vietā, kur Oskars Kipmanis, Matīss Mikenss, Krievijas pārstāvis Rostislavs Getukēvičs un Mihails Mordasovs vadīja Frederiku un Aleksandru Šuilerus no Latvijas.

READ  Karaļa Abdullas Zinātnes un tehnoloģiju universitātes 2022. gada atklāšana cer uz gaišu nākotni

Sieviešu sacensībās ciešā konkurencē piedalījās Sintija Appija un Duna Rihardsone Vilsone, finišējot par 0,08 sekundēm uzvarētājas Kylie Humphries un Lulu Jones no Amerikas, kamēr otrās finišēja amerikānietes Ilana Maijere Teilore un Kvazas ezers. Dženifera Unasānija. Viņš ieņēma trešo vietu. Appija un Ričardsons Vilsoni no goda pjedestāla atpalika tikai 0,02 sekundes. Citas Kanādas slidas bija Melissa Lothholz un Sāra Villani piektajā vietā, Alīsija Rīslinga un Ērika Vosa 11. vietā.

Ganjons ietriecas Garmišas platformā

Kanādiete Marija Mišela Ganjona piekto reizi karjerā atradās uz FIS pasaules kausa pjedestāla, taču tā bija viņas debija ātruma sacensībās.

Ganjons 30. janvārī Vācijā, Garmišā-Partenkirhenē, finišēja trešajā vietā Super G, par 0,93 sekundēm apsteidzot šveicieti Laru Gutu Behrami, bet otrajā vietā ierindojās norvēģiete Kagsa Višhofa Lī.

“Tā bija ļoti laba diena. Es biju tik pārsteigts, bet visu dienu bija laba sajūta. Es jutos pārliecināts par savu plānu,” teikts Gagnona paziņojumā.

Gagnona savu pirmo desmitgadi pavadīja nacionālajā izlasē, koncentrējoties uz mākslas notikumiem, pirms 2017. gadā pārgāja uz ātrumu.

Ganjons 1. februāra Super J finišēja 12. vietā, vēl vienu uzvaru izceļot Džutai Behrami, šoreiz vadot slovāku Petru Vlhovu un austrieti Tamāru Tableri.