8:55; ESPN, Pirmā formula, Spānijas Grand Prix
12:40; Pāvs, INDY NXT Race 2
15:30; Fox Sports 1, NASCAR kausa sērija, Enjoy the Illinois 300, Madisonā, Ilinoisā (pirmssacīkšu izrāde plkst. 14:00)
15:30; WSLS, IndyCar Series, Detroitas Grand Prix (pirmssacīkšu šovs plkst. 15:00)
19:00 Fox Sports 1, NHRA New England Nationals, Epingā, NH (filmēšana tajā pašā dienā)
pusdienlaiks; ESPN Plus, NCAA reģionālais, Šarlotsvilā (var būt arī ACC tīklā, ESPN, ESPN2 vai ESPNU)
pusdienlaiks; ACC tīkls, NCAA reģionālais
pusdienlaiks; ESPN, NCAA reģionālā
Cilvēki arī lasa…
pusdienlaiks; ESPN2, NCAA reģionālā
pusdienlaiks; ESPNU, NCAA reģionālā
pusdienlaiks; SEC tīkls, NCAA reģionālais
3 m ACC tīkls, NCAA reģionālais
3M ESPN2, NCAA reģionālā
3M ESPNU, NCAA reģionālā
3 m SEC tīkls, NCAA reģionālais
18:00 ESPN Plus, NCAA reģionālā, Šarlotsvilā (var būt arī ACC vai ESPNU)
6 m ACC tīkls, NCAA reģionālais
6 M ESPNU, NCAA reģionālā
6 m SEC tīkls, NCAA reģionālais
21:00; ESPN2, NCAA reģionālā
21:00; ESPNU, NCAA reģionālā
21:00; SEC tīkls, NCAA reģionālais
13:00 CNBC, Criterium du Dauphine, 1. posms, Chambon-sur-Lac, Francija (kase tajā pašā dienā)
8:00, Fox Sports 1, Bassmaster Elite Sabīnes upē
7:00 Golf Channel, DP World Tour, European Open, fināls, Vensenā, Vācijā
12:30; Golfa kanāls, PGA tūre, piemiņas turnīrs, fināls, Dublinā, Ohaio štatā
13:30; WDBJ, “Credentialed: The Memorial Tournament”
14:30 WDBJ, PGA tūre, piemiņas turnīrs, fināla kārta
14:30 Golf Channel, čempionu tūre, Charity Home Classic, fināls, Des Moines, Aiova
16:30 Peacock, LPGA tūre, Mizuho US Open, fināla kārta, Džersisitija, Ņūdžersija
5 m golfa kanāls, LPGA tūre, Mizuho US Open, fināls
19:00 NHL tīkls, Kanādas hokeja līga, Memoriālais kauss, fināls, Sietla vs. Kvebekā, Kamlūpsā, Britu Kolumbijā
pusdienlaiks; NBC Sports Vašingtonā, MASN2, tiešraides sacīkstes
12:30; Fox Sports 2, tiešraides sacīkstes
1 m WSET, Premier Lacrosse League, Haoss vs. Waterdogs, Olbanijā, NY
11:35 Pāvs, Sentluisa Pitsburgā
13:30; MLB tīkls, Toronto Ņujorkas Metsa
13:30; MASN, Filadelfija, Vašingtona
16:00 MASN2, Baltimora-Sanfrancisko
16:30 MLB tīkls, Atlanta AZ (pievienošanās notiek)
19:00 ESPN, NY Yankees pie L, A. Dodgers
9:00 CBS Sports Network, FIM Motocross, MX2, Ķegums, Latvija
10:00 CBS Sports Network, FIM Motocross, MXGP
2:00 (pirmdiena); CNBC, AMA Monster Energy superkrosa čempionāts, Hangtown Motocross Classic, Rančo Kordovā, Kalifornijā (ierakstīts)
20:00 WSET, NBA fināls, 2. spēle, Maiami Denverā (pirmsspēles šovs plkst. 19:30)
11:00 CBS Sports, PPA tūre, Texas Open
5 m ESPN, PPA tūre, Texas Open
12:30; WDBJ, WCRA Rodeo Corpus Christi (ierakstīts)
15:00 CNBC futbola čempionāta spēle Kerijā, NC
16:45; Fox Sports 2 U-20 Pasaules kausa ceturtdaļfināls ASV pret Urugvaju Santjago del Estero, Argentīna
18:00 CBS Sports, Sieviešu Nacionālā futbola līga, NJ/NY, Sandjego
21:00; Fox Sports 1, CONCACAF Čempionu līgas fināls, 2. kārta, Liona Losandželosā
3M WSET, sieviešu koledžu pasaules sērija, Oklahomasitijā, Oklahomas štatā.
19:00 ESPN2, sieviešu koledžu pasaules sērija
6:00 Tenisa kanāls turpina Francijas atklātā čempionāta astotdaļfināla pārraidi
pusdienlaiks; WSLS, Francijas atklātais čempionāts, astotdaļfināls
3m pāvs, French Open
5:00 (pirmdiena); Tenisa kanāls, Francijas atklātais čempionāts, astotdaļfināls
1 m WFXR, Memfisa pret Ņūdžersiju, Kantonā, Ohaio štatā
16:00 WFXR, Mičigana pret Ņūorleānu, Birmingemā, Ala.
1 miljons NBA TV, Dalasas CT
2M CBS sporta tīkls, Čikāga Ņujorkā
16:00 CBS Sports Network, Lasvegasa, Indiāna