Kā skatīties Kanāda pret Latviju, 2024. gada IIHF U-18 pasaules čempionāta ceturtdaļfinālu: hokeja tiešraide, televīzijas kanāls

2024. gada IIHF pasaules U18 čempionāta pēdējā ceturtdaļfinālā Latvija šodien cīnīsies ar Kanādu. Skatieties tiešraidi bez maksas vietnē Fubo.

2024. gada IIHF U18 pasaules čempionāta dienas noslēdzošajā ceturtdaļfinālā piedalās divas pasaules labākās komandas – Kanāda un Latvija. Uzvarētājs turpina spēli pusfinālā, lai tiktu pie zelta medaļas. Kanāda pagājušajā sezonā ieņēma trešo vietu un izcīnīja bronzas medaļu par savu devīto medaļu šī turnīra 24 gadu laikā. Vēl viena šodienas uzvara ļauj Kanādai cīnīties par 10. medaļu valsts vēsturē IIHF pasaules U18 čempionātā. Latvijai uzvara dotu pirmo iespēju tikt pie medaļas komandas vēsturē.

Kā šodien skatīties 2024. gada IIHF U18 pasaules čempionāta ceturtdaļfinālu Kanāda pret Latviju:

Spēles datums: 2024. gada 2. maijs

spēles laiks: 12:30 ET

televīzija: NHL tīkls

2024. gada IIHF U18 pasaules čempionāta ceturtdaļfināla Kanāda pret Latviju tiešraide Spēle Uz fubo: Sāciet savu bezmaksas izmēģinājumu jau šodien!

Kanāda šajā turnīrā nav izcīnījusi zeltu kopš 2021. gada, un pēdējo 10 gadu laikā tai ir tikai divas zelta medaļas. Šī ir iespēja valstij, kas parasti tiek uzskatīta par labāko pasaulē jebkurā starptautiskā hokeja līmenī, atkal kāpt uz goda pjedestāla un valsts kopvērtējumā iegūt 10. medaļu.

Kanāda šogad kļuva par labāko komandu B grupā, nepārspēta četras spēles. Viņi ir guvuši visvairāk vārtu (31) un viņiem ir labākā vārtu starpība (virs 24) turnīrā kopumā. Kanāda spēlē kā šī brīža labākā komanda pasaulē, un visas četras uzvaras guvušas ar trīs vai vairāk vārtu pārsvaru, tostarp dominējošās uzvaras pār citām ceturtdaļfinālistēm Zviedriju (6-3), Čehiju (6-0) un Šveici (8-0). 1).

Latvijai viņi nodrošināja vietu ceturtdaļfinālā un šogad ieņēma ceturto vietu A grupā. Viņi finišēja ar rezultātu 1:3, gūstot 10 vārtus un ielaižot 18 vārtus, kā arī iekļuva ceturtdaļfinālā pēc trīscīņas taibreika.