Wallabies centīsies regbija turnīru sākt spēcīgi, jo Mendosā tiksies ar Argentīnu.
Deiva Reinija vīri sāka savu spēku, bet galu galā jūlija sērijā pēc sakāves Brisbenā un Sidnejā ar 2-1 zaudēja Anglijai.
Nepalaidiet garām iespēju! Pērciet biļetes uz O’Reilly CupRegbija čempionāts
Viņi saskaras ar Argentīnas komandu, kas vēlas atriebties par 2021. gadā piedzīvoto sakāvi, un izbauda dzīvi jaunā trenera Maikla Čekas vadībā pēc uzvaras pār Skotiju ar 2:1.
Šī ir pirmā reize, kad Čika tiekas ar savu veco komandu kopš aiziešanas 2019. gadā.
Regbija turnīrs tiks atklāts, Springboks uzņemot All Blacks Mbombelā.
Šeit ir viss, kas jums jāzina par Wallabies vs England
Nākamās Wallabies spēlēs ar Argentīnu Mendosā 7. augustā.
Tā būs regbija turnīra atklāšanas kārta, un Wallabies pēc tam dosies uz Sanhuanu un pēc tam atgriezīsies mājās.
Pēc tam Deiva Reinija vīri tiksies ar Dienvidāfriku Adelaidā un Sidnejā, bet pēc tam Melburnā un Oklendā tiksies ar All Blacks.
Sērija Wallabies pret Argentina tiks rādīta tikai kanālā Stan Sport.
Pirmais tests būs bez reklāmām, tiešraidē un pēc pieprasījuma, ar paplašinātu pārklājumu kanālā Stan Sport no plkst. 4:45 AEST.
Tas notiks arī otrajā testā ar mačiem pret Dienvidāfriku un vienlaicīgu All Blacks on Nine Network pārraidi.
Populārākā Dienvidāfrikas un All Blacks spēle tiks rādīta kanālā StanSport.
Pirmais tests būs bez reklāmām, tiešraidē un pēc pieprasījuma, ar paplašinātu pārklājumu kanālā Stan Sport no pulksten 12:30.
Jaunzēlande: Sky Sports
Dienvidāfrika/Āfrika un blakus esošās salas: Super Sports
Argentīna / Dienvidamerika / Ziemeļamerika: ESPN
Amerikas Savienotās Valstis:Flusports
Kanāda: TSN
Īrija un Apvienotā Karaliste (Anglija, Skotija, Velsa, Ziemeļīrija, Normandijas salas un Menas sala): Sky UK
Francija/Andora/Monako/Luksemburga: Kanāls +
Japāna: wow
Klusais okeāns: Digicel
Itālija, Vatikāns, Sanmarīno, Tičīno kantons, Šveice: Sky Italia
Spānija/Andora:Telefonica
Āzijas Klusais okeāns, Bangladeša, Butāna, Bruneja, Birma (Mjanma), Kambodža, Mikronēzijas Federatīvās Valstis, Honkonga, Indonēzija, Kiribati, Kirgizstāna, Laosa, Makao, Malaizija, Maldīvija, Mariana, Māršala salas, Mongolija, Nepāla, Ziemeļu Marianas ziemeļi Koreja, Pakistāna, Palau, Filipīnas, Singapūra, Dienvidkoreja, Tadžikistāna, Taivāna (Ķīnas Republika), Taizeme, Austrumtimora un Vjetnama: Premier sports
Āfrika un kaimiņu salas:Super Sports
SanzaarRugby.tv valstu saraksts:
Āzija
Afganistāna, Bahreina, Irāna, Irāka, Izraēla, Jordānija, Saūda Arābija, Ķīna, Indija, Šrilanka
Eiropā
Portugāle, Spānija, Andora, Albānija, Armēnija, Austrija, Azerbaidžāna, Baltkrievija, Beļģija, Bosnija un Hercegovina, Bulgārija, Horvātija, Kipra, Čehija, Dānija, Igaunija, Somija, Gruzija, Vācija, Grieķija, Ungārija, Islande, Kazahstāna, Kosova un Latvija Lihtenšteina, Lietuva, Maķedonija, Malta, Moldova, Melnkalne, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Rumānija, Krievija, Serbija, Slovākija, Slovēnija, Zviedrija, Turcija, Ukraina
* Visu laiku AEST
pirmā kārta
Svētdiena, 7. augusts
Dienvidāfrika — Jaunzēlande, Mbombelas stadions, Nelspruita, plkst. 1.05
Argentīna-Austrālija, Estadio Malvinas Argentinas, Mendoza, 5.10
otrā kārta
Svētdiena 14. augusts
Dienvidāfrika — Jaunzēlande, Emirates Park, Johannesburga, 1.05
Argentīna–Austrālija Bisentario stadionā, Sanhuanā, pulksten 5.10
trešā kārta
Sestdiena 27 augusts
Austrālija – Dienvidāfrika, Adelaida Oval, Adelaida, 15.30
Jaunzēlande pret Argentīnu, Orangetheory stadions, Kraistčērča, 17:45
Ceturtā kārta
Sestdien, 3. septembrī
Jaunzēlande pret Argentīnu, FMG Waikato stadions, 17.05
Austrālija – Dienvidāfrika, Allianz Stadium, Sidneja, 19.35
5. kārta
Ceturtdiena, 15. septembris
Austrālija — Jaunzēlande, Marvel stadions, Melburna, 19.45
Svētdien, 18. septembrī
Argentīna — Dienvidāfrika, Vélez Sarsfield stadions, Buenosairesa, plkst. 5.10
Sestā kārta
Sestdien, 24. septembrī
Jaunzēlande — Austrālija, Ēdenes parks, Oklenda, plkst. 19.05
Dienvidāfrika — Argentīna, Holivuda, Pets Kings Park, Durbana, 17.05
Pirmā pārbaude starp Wallabies un Argentīnu sāksies pulksten 5:10 pēc EDT Argentīnas Malvinas stadionā svētdien, 7. augustā.
Raidījums būs bez reklāmām no plkst. 4:45 AEST un tiks rādīts visu maču kanālā Stan Sport.
Joprojām ir pieejamas vairākas biļetes uz regbija turnīra spēlēm, kas paredzētas Austrālijā.
Wallabies dosies uz Adelaidi pirmo reizi kopš 2004. gada, jo 27. augustā tiksies ar Dienvidāfriku Adelaidas ovālā.
Tam sekos vēsturiska spēle Sidnejas futbola stadionā, pirmā starptautiskā spēle jaunajā stadionā 3. septembrī.
Turnīra Austrālijas posms noslēgsies ar retu vidējā svara pārbaudi, jo 15. septembrī Wallabies un All Blacks dosies uz Melburnu.
Argentīna (15-1): Huans Kruss Malia Santjago Kordero, Matiass Orlando, Džeronimo de la Fuente, Emiliano Bovelli; Santjago Karerass, Tomass Koplijs; Pablo Matera, Markoss Kremers, Huans Martins Gonsaless; Tomass Lavanīni, Matiass Alemanno; Francisco Gomes Cudilla, Julian Montoya (kapteinis), Nahuel Tetaz Chaparro
Alternatīvas: Agustins Krevijs, Tomass Gallo, Džoels Sklavijs, Santjago Grondona, Rodrigo Bruni, Lautaro Bazins Veless, Tomass Albornozs un Matiass Moroni
Noklikšķiniet šeit, lai redzētu visas savas komandas ziņas par Argentīnu
Sienas (15-1): Toms Raits, Džordans Pitaija, Lins Eketovs, Hanters Bisame, Marika Koropiti, Kvads Kūpers, Niks Vaits, Robs Valletīni, Maikls Hopers (c), Džeds Holovejs, Mets Filips, Darsijs Sveins, Alans Alalatua, Volao Vaenga, Džeimss Slipers.
RezervesLačlans Lonergans, Mets Gibons, Taniela Topo, Niks Frosts, Robs Liota, Pīts Samo, Džeiks Gordons, Raiss Hodžs.
Noklikšķiniet šeit, lai redzētu visus Wallabies komandas jaunumus
Dienvidāfrika (15-1): Demjens Vilemzijs; Hendrijs Polārs, Fave de Klerk; Džaspers Fizijs, Pīters Stīvs Du Toits, Sia Kolsi (kapteinis); Lood de Jager, Eben Etzebeth; Franss Malherbe, Malkolms Marks, Trevors Niakans
Alternatīvas: Bendijs Mbonambi, Stīvens Kičofs, Vincents Kohs, Salmans Murats, Franko Mosterts, Kvaga Smits, Džeidens Hendriksi, Villijs Le Rū
Noklikšķiniet šeit, lai skatītu visas savas komandas ziņas par Dienvidāfriku
Jaunzēlande (15-1): Džordijs Barets. Vils Džordans, Riko Jūens, Deivids Havlijs, Keilebs Klārks; Bjūdens-Barets, Ārons Smits; RD Savia, Sems Kāns (kapteinis), Akira Evans; Skots Barets, Sems Vaitloks; Anguss Tavau, Samsons Taukijahu, Džordžs Bauers
Alternatīvas: Dīns Kouls, Ītans de Grūts, Trails Lomakss, Topo Fejs, Šenons Fricels, Finlijs Kristijs, Ričijs Muonga, Kvins Tobija
Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu visas savas Jaunzēlandes komandas ziņas