Žirū un Keins uzlaboja valsts vārtu gūšanas rekordus, Francijas un Anglijas uzvarām Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā

Uzbrucēji Olivjē Žirū un Harijs Keins uzlabo savas valstsvienības punktu rekordus, Francijai un Anglijai saglabājot perfektus startus Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēles Ar trešo uzvaru pēc kārtas piektdien.

Šveicei ir arī maksimāli deviņi punkti pēc uzvaras Andorā ar 2:1.

Bija nepieciešamas tikai trīs minūtes, lai Žirū ar galvu raidīja Kingslija Komana centrējumu pa labo malu un Les Pleus labā guva 54, uzvarot Gibraltārā ar 3:0 otrajā grupā.

Keina izpildītais soda sitiens ar 4:0 uzvarā pret Maltu ļāva savai valstij gūt 56 vārtus, kas C grupas tabulā ieņem pirmo vietu.

Pasaules kausa vicečempione Francija, kas savu kampaņu atklāja ar uzvarām pār Īriju un Nīderlandi, vēl nav ielaidusi vārtus.

vidū Intensīvas spekulācijas Runājot par viņa nākotni PSG, Kylians Mbappe vadīja Francijas izlasi 30 000 ietilpīgajā Estádio Algarve Faro, Portugālē.

Mbappe vēsi guva vārtus no 11 metru soda sitiena atzīmes pirmajā puslaikā, gūstot savus 39. vārtus Francijas izlases labā. Viņš tikai divas reizes atpaliek no izcilā Mišela Platinī, kurš ir ceturtais Francijas visu laiku rezultatīvāko spēlētāju sarakstā.

Taču treneris Didjē Dešāns nebija apmierināts un prasīja no savas komandas vairāk.

“Mēs varējām sasniegt, mums vajadzēja gūt vairāk vārtu. Mēs trāpījām pa vārtu stabu, un vārtsargs atvairīja.” “Mēs vienmēr varam labāk, ja spēlējam ātrāk.”

Uzvaras vārtus guva pussargs Giorgoss Masourass, otrajā B grupas mačā otrās vietas ieguvējai Grieķijai ar 2:1 pārspējot Īriju.

Grieķija pirmdien Stade de France tiksies ar Franciju.

Anglija pārņēma vadību Ta’ Qali nacionālajā stadionā ar agrīniem Maltas vārtu guvumiem, pirms Liverpool labās malas aizsargs Trents Aleksandrs-Arnolds ar lielisku sitienu guva vārtus Gereta Sautgeita komandas labā pēc kārtas.

READ  Baidens un Putins sarunājas par Ukrainas krīzi, kas sakņojas ilgstošā strīdā | Ziņas, sports, darbi

Vēlu Kaluma Vilsona soda sitiens pabeidza rezultātu.

Citviet Ukraina atspēlējās no 2:0 un uzvarēja Ziemeļmaķedoniju ar 3:2, uzbrucējam Viktoram Cigankovam gūstot viesu vēlos uzvaras vārtus.

d grupa

Viņš spēlē Horvātijas izlasē Nāciju līgas finālsVelsa izrāva iespēju pacelties virsotnē pēc zaudējuma savā laukumā pret Armēniju. 4-2

Tā vietā Turcija ar sešiem punktiem izvirzījās pirmajā vietā pēc dramatiskas uzvaras pār Latviju ar 3:2.

Uzvaras vārtus Turcijas labā piecu minūšu pārtraukumā guva Irfans Kahveci, minūti pēc tam, kad Latvija panāca izlīdzinājumu.

Velsa bija līdzvērtīgi četriem punktiem ar Horvātiju, taču atpalika no vārtu starpības.

grupa h

Ar četru komandu līmeni un sešiem punktiem Dānija izvirzījās vadībā ar vārtu starpību pēc tam, kad savā laukumā ar 1:0 pārspēja Ziemeļīriju, pateicoties Jonasa Vinda vārtiem otrā puslaika sākumā.

Otrajā vietā ierindojās Kazahstāna, kas ar 3:0 uzvarēja Sanmarīno.

Uzbrucēji Džoels Pohjanbalo un Olivers Antmans guva vārtus, Somijai savā laukumā ar 2:0 pārspējot bijušo līderi Slovēniju un ierindojoties trešajā vietā.

Pirmā grupa

Šveicieši par diviem punktiem apsteidz Rumāniju, kas cīnījās neizšķirti 0:0 ar Kosovu.

Oskars Glohs guva uzvaras vārtus kompensācijas laikā, kad trešajā vietā esošā Izraēla ar 2:1 pārspēja pēdējā vietā esošo Baltkrieviju.