Vozņacki izstājās no pensijas, Nacionālās bankas atklātajā čempionātā uzvarot pirmajā kārtā pēc kārtas

Monreāla — Karolīna Vozņacki triumfāli atgriezās tenisā, otrdien Nacionālās bankas atklātajā čempionātā uzvarot Kimberliju Pērlu pēc kārtas.

Vozņacki dominēja jau no paša sākuma, izcīnot uzvaru ar 6:2, 6:2, vienlaikus izstumjot savu austrālieti pāri kortam. Dāniete tiksies ar Vimbldonas čempioni čehieti Marku Vondrousovu, kura ar 6:4, 6:2 uzvarēja Ēģiptes Mejaru Šerifu.

“Tas būtībā ir kā braukšana ar velosipēdu,” pēc mača žurnālistiem sacīja Vozņacki. “Tu nekad to neaizmirsīsi, kad būsi tur.”

Bijušais pasaules ranga 1. un 2018. gada Austrālijas atklātā čempionāta čempions saņēma wild card Nacionālās bankas pamatturnīrā pēc izstāšanās 2020. gadā, lai izveidotu ģimeni.

“Tas bija tik dīvaini, jo pagājušajā naktī es devos gulēt, un es teicu:” Pagaidi, lai bērniem būtu jāceļas, un tad mēs kopā brokastīsim, un tad pagaidiet, kā tas iekļaujas manā grafikā? ” Vozņacki teica par gatavošanos mačam kā pirmo reizi mamma.

Viktorija Azarenka paziņoja, ka izstājas savainojuma dēļ, ļaujot izvirzīties amerikānietei Slounai Stīvensai.

Kanādiete Laila Fernandesa pirmās kārtas kvalifikācijas turnīrā kvalificējās uzvarai pār amerikānieti Peitonu Stērnsu ar 6:3 6:2.

20 gadus vecais Kvebekas Laval spēlētājs tik tikko neradīja šaubas par rezultātu, dominējot jau no paša sākuma un uzvarot maču 76 minūtēs.

Fernandesa sacīja, ka tas bija sapņa piepildījums, lai izcīnītu savu pirmo uzvaru savā dzimtajā pilsētā nepārtraukti augoša Centra tiesas skatītāju priekšā saulainā pēcpusdienā IGA arēnā.

“Es esmu tik laimīga, ka saņēmu savu pirmo šeit, Monreālā, tas man nozīmē pasauli,” viņa teica. “Pūlis bija pārsteidzošs. Es jutu viņu pozitīvismu un emocijas. ”

Pēdējo reizi Nacionālās bankas atklātajā čempionātā Monreālā 2021. gadā Fernandess COVID-19 pandēmijas dēļ zaudēja atklāšanas kārtā ar ierobežotu fanu skaitu.

READ  Henrike otro spēli pēc kārtas guva no 3 punktiem, kamēr Kanāda pasaulē ar 4-2 pārspēja Kazahstānu

Nākamajā kārtā ar 11. numuru izliktā Beatriza Hadada tiksies ar brazīlieti Maiju, kura pērn Toronto otrajā kārtā pārspēja Fernandesu.

Kvalificētajai amerikānietei Danielai Kolinsai bija nepieciešamas tikai 72 minūtes, lai iepriekšējā mačā ar diviem setiem ar 6:2, 6:2 izslēgtu ukrainieti Elīnu Svitoļinu.

Kolinsa nākamreiz tiksies ar grieķu astoto numuru Mariju Sakari.

Itāliete Kamila Džordži cīņā starp divām bijušajām National Bank Open čempionēm divos setos ar 6:3, 6:2 pieveica Bjanku Andreesku no Misisogas, Ontario.

Itālijas kvalifikācijas dalībnieks, kurš pēdējo reizi uzvarēja turnīrā Monreālā, 1. setā vienu reizi sagrāva Andreesku un izdarīja piecas piespēles.

Džordži guva uzvaras vārtus pēc uzvaras otrā seta, un Andreesku divreiz agri izrāvās, izvirzoties vadībā ar 4:0. Lai gan Andreesku atspēlējās, izcīnot divas uzvaras un izglābjot divas mačbumbas, Džordži atlikušajā ceļā noturēja servi.

Džordži nākamajā kārtā tiksies ar septīto numuru izlikto čehieti Petru Kvitovu.

Ar 3. numuru izliktā Jeļena Ribakina no Kazahstānas savās otrās kārtas mačos apspēlēja amerikānieti Dženiferu Breidiju.

Amerikāniete Medisona Kīsa, kura pirmdien pārspēja Venusu Viljamsu, izstājusies no turnīra. Līdz ar to itāliete Jasmīna Paolīni iekļuva trešajā kārtā.

Sieviešu dubultspēlē Otavas spēlētāja Gabriela Dabrovska un viņas pāriniece no Jaunzēlandes Irēna Rotlifa ar 3-6, 6-4, 10-8 uzvarēja čehieti Karolīnu Plīškovu un horvātieti Donnu Vekiču, iekļūstot sešpadsmitajā kārtā.

Jevgenija Bušāra no Monreālas un Rebeka Marino no Vankūveras ar 6-7 (6), 6-4, 10-8 piekāpās Latvijas 6.numuram Jeļenai Ostapenko un ukrainietei Ludmilai Kičenokai.